شغل در نیوزلند
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

بیشترین تقاضای شغل های نیوزیلند در سال ۲۰۲۰ مشخص شد

افرادی که مشتاق تغییر شغل هستند ممکن است بخواهند به مطالعه ادامه دهند – بیشترین تقاضای شغل در نیوزیلند با داده های جدید مشخص شده است.
به گزارش وب سایت شغلی Hays برای ژانویه-ژوئن سال ۲۰۲۰ که منتشر شده است ، با داده هایی در مورد مهارت های بسیار ارزشمند ، و همچنین بخش هایی که بیشترین تعداد موقعیت های لازم برای استخدام دارند .

آدام شیپلی ، مدیر عامل Hays نیوزیلند در بیانیه ای گفت که آژانس شاهد موقعیت های خالی شغلی در امور مالی ، فناوری اطلاعات ، بازاریابی ، منابع انسانی ، ساخت و ساز ، پشتیبانی دفتر و بیمه است.

به نظر می رسد بیشترین مشاغل حرفه ای نیوزلند در حال حاضر در صنعت فناوری اطلاعات و بازاریابی باشد ، مهندسان DevOps ، مدیران تجزیه و تحلیل و تکنسین های Revit بسیار مورد توجه هستند.

(DevOps مجموعه عملکردهایی است که توسعه نرم افزار (Dev) و عملیات IT (Ops) را با هم ترکیب می کند. هدف آن کوتاه کردن چرخه عمر سیستم ها و ارائه تحویل مداوم با کیفیت نرم افزار بالا است)

شیپلی گفت ، با این حال ، مسائل گسترده تری وجود دارد که موفقیت جویندگان کار را در سال جاری تعیین می کند.

“اولویت اصلی برای متخصصان ماهر است که بدون در نظر گرفتن نقش آنها در صنعت ، مهارتهای قوی گروهی دارند.”

در پاسخ به تغییر سریع فناوری ، کارفرمایان به دنبال کارگرانی هستند که به خوبی سازگار شوند و یادگیرنده های مداوم باشند.

شغل در نیوزلند

شیپلی گفت: “کارفرمایان همچنین افرادی را می خواهند که بتوانند براساس داده تصمیم بگیرند.”

“در پاسخ به تغییر سریع فن آوری ، مهارت های نرم ، اجتماعی و عاطفی نیز همچنان اهمیت پیدا می کنند و در همه وظایف شغلی پیش شرط می شوند.”

زمینه قدرتمند دیگر برای سال ۲۰۲۰ مدیریت محتوا است. هیز در گزارش شغلی خود می گوید که مدیران افرادی را می خواهند که بتوانند برای طیف وسیعی از سیستم عامل ها تولید کنند.

“سیستم عامل های داده محور تا حد زیادی به تولید مداوم محتوای با کیفیت بالا متکی هستند ، بنابراین مدیران محتوا که می توانند محتوا را در طیف وسیعی از رسانه ها ، از جمله محتوای نوشتاری کوتاه و بلند ، اینفوگرافیک ها و ویدئوها تولید کنند ، نیز مورد تقاضا هستند.”

مهارت های حسابداری و امور مالی و همچنین معماری بسیار مورد تقاضا هستند. همچنین فرصت های شغلی زیادی در مراکز تماس وجود دارد.اگر شما هم تجربه ای در این زمینه دارید لطفا نظر خودتون رو با من در میون بگذارین.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید