پر درآمدترین شغل در افغانستان
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

 

پردرآمدترین شغل در افغانستان : لیست زیر مشاغلی هستند که با بالاترین حقوق هستند و دلایلی که بابتشان این مبالغ را پرداخت می کنند.شغل در افغانستان انواع مختلف رسمی و غیر رسمی زیادی دارد اما ما در این لیست فقط ۱۰ تای اول از پردرآمدترین آنها را برای شما آماده کردیم:

۱٫ جراحان / پزشکان
متوسط از ۱۵۶ تا ۴۳۷ هزار افغانی

جراحان در لیست شغل های پردرآمد به دلیل ماهیت حیاتی شغلشان قرار دارند. حرفه جراحی شامل ریسک بالا و نیاز به دانش گسترده و یک مسیر یادگیری طولانی است.

۲٫ قضات
متوسط از ۱۳۱ تا ۳۶۷ هزار افغانی

قضات به دلیل مسئولیت های زیادی که در ارتباط با شغلشان دارند حقوق بسیار بالایی می گیرند. تصمیم گیری درباره سرنوشت افراد کار ساده ای نیست و دستمزد بالا کاملاً توجیه پذیر است.

مرتبط : حقوق کارگر ساده و کارمند در افغانستان

۳٫ وکلا
متوسط از ۱۰۶ تا ۲۹۷ هزار افغانی

دلیل اصلی اینکه وکلا دستمزدهای کلانی کسب می کنند این است که درجه ادراک شده بالایی در نظر مشتریانشان دارند. یک وکیل موفق می تواند هزاران دلار پس انداز یا درآمد کسب کند یا احتمالاً می تواند از مجازات اعدام برای موکلش را تعدیل کند.

۴٫ مدیران بانک
متوسط از ۱۰۰ تا ۲۸۰ هزار افغانی

مسئولیت صدها میلیون وجوه و سرمایه گذاری با تمام ریسک های مرتبط با آن ، مدیریت بانک را به یک وظیفه بسیار حیاتی و شایسته با یک حقوق قابل توجه تبدیل می کند.

۵٫ مدیران ارشد اجرایی
متوسط از ۹۳ تا ۲۶۲ هزار افغانی

مدیران عامل عمدتاً مسئول موفقیت یا شکست سازمانهایشان هستند. پاداش کلان آنها به دلیل دامنه گسترده تأثیر و همچنین خطرات موجود است.

۶٫ مدیران ارشد مالی
متوسط از ۸۷ تا ۲۴۵ هزار افغانی

هر شغلی که مربوط به مدیریت پول باشد ، بطور خودکار شرایط خیلی بهتری دارد. مدیران مالی بودجه ، هزینه ها ، هزینه ها و درآمد را مدیریت می کنند که مستقیماً بر عملکرد سازمان تأثیر می گذارد.

۷٫ ارتودنتیست ها
متوسط از ۸۵ تا ۲۳۶ هزار افغانی

متخصصین ارتودنسی درصنعتی فعالیت می کنند که افراد تمایل دارند هزینه های بالایی را برای یک سرویس بپردازند ، این امر باعث می شود ارتودنتیست ها در زمره بهترین شغل ها قرار بگیرند.

۸٫ اساتید دانشگاه
متوسط از ۷۵ تا ۲۱۰ هزار افغانی

اساتید کالج از مشاغل پردرآمد و معتبر هستند. استاد شدن کار آسانی نیست و نیاز به پشتکار دارد که تا حدودی به همین دلیل است که آنها درآمد بالایی دارند.

۹٫ خلبانان
متوسط از ۶۲ تا ۱۷۵ هزار افغانی

احتمالاً تنها شغل موجود در این لیست است که شامل نوعی هیجان هم می باشد. خلبانان تحت برنامه های آموزشی دقیق قرار می گیرند و آنها مسئول ایمنی هزاران نفر در روز هستند.

۱۰٫ مدیران بازاریابی
متوسط از ۵۶ تا ۱۵۷ هزار افغانی

مدیران بازاریابی متولی افزایش درآمد سازمان های خود هستند. آنها مستقیماً مسئول ایجاد مشاغل هستند و به همین دلیل حقوق خوبی دریافت می کنند.

یک دیدگاه

  1. ممنونم از مطالب خوبی که همیشه توی سایتتون قرار میدید. شغل من هم تولید تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ، عمده فروشی تم تولد و فروش عمده لوازم تولد با بهترین شرایط . شما هم عضوی از خانواده نامبروان تم شوید فقط کافیست به آدرس http://www.number1theme.ir مراجعه کنید .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید