سایت کاریابی اتریش – معرفی بهترین وب سایت ها

سایت کاریابی اتریش – معرفی بهترین وب سایت ها
سایت کاریابی اتریش

تاریخ آخرین بروزرسانی مطلب :

نوشته های مرتبط

سایت کاریابی اتریش : اگر به دنبال شغل در اتریش هستید، ممکن است بخواهید برخی از بهترین وب سایت های استخدام اتریش را که می توانند به شما در یافتن شغل رویایی خود کمک کنند، بررسی کنید. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

karriere.at: این پورتال شغلی پیشرو در اتریش است که به نامزدهای برتر با مدارک عالی، از متخصصان جوان گرفته تا متخصصان دسترسی پیدا می کند. شما می توانید مشاغل خود را پست کنید، هزاران رزومه را مرور کنید و برند کارفرمای خود را در این وب سایت ایجاد کنید. Karriere.at بیش از 29000 شرکت دارد که خود را به عنوان کارفرمای جذاب معرفی می کنند و بیش از 4.5 میلیون بازدید ماهانه دارد.

WORK in AUSTRIA: این وب سایتی است که به متخصصان بین المللی کمک می کند تا در اتریش شغل پیدا کنند. در این وب سایت می توانید در مورد بازار کار اتریش، شرایط ویزا و شرایط زندگی اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین می‌توانید در بخش‌ها و صنایع مختلف مانند فناوری اطلاعات، مهندسی، گردشگری و سلامت به جستجوی شغل بپردازید.

Relocate.me: این یک گروه کار بین المللی است که در اتریش نیز حضور پررنگی دارد. این یک سایت شغلی فناوری است که جویندگان کار را از هر بخش از صنعت جذب می کند. در این وب سایت می توانید مشاغلی در زمینه توسعه نرم افزار، طراحی، مدیریت محصول و موارد دیگر پیدا کنید. Relocate.me همچنین اطلاعاتی در مورد بسته های جابجایی، حمایت مالی ویزا و محدوده حقوق ارائه می دهد.

Brutkasten: این وب سایتی است که بر صحنه استارتاپ اتریش تمرکز دارد. شما می توانید در شرکت های نوآور و پویا که به دنبال استعداد در زمینه های مختلف مانند بازاریابی، فروش، مالی و عملیات هستند، شغل پیدا کنید. Brutkasten همچنین اخبار، رویدادها و پادکست هایی در مورد اکوسیستم استارتاپ اتریش ارائه می دهد.

اینها برخی از بهترین وب سایت های استخدام اتریش هستند که می توانند به شما در یافتن شغل ایده آل خود در اتریش کمک کنند. امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد.

 
مهدی رضائی مهر
من مهدی رضائی مهر هستم ، موسس وب سایت مجله اینترنتی ازهیچ ! مجله ما ، بررسی صنعت های مهم و استراتژیک جهانی مثل صنعت خودرو ، ساختمان و عمران ، غذا و کشاورزی ، صنعت و معدن و همچنین بخش سلامت در ایالات متحده آمریکا ، قاره اروپا و خاورمیانه را انجام می دهد.ما مطالعاتمان از بهترین منابع جهان را با شما به اشتراک می گذاریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب های مرتبط