بهترین بیمارستان های آلمان (آپدیت ۲۰۲۳)

بهترین بیمارستان های آلمان : چرا روند معالجه در بیمارستانهای آلمان در بین گردشگران بسیار محبوب است؟ کدام بیمارستان آلمان بهترین است؟ چگونه انتخاب صحیحی کنیم و چگونه شروع به درمان در آلمان کنیم؟ برای شما مخاطبینم لیستی از بهترین بیمارستان های آلمان را به همراه توصیه هایی در مورد انتخاب بیمارستان که کاملاً مناسب نیازهای پزشکی تخصصی شما باشد آماده کرده ایم.

ملاک های اصلی رتبه بندی عبارتند از: آمار بیماری بیمارستانها ، بررسی بیماران ، رتبه پزشکان براساس انتشارات معتبر جهانی و رتبه علمی

بسیاری از بیمارستان‌های خوب و عالی در آلمان وجود دارد، اما برخی از آنها به دلیل برتری همیشگی، پزشکان برجسته، مراقبت‌های پرستاری درجه یک و فناوری پیشرفته خود برجسته هستند. به گزارش نیوزویک، بهترین بیمارستان های آلمان در سال 2021 عبارتند از:

Charité – Universitätsmedizin Berlin: این بزرگترین بیمارستان دانشگاهی در اروپا و یکی از قدیمی ترین بیمارستان های جهان است. این دانشگاه دارای چهار پردیس است و طیف گسترده ای از تخصص ها و خدمات پزشکی را ارائه می دهد. همچنین یک موسسه تحقیقاتی پیشرو و شریک موسسه بهداشت برلین است.درباره بیمارستان / دانشگاه شاریته برلین آلمان بیشتر بدانیم

نوشته های مرتبط

Universitätsklinikum Heidelberg: این یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز پزشکی در آلمان و اروپا است. دارای 12 کلینیک تخصصی و پنج موسسه است که تمامی رشته های پزشکی نوین را پوشش می دهد. این مرکز همچنین یک مرکز مشهور برای تحقیقات و نوآوری های زیست پزشکی است.

Klinikum der Universität München: این بزرگترین بیمارستان در آلمان و یکی از مراکز پزشکی دانشگاهی پیشرو در این کشور است. دارای 29 کلینیک تخصصی و 12 موسسه است که مراقبت های جامع را برای بیماران مبتلا به بیماری های پیچیده و نادر ارائه می دهد. همچنین مرکز تحقیقات ترجمه و آزمایشات بالینی است.

Klinikum rechts der Isar der Technischen Universität München: این یک بیمارستان دانشگاهی مدرن است که مراقبت های با کیفیت بالا را در تمام رشته های پزشکی ارائه می دهد. دارای 33 کلینیک تخصصی و 21 موسسه است که برای ارائه درمان بین رشته ای و شخصی با یکدیگر همکاری نزدیک دارند. همچنین مرکز تعالی علمی و نوآوری است.

Medizinische Hochschule Hannover: این یکی از بیمارستان های دانشگاهی پیشرو در آلمان و اروپا است. دارای 22 کلینیک تخصصی و 16 موسسه است که تمام طیف پزشکی را پوشش می دهد. همچنین در پیوند اعضا، درمان با سلول های بنیادی، اندام های مصنوعی و ژن درمانی پیشگام است.

اینها تنها تعدادی از بهترین بیمارستان ها در آلمان هستند، اما بسیاری دیگر نیز وجود دارند که مراقبت و خدمات عالی را ارائه می دهند.

بهترین بیمارستان سرطان آلمان

هیچ پاسخ قطعی برای اینکه بهترین بیمارستان سرطان در آلمان کدام است وجود ندارد، زیرا بیمارستان های مختلف ممکن است نقاط قوت و تخصص های متفاوتی در درمان انواع سرطان داشته باشند. با این حال، بر اساس برخی رتبه بندی ها و بررسی ها، برخی از معتبرترین و مشهورترین بیمارستان های سرطان در آلمان عبارتند از:

Charité – Universitätsmedizin Berlin: این بزرگترین بیمارستان دانشگاهی در اروپا و یکی از قدیمی ترین بیمارستان های جهان است. دارای یک مرکز جامع سرطان است که طیف گسترده ای از تخصص ها و خدمات پزشکی را برای بیماران سرطانی ارائه می دهد. همچنین یک موسسه تحقیقاتی پیشرو و شریک موسسه بهداشت برلین است.

Universitätsklinikum Heidelberg: این یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز پزشکی در آلمان و اروپا است. این مرکز ملی برای بیماری های تومور دارد که درمان بین رشته ای و شخصی را برای بیماران سرطانی ارائه می دهد. این مرکز همچنین یک مرکز مشهور برای تحقیقات و نوآوری های زیست پزشکی است.

Klinikum der Universität München: این بزرگترین بیمارستان در آلمان و یکی از مراکز پزشکی دانشگاهی پیشرو در این کشور است. دارای یک مرکز مراقبت جامع سرطان است که مراقبت های جامع را برای بیماران مبتلا به سرطان های پیچیده و نادر ارائه می دهد. همچنین مرکز تحقیقات ترجمه و آزمایشات بالینی است.درمان سرطان در آلمان | بهترین بیمارستان های آلمان در این زمینه

درباره بیمارستان هلیوس برلین آلمان

بیمارستان هلیوس مجموعه ای از بیمارستان های خصوصی در آلمان است که طیف وسیعی از خدمات و تخصص های پزشکی را ارائه می دهد. بیمارستان هلیوس بیش از 100 مکان در سراسر آلمان دارد، از جمله دو بیمارستان بزرگ در برلین: بیمارستان هلیوس برلین-بوخ و بیمارستان هلیوس امیل فون برینگ.

بیمارستان هلیوس برلین آلمان

بیمارستان هلیوس برلین-بوخ بزرگترین بیمارستان دانشگاهی اروپا و یکی از قدیمی ترین بیمارستان های جهان است. این دانشگاه دارای چهار پردیس است و طیف گسترده ای از تخصص ها و خدمات پزشکی مانند قلب، مغز و اعصاب، انکولوژی، ارتوپدی و پزشکی پیوند را ارائه می دهد. همچنین یک موسسه تحقیقاتی پیشرو و شریک موسسه بهداشت برلین است.

بیمارستان هلیوس دارای 13 کلینیک تخصصی و 6 موسسه است که تمامی رشته های پزشکی مانند جراحی، داخلی، زنان، اورولوژی و رادیولوژی را پوشش می دهد. همچنین مرکز بیماری های ریوی و جراحی قفسه سینه است.

بیمارستان هلیوس یکی از معتبرترین و مشهورترین گروه های بیمارستانی در آلمان و اروپا می باشد. مراقبت و خدمات با کیفیت بالا را برای بیماران با نیازها و شرایط مختلف بهداشتی ارائه می دهد. اگر می‌خواهید درباره بیمارستان هلیوس اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید از وب‌سایت رسمی آن‌ها دیدن کنید.

خب ! امیدوارم تونسته باشین اطلاعات خوبی رو ازین مقاله بدست بیارین شما اگر نظری دارین و یا مخالف این رتبه بندی هستین خوشحال میشیم که نظرات خودتون رو برای ما در قسمت نظرات ارسال کنین.

دیدگاه‌ها 14

 1. طیبه فرجی می‌گوید:

  توضیحاتتون خیلی خوب بود.من ساکت هلند هستم و زانوی پای چپم در اثر تصادف از بین رفته و دنبال ی متخصص زانوی خوب در آلمان میگردم،ازتون ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

   عرض ادب و احترام
   براتون از صمیم قلب آرزوی سلامتی دارم .در صورتیکه از پزشکی در آلمان مطمئن شدم حتما از طریق ایمیلتون با شما در ارتباط خواهم بود.

 2. محمدرضاشفیعی نجف آبادی می‌گوید:

  درود
  بنده ۳بارتوسط پروفسور muhrدربیمارستان Bergmannsheil Bochum
  تحت عمل جراحی سنگین قرارگرفتم
  ۱۵پزشگ متخصص درتهران تآییدکردندپای چپ من بایدقطع شود
  اماپروفسور مور براحتی مشکل مراحل کرد
  جانبازمحمدرضاشفیعی
  نجف آباد

  • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

   درود
   سپاسگزاریم که تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.حتما از مطلب شما استفاده خواهد شد.

 3. محمد می‌گوید:

  سلام پدر من سرطان روده داره که متاستاژ زده به نخاعش که عملش کردیم تمور نخاع برداشتن حالا میخواستم بدونم ایا امیدی هست اگر بیاریمش المان ممنون

  • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

   سلام دوست عزیزم
   چقدر ناراحت شدم از وضعیت پدر ! دوست عزیزم من فقط سعی کردم بهترین بیمارستانها رو معرفی کنم ، من پیشنهاد میکنم از وب سایت مراکز از طریق آدرس ایمیل با مراکز در ارتباط باشید و تحقیقات کنید.

 4. غفوری می‌گوید:

  سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعاتی که دادید بیمارستان فوق تخصصی که درمان سرطان خون را داشته باشه کدام هست؟

  • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

   سلام و وقت بخیر و آرزوی سلامتی

   بنده ۲ بیمارستان دانشگاهی مونستر و بیمارستان دانشگاه مونیخ رو میشناسم که جز بهترین ها هستند.

 5. حسین عابدی می‌گوید:

  سلام وعرض ادب پسردایی بنده راگفتن که باید پیوند کبد بشود میخواستم بپرسم از طریق سلولهای بنیادی در آلمان میتوانند کبد رو دوباره احیاکنند

  • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

   سلام و ارادت ، ای کاش میتونستم راهنمایی جامعی بکنم ! اما پیشنهاد من اینه از لیست این بیمارستان ها استفاده کنید و تلفن اونها رو از توی سایتشون دربیارین و توسط کسی که زبان بلده باهاشون ارتباط بگیرین حتی زبان انگلیسی هم کار شما رو راه میندازه و نیازی به زبان آلمانی نیست.آرزوی سلامتی براشون داریم.

   • زهرا می‌گوید:

    سلام ایا در ایالات و شهر های المان بیمارستانی با تخصص پوست وجود دارد؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

    • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

     سلام و ادب

     بیمارستانهای شاریته برلین ، هلیوس برلین و بیمارستان لودوویگ مونیخ جز بهترین های حوزه پوست هستند .

 6. مرجان خادمی می‌گوید:

  سلام و عرض ادب
  دختر خواهر بنده ۹ سالشونه و به MPNST(تومور بدخیم غلاف عصب محیطی) که عملشون انجام شده و کل توده جراحی شده
  و با توجه به اینکه پزشکان اتفاق نظر دارن که توده بزرگ بوده (حدودا ۶ سانت) احتمال عود خیلی زیاده
  لطفا راهنمایی میفرمایید

  • مهدی رضائی مهر می‌گوید:

   سلام وقت بخیر ، براشون آرزوی سلامتی داریم . در ابتدا باید عرض کنم ما هیچ کدوم از تیم ازهیچ! ، صلاحیت پیشنهادات تخصصی پزشکی رو نداریم و فقط بهترین بیمارستان های آلمان رو معرفی کردیم توی این مطلب ، اما آخرین تحقیقات پزشکی میگه که راه حل درمان برداشتن کامل تومور هستش ، و اینکه یکسری بیمارستان ها توی آلمان از روش سلول درمانی (دندانی) ظاهرا دارن استفاده میکنن . من پیشنهاد میکنم اگر این موضوع رو نمیدونستین لطفا راجع به قضیه سلول درمانی تحقیقاتی رو انجام بدین . موفق باشین و مجدد براشون آرزوی سلامتی میکنیم.❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط