سایت کاریابی اتریش
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 5 دقیقه

 

سایت کاریابی اتریش : همیشه برای اینکه به کشورهای دور سفر کنی حتما یه سری مدارک نیاز داریم یکی از مدارک مهم داشتن یک رزومه خوب است.
در روزهای مدرن همه چیز به اینترنت منتقل شده حتی مشاغل و شرکت ها در فضای آنلاین حضور دارند و از اینترنت به عنوان بستری برای جذب افراد جدید در مشاغل خود استفاده می کنند.

امروزه برای شرکت ها هم آسانتر شده است که می توانند از طریق اینترنت از افراد متقاضی کار و جویای کار برای استخدام در شرکتهای مختلف استفاده کنند قبلا شما تعداد محدودی از آگهی های شغلی را در روزنامه می دید و باید مدت زیادی منتظر بمانید تا شغل مناسب خود را پیدا کنید.
اما در حال حاضر همه چیز با رشد اینترنت همراه با میلیاردها نفر که از آن برای کارهای روزمره خود استفاده می کنند تغییر کرده است.

مرتبط : حقوق کارگر ساده و کارمند در اتریش ۲۰۲۱

تعداد بیشماری از فرصت های شغلی در اینترنت موجود است که کارجو مطمئناً در مدت زمان کوتاهی می تواند شغل مناسب و مطابق با نیازهای خودش را پیدا کند.
گفته می شود که هر فناوری دارای یک نقطه ضعف است و این مورد هم برای اینترنت صدق می کند مثل اینکه توسط افراد کلاهبردار مورد سوء استفاده قرار بگیرید که ادعا می‌کنند شغل مناسبی را برای شما ارائه می دهند برای جلوگیری از این امر ما تحقیقی را در مورد سایت های موجود کاریابی در اتریش انجام دادیم و برخی از بهترین سایتهای کاری اتریش را لیست کرده ایم تا به شما در یافتن شغل مناسب کمک کنیم.

بهترین سایتهای کاریابی اتریش

 

۱٫ Monster

monster قبلاً به عنوان jobpilot.atشناخته می‌شدکه یکی از پرطرفدارترین سایتهای پرتال کاری اتریش است هزاران آگهی شغلی از چندین شرکت در اتریش وجود دارد که می توانید آن ها را در این پرتال پیدا کنید.
وبسایت monster به شما کمک می کند تا مشاغل مختلف را به سرعت با نیازهای خود پیدا کنید همچنین هر هفته می توانید خبرنامه پیشنهادهای جدید شغلی صنعت خود را دریافت کنید تا از بهترین پیشنهادات جدید شغلی در اتریش مطلع شوید به تمام افراد در اتریش و یا ایرانی های عزیزی که مایل به استفاده از این سایت می باشند توصیه می شود یکبار monster را امتحان کنند تا یک پیشنهاد شغلی مناسب پیدا کنند همچنین شما می توانید به عنوان کارفرما آگهی های شغلی مورد نظر را ارسال کرده و متقاضیان کار از طریق این پورتال در اتریش را استخدام کنید.

سایت کاریابی اتریش
تصویری از محیط وب سایت monster

۲٫ LinkedIn

Linkedin به راحتی لیست بهترین سایت های پرتال کاریابی اکثر کشورهای جهان را قرار می دهد در واقع این بهترین بستر برای ارائه رزومه کامل و استخدام توسط یک شرکت معتبر در بخش کاری شما می باشد.
در واقع لینکدین یک پرتال شغلی نیست بلکه یک پلتفرم جهانی برای ارتباط با افراد و شرکت های مختلف است این اپلیکیشن یک پلتفرم شبکه اجتماعی که در آن می توانید افراد دیگری را که در بخش شما کار می‌کنند پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید تا نکاتی در مورد رشد و استخدام شدن دریافت کنید.
شما به سادگی می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و تمرکز خود را بر روی ساختن پروفایل خود بگذارید زیرا پروفایل لینکداین در هنگام جستجوی کار به عنوان یک رزومه یا نمونه کار کامل عمل می کند.
میلیون ها کاربر در لینکداین وجود دارند که در بین آنها هزاران نفر می توانند در زمینه مشابه شما کار کنند و شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید یا احتمالاً با شریک تجاری یا کارفرمای آینده خود ارتباط برقرار کنید پیشنهاد می‌کنیم بروید و همین حالا شروع به ساختن پروفایل لینکدین خود کنید.

۳٫ StepStone

STEPSTONE یکی دیگر از سایت های مشاغل مورد اعتماد در اتریش است که در آن می توانید هزاران پیشنهاد شغلی متفاوت از صاحبان مشاغل مختلف در منطقه پیدا کنید نزدیک به ۱۰ هزار پیشنهاد شغلی در این پلتفرم وجود دارد و تعداد آنها به سرعت در حال افزایش است همراه با رشد کاربران اینترنت در اتریش است پستون دارای یک رابط کاربری ساده و تازه است که در آن می توانید یک کلمه کلیدی خاص را برای جستجوی مشاغل اتریشی موجود در منطقه کاری خود تایپ کنید این پورتال همچنین به شما این امکان را می دهد که زودتر از هر کس دیگری که از پلتفرم استفاده می کند پیشنهاد شغلی در بخش خود دریافت کنید همچنین می توانید از طریق است بستون اطلاعات مفصلی در مورد دستمزد مشاغل مختلف در اتریش دریافت کنید.

 

۴٫ Glassdoor
glassdoor یک پرتال مشاغل محبوب در سراسر جهان است این سایت فقط شامل پیشنهاد شغلی در اتریش نیست بلکه پیشنهادات شغلی در سراسر جهان است این وب سایت دارای بیش از ۵۲ هزار آگهی شغلی مختلف از چندین شرکت در اتریش است که به متقاضیان کار انواع مختلفی از پیشنهادات شغلی را ارائه می دهد تا بتوانند شغل رویایی خود را پیدا کنند. glassdoor همچنین رتبه بندی و محدوده حقوق و دستمزد مشاغل را ارائه می‌دهد تا اطلاعات مناسب در مورد محل کار را به کارجویان ارائه دهد هنگامه جستجوی پیشنهاد کار در اتریش باید اتریش را در قسمت لوکیشن تایپ کنید تا از پیشنهادات موجود در منطقه مطلع شوید همچنین می توانید از چندین فیلتر جستجو برای یافتن پیشنهاد شغلی جدید یا قدیمی و همچنین جستجوی شغل در محدوده حقوق مشخص استفاده کنید همچنین می‌توانید فیلتری تنظیم کنید که نزدیکترین شرکت را برای کار در منطقه شما جستجو کند (یعنی فیلتر فاصله به کیلومتر) پیدا کردن شغل مناسب در بین هزاران پیشنهاد مختلف شغلی موجود در glassdoor برای شما بسیار آسان است.

سایت کاریابی اتریش

۵٫ The Local – Jobs in Austria

The Local یکی از بزرگترین پرتال های خبری در اتریش است در واقع یک آژانس خبری است که اخبار را به زبان انگلیسی ارائه می دهد اکنون شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا یک پرتال خبری در لیست بهترین سایتهای پورتال کاریابی مشاغل ذکر شده است!ولی در واقع واقعاً سزاوار این است که در این لیست باشد زیرا آنها بخشی در وبسایت خود دارند که در آن می توانید شغل های مختلف را در اتریش پیدا کنید برای اطلاع از مشاغل موجود در اتریش از طریق این بستر باید از منوی اصلی صفحه اصلی وب سایت به قسمت مشاغل بروید شما می توانید چندین شغل را در چهار مکان مختلف در اتریش و همچنین گزینه ای برای جستجوی مشاغل در یک گروه خاص پیدا کنیدبیش از ۱۰ دسته مختلف وجود دارد که می توانید از بین شرکت‌های مختلف که درخواست استخدام یک کارمند یا کارگر ماهر یا یک نیروی متخصص برای مشاغل خود از طریق آگهی های شغلی در THE LOCAL هستند را پیدا کنید.

با این اوصاف اکنون امیدواریم در جستجوی شغل در اتریش مشکلی نداشته باشید معمولاً پیدا کردن پیشنهاد شغلی و استخدام شرکت های اتریشی برای مردم بسیار دشوار است اما با کمک این پنج سایت پرتال مشاغل اتریش به راحتی میتوانید شغل مناسب مطابق با معیارهای خود را بیابید مشروط بر اینکه دارای شرایط کارفرما باشید.

شما خواننده عزیز اگر فکر می کنید مطلب من کمبودهایی دارد و یا شما سایت کاریابی بهتری را سراغ دارید در قسمت نظرات با من در بگذارین تا بتوانیم این مطلب را برای کارجویان ایرانی کامل تر کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید