کفش هامتو
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

 

کفش هامتو ساخت کجاست ؟ برند هامتو یکی از برندهای مهم در زمینه کفش های کوهنوردی در جهان است.کفش هامتو هم در کشور ما ایران محصولاتی مانند کفش هامتو – صندل مردانه هامتو – صندل زنانه هامتو و غیره را از طریق فروشگاه ها به فروش می رساند.

معرفی شرکت

شرکت Quanzhou Humtto Outdoor Products Co. Ltd با مسئولیت محدود در شهر معروف شهر کفش-جینجینگ ، Quanzhou Fujian واقع شده است. آنها عمدتا در کفش های پیاده روی ، و همچنین لباس های مد روز در فضای باز ، چادرها , تجهیزات در فضای باز و غیره تخصص دارند.محصولات هامتو عمدتا در آمریکا ، آلمان ، کشورهای خاورمیانه و به صورت کلی در سراسر جهان بسیار محبوب هستند.

کفش هامتو

هامتو می گوید : ما در حدود ۵۰۰ کارگر ماهر هستیم که سیستم بازرسی با کیفیت دقیق داریم ، هر محصول قبل از بسته بندی با دقت بازرسی می شود.

رونق اقتصادی دهه ۱۹۸۰ و روحیه آزادی و اکتشاف آمریکایی باعث به وجود آمدن گروهی از جوانان ثروتمند شد که مشتاق زندگی در طبیعت و بیرون بودند.

HUMTTO کار خود را به عنوان یک باشگاه زندگی در فضای باز این جوانان آغاز کرد. با توجه به تقاضای آنها از تجهیزات در فضای باز علاوه بر عملکرد حرفه ای ، تأکید بیشتر بر مد ، باعث می شود HUMTTO به طور فزاینده ای مورد علاقه علاقه مندان به فضای باز قرار گیرد.

در سال ۱۹۸۵ ، HUMTTO به عنوان یک مارک مد لباس در فضای باز در ایالات متحده معرفی شد.در حال حاضر ، محصولات هامتو به: کفش کوهنوردی ، کفش دویدن آفرود ، کفش ، صندل ، کفش اوقات فراغت در فضای باز و کفش سبک تقسیم می شوند.

برند هامتو

طبقه بندی محصولات

در حال حاضر ، محصولات هامتو به سه دسته کفش ، لباس ، تجهیزات (شامل تجهیزات ، لوازم جانبی) تقسیم می شوند.

محصولات تجهیزات هامتو عبارتند از: تجهیزات کوهنوردی ، بطری های آب ، چادرها ، روشنایی در فضای باز ؛ لوازم جانبی شامل کلاه ، جوراب ، وسایل محافظتی ، کوله پشتی و … است.

چگونه تفاوت “پوشاک و کفش در فضای باز” را با “لباس و کفش ورزشی” معمولی را درک کنیم؟

در گذشته مردم از کفش کتانی به عنوان “کفش نجات” استفاده می کردند. اما در اثر حرفه ای شدن مردم و احساس جدیدی که امروز مردم دارند ، لباس های عمومی و کفش ورزشی به وضوح عملکرد حرفه ای “در فضای باز”واقعا ندارند .

بنابراین اگر از کفش های ورزشی عمومی برای انجام ورزش در فضای باز استفاده می کنید ، می تواند بر احساس فعالیت و اثر در فضای باز تأثیر بگذارد ، مانند اینکه کفش های کوهنوردی خود را از شر شن و ماسه محافظت می کند. و تفاوت کفش های مخصوص دویدن در خارج از جاده و کفش های مخصوص دویدن بدیهی است که نه تنها تفاوت بین رنگ و مواد ، بلکه پایه ضد سایش قدرتمندتر و دسته اول کفش های ضد برخورد است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید