استفاده از سامانه پیامک راهی موثر برای دیده شدن

 

سامانه پیامک با توجه به اینکه با واژه “سامانه” ترکیب شده، مشخص است که برنامه و نرم افزار تحت وب و اینترنتی می‌باشد. به بیان ساده‌تر، این مورد شباهت بالایی به ارسال ایمیل از طریق جیمیل دارد. همانگونه که در آن پلتفرم، پیام خود را تحت شبکه‌های اینترنتی ارسال می‌کنیم، در این مورد هم باید سامانه و سایتی به این منظور وجود داشته باشد تا ما، عملیات ارسال پیامک را با موفقیت انجام دهیم. اما به صورت گروهی و انبوه! به عبارتی با استفاده از  سامانه تبلیغاتی می‌توان پیامک انبوه را به مجموعه‌ها و افراد فرستاد، بدون اینکه نیاز به خرید سیم کارت مجزا یا سخت افزار خاصی باشد. در این قسمت از مقاله، مجموعه هلدینگ ایرانیان با آگاهی کامل از این موضوع، قصد دارد درباره خط خدماتی، سامانه پیامکی و مواردی مانند اینها، اطلاعات مفیدی به مخاطبان عزیز ارائه دهد.

 پیامک‌های تبلیغاتی در جهت افزایش و رشد کسب‌وکار

مجموعه‌ها با استفاده از سامانه پیامک می‌توانند عملیات هوشمند و هدفداری در جهت رشد کسب و کار پیش گرفته و نظارت کاملی بر روی آن داشته باشند. به بیان ساده‌تر، تصور کنید که شما کلینیک کاشت مو دارید. برای اینکه بتوانید نوع فعالیت خود را به اطلاعِ قشر وسیعی از جامعه برسانید باید از تبلیغات موثر در این زمینه استفاده کنید. اما آیا استفاده از هر نوع تبلیغی به نفع شما است؟ مسلما پاسخ منفی خواهد بود. تبلیغات زیادی در این راستا وجود دارند. از جمله تبلیغات رسانه‌ای، بیلبوردی و مواردی مانند اینها. اما چیزی که اهمیت دارد قیمت مناسب و اطمینان از دیده شدن تبلیغ مورد نظر توسط مخاطب است. همانطور که می‌دانید اگر تمام پلتفرم‌های موجود، محدود شوند، پیامک و دیده شدن آن توسط فردی که گوشی دارد حتمی است.

برای اینکه بتوانید پیامک انبوه ارسال کنید باید چه اقداماتی انجام شود؟

حال سوال دیگری مطرح می‌شود. آیا شما می‌توانید با خط و سیم کارت موجود در دست خود، اقدام به ارسال پیامک‌های انبوه به مخاطبان نمایید؟ در این مورد هم پاسخ؛ منفی خواهد بود. برای اینکه کیفیت و دقت کار افزایش یابد، مجموعه‌های خدمات فناوری اطلاعات و سرویس‌های مخابراتی معتبر، این کار را به آسانی انجام می‌دهند. با این حساب، به واسطه برقراری ارتباط با آنها می‌توانید به هدف خود برسید. یکی از این مجموعه‌های خدماتی ارتباطی، شرکت ویرا(هلدینگ ایرانیان) است. قرارداد انحصاری اپراتور آرین تل با هلدینگ ایرانیان باعث شده است تا ارسال پیامک با کمترین تعرفه انجام شود. علاوه بر این؛ قابلیت دلیور بیس در پیامک‌های ارسالی پنل پیامک این مجموعه مزیت این نوع ارسال را چند برابر کرده است.

نوشته های مرتبط

اهمیت استفاده از پیامک تبلیغاتی
اهمیت استفاده از پیامک تبلیغاتی

استفاده از قابلیت دلیور بیس در سامانه پیامک

احتمالا با شنیدن واژه”دلیور بیس” مشتاق شدید تا معنی و مفهوم آن را بیشتر بدانید. خطوطی که قابلیت ارسال sms تبلیغاتی را دارند دو نوع هستند. این دو خطوط شامل، خط سند بیس و خط دلیور بیس می‌باشند. گاهی اوقات ارسال به شماره‌های بلک لیست نیز انجام می‌شود. در این صورت اگر خط تبلیغاتی شما، سند بیس باشد با اینکه مخاطب، پیام را مشاهده نمی‌کند باز هم از هزینه شما کسر خواهد شد. اما در خطوط دلیور بیس، قضیه متفاوت است. در این نوع خط، اگر هم ارسال پیامک به لیست سیاه انجام شده باشد، به دلیل عدم مشاهده مخاطب، هیچ هزینه‌ای از شما کم نخواهد شد.

به بیان ساده‌تر، کسر شدن هزینه‌ها در قبال دریافت پیامک از سمت مخاطب می‌باشد. همانطور که مشخص است، امکان دارد نتوان با بسیاری از شماره‌ها به دلیل عدم دسترسی، خاموش بودن خط مورد نظر، بلک لیست بودن شماره و مواردی مانند اینها، ارتباط برقرار کرد. از این رو، می‌توانید با استفاده از خطوط دلیور بیسِ شرکت ویرا که توسط رشید نجاری مدیریت می‌شود اقدام به این کار نمایید. رشید نجاری مدیرعامل هلدینگ ایرانیان در راستای توسعه کسب و کارهای ایرانی کم‌ترین تعرفه بدون واسطه را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است. در این شرایط، با اقتصادی‌ترین حالت ممکن اقدام به تبلیغ خود نمایید.

دیده شدن پیام‌های تبلیغاتی توسط مخاطبان

مزیت استفاده از سامانه پیامک

با استفاده از سامانه پیامک یا پنل پیامکی می‌توانید تبلیغات انبوه و گروهی را به اطلاعِ جمع کثیری از افراد بر اساس گوگل مپ برسانید. علاوه بر این؛ ارسال پیامک بر اساس کد پستی، از طریق نرم افزار اکسل، بر طبق سن و جنسیت نیز، می‌تواند انجام شود. در پنل‌های پیامکی لیست زیادی از شماره‌ها وجود دارند که به آنها، بانک شماره گفته می‌شود. زمانی که شما، قصد ارسال پیامک انبوه دارید با مجموعه‌هایی مانند هلدینگ ایرانیان ارتباط برقرار می‌کنید. آنها با توانایی‌هایی که در این زمینه دارند پیام را بر اساس انتخاب شما که در خطوط بالا ذکر شد به شماره‌های مورد نظر می‌فرستند. در این صورت همان تعداد شماره که توافق شده بود قادر به مشاهده پیامک خواهند بود. در برخی مواقع، پیام‌ها به دلایل خاصی که در پاراگراف‌های قبلی گفته شد؛ برمی‌گردند. در این صورت شماره‌های فعالِ دیگر جایگزین شده و پیامک به آن شماره‌ها فرستاده می‌شوند.

روش‌های نوین تبلیغات به صرفه

نحوه استفاده از سامانه پیامک

چگونه می‌توانید از سامانه پیامک استفاده کنید؟ انتخابِ یکی از شرکت‌های فعال در این زمینه، ابتدایی‌ترین مرحله استفاده از این سامانه است. به نظر می‌رسد، مجموعه هلدینگ ایرانیان، با ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه خدمات مخابراتی بتواند بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهد. چرا که؛ با وجود فیلترینگ‌های اخیر و با نادیده گرفتن سود خود، کمترین تعرفه را برای مشتریان در نظر گرفته است. البته این کار با همکاری اپراتور آرین تل انجام می‌شود. حال، به نحوه استفاده از سامانه پیامک خواهیم پرداخت.

پس از انتخاب شرکت مورد نظر، نام کاربری و رمز عبور خاصی به مشتری داده می‌شود. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در پنل پیامکی خودتان، حق استفاده از تمام امکانات سایت برای شما فراهم خواهد شد. در این حالت، بانک شماره‌های مرتبط به حوزه‌های کاری و یا فعالیت‌های متفرقه، برای‌تان نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت اقدام به انتخاب شماره مورد نظر خود نمایید. تخصیص خطوط رایگان و یا با هزینه مناسب در پنل پیامکی نیز، از مزیت‌های اینگونه پنل‌ها است است.

مجموعه هلدینگ ایرانیان با داشتن به روزترین شماره‌های افراد، می‌تواند کمک قابل توجهی به شما نماید. با وجود امکانات دیتا جدید همراه اول و ایرانسل در هلدینگ ایرانیان، تمام شماره‌های مورد نیاز افراد با پیش شماره‌های ۰۹۱۲ و ۰۹۱۹ که جزء شماره‌های جدید هستند به آسانی در اختیار آنها قرار می‌گیرد. ارسال تبلیغات از طریق سامانه پیامک به این شماره‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

هیچ محتوایی موجود نیست