درآمد آرایشگری در کانادا چقدر است ؟

درآمد آرایشگری در کانادا چقدر است ؟
درآمد آرایشگری در کانادا

تاریخ آخرین بروزرسانی مطلب :

درآمد آرایشگری در کانادا چقدر است ؟ : متوسط حقوق آرایشگاه در کانادا 40310 دلار در سال یا 19 دلار در ساعت است. با این حال، این ممکن است بسته به مکان، تجربه، مهارت های آرایشگر متفاوت باشد. برخی منابع نشان می‌دهند که دستمزد ساعتی بین 13 تا 19 دلار است، در حالی که برخی دیگر نشان می‌دهند که حقوق سالانه می‌تواند به 29299 دلار یا تا 46157 دلار برسد. آرایشگری حرفه ای خلاقانه و با ارزش است که به شما امکان می دهد استعداد هنری خود را بروز دهید و به مردم احساس خوبی نسبت به خود بدهید.

آرایشگری در کانادا 

تقاضا برای آرایشگر در کانادا باعث شده است که خارجی ها به عنوان طراح مد به کانادا مهاجرت کنند. علاوه بر این، مهاجرت به کانادا به عنوان یک آرایشگر به پر کردن نیازهای شغلی کانادا کمک می کند. علاوه بر این، مهاجرت به کانادا به عنوان آرایشگر مزایای زیادی دارد.

یکی از راه های مهاجرت به کانادا به عنوان آرایشگر از طریق سیستم اکسپرس انتری است که پایگاه داده ای است که اداره مهاجرت کانادا از آن برای انتخاب کاندیداهای مناسب برای ویزای اقامت دائم استفاده می کند. شما باید برنامه ای را انتخاب کنید که با مهارت ها و صلاحیت های شما مطابقت داشته باشد، مانند ویزای فدرال Skilled Trades یا برنامه نامزد استانی. همچنین باید شرایط زبان و تحصیلات را داشته باشید و یک پیشنهاد شغلی معتبر یا گواهی صلاحیت از استان یا قلمرو کانادا داشته باشید. مطلب مرتبط : اقتصاد کشور کانادا چگونه است ؟

یکی دیگر از نتایج جستجوی وب جزئیات بیشتری در مورد مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان آرایشگر یا آرایشگر ارائه می دهد، مانند باز کردن پروفایل اکسپرس انتری، انتخاب یک برنامه، دریافت مدرک تحصیلی، شرکت در آزمون زبان، دریافت پیشنهاد شغلی یا گواهی نامه صلاحیت و ارسال درخواست شما

تحصیل در رشته آرایشگری در کانادا

کانادا کشوری عالی برای دنبال کردن حرفه ای در آرایش مو است، زیرا فرصت های زیادی برای یادگیری و کار در صنعت زیبایی ارائه می دهد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در مورد تحصیل در رشته آرایشگری در کانادا بدانید:

– کالج ها و مؤسسات زیادی وجود دارند که دوره های آرایشگری را در کانادا ارائه می دهند، مانند مؤسسه ملی آرایش مو و زیبایی پیشرفته Inc.، LaSalle College Montréal، Fanshawe College، St. Clair College، و غیره.

– دوره های آرایشگری معمولاً یک سال طول می کشد و موضوعاتی مانند رنگ آمیزی، برش دادن، مدل دادن، مراقبت از پوست سر و مو، بهداشت، ارتباطات و مهارت های تجاری را پوشش می دهد. همچنین در آزمایشگاه ها و کارآموزی های سالن در محل آموزش عملی خواهید دید.مطلب مرتبط : شغل های پردرآمد در کانادا بدون مدرک کدامند؟

– برای تبدیل شدن به یک آرایشگر دارای مجوز در کانادا، باید یک برنامه کارآموزی را تکمیل کنید و یک آزمون گواهینامه استانی را پشت سر بگذارید. برنامه کارآموزی معمولاً به 2000 ساعت تجربه کاری زیر نظر یک آرایشگر واجد شرایط نیاز دارد. آزمون گواهینامه دانش نظری و عملی شما را در مورد آرایش مو مورد آزمایش قرار می دهد.

– میانگین حقوق یک آرایشگر در کانادا حدود 30000 دلار در سال است، اما بسته به تجربه، موقعیت مکانی و مشتریان شما می تواند متفاوت باشد. همچنین می توانید نکاتی را از مشتریان خود دریافت کنید که می تواند درآمد شما را افزایش دهد. برخی از آرایشگران انتخاب می‌کنند که مستقل کار کنند یا سالن‌های خود را باز کنند، که می‌تواند به آنها انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتری بر درآمدشان بدهد.

آرایشگری در کانادا

اقامت با مدرک آرایشگری در کانادا چگونه است ؟

کانادا کشوری پذیرا برای مهاجران است، به ویژه کسانی که مهارت ها و شرایط مورد تقاضا را دارند. آرایشگری یکی از این مهارت‌ها است، زیرا در فهرست کد شغلی ملی (NOC) تحت رده 6341 فهرست شده است. این بدان معنی است که شما ممکن است واجد شرایط درخواست مهاجرت به کانادا تحت برنامه فدرال مشاغل ماهر (FSTP) یا نامزد استانی باشید. برنامه (PNP).

FSTP برنامه ای است که به افراد ماهر اجازه می دهد تا بر اساس تجربه کاری و توانایی در برآوردن شرایط شغلی خود به کانادا مهاجرت کنند. برای واجد شرایط بودن برای FSTP، باید حداقل دو سال سابقه کار تمام وقت به عنوان یک آرایشگر در پنج سال گذشته، یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای کانادایی برای حداقل یک سال، یا گواهی صلاحیت در خود داشته باشید. همچنین باید شرایط زبان و پذیرش برنامه را رعایت کنید.

PNP برنامه‌ای است که به استان‌ها و مناطق اجازه می‌دهد تا مهاجرانی را که مهارت‌ها و تجربه‌های مورد نیاز در بازار کار محلی خود را دارند، معرفی کنند. هر استان و منطقه معیارها و جریان های خاص خود را برای انتخاب نامزدها دارد که برخی از آنها با سیستم اکسپرس انتری فدرال همسو هستند. به عنوان یک آرایشگر، ممکن است بتوانید برای یک جریان PNP که افراد حرفه ای ماهر را هدف قرار می دهد، مانند جریان مشاغل ماهر انتاریو، جریان کارگران ماهر بین المللی ساسکاچوان – مشاغل مورد تقاضا، یا جریان کارگران ماهر نوا اسکوشیا درخواست دهید.مطلب مرتبط : حقوق کارگر در کانادا چقدر است ؟ ۲۰۲۳

نوشته های مرتبط

سیستم اکسپرس اینتری چیست؟

سیستم اکسپرس اینتری راهی برای کانادا برای انتخاب مهاجران ماهری است که می خواهند به طور دائم در کانادا مستقر شوند و به اقتصاد آن کمک کنند. این یک سیستم آنلاین است که درخواست‌های سه برنامه مهاجرت اقتصادی فدرال را مدیریت می‌کند.

برای درخواست از طریق سیستم اکسپرس اینتری، باید مراحل زیر را دنبال کنید:
– با پاسخ دادن به برخی سوالات یا خواندن شرایط دقیق، از واجد شرایط بودن یکی از این سه برنامه مطلع شوید.

– امتیاز خود را بر اساس سیستم جامع رتبه بندی (CRS) بررسی کنید، که یک سیستم مبتنی بر امتیاز است که پروفایل شما را در استخر اکسپرس اینتری رتبه بندی می کند. می توانید از ابزار CRS برای تخمین امتیاز خود استفاده کنید.

– مدارک خود را آماده کنید، مانند نتایج آزمون زبان، ارزیابی های تحصیلی، پیشنهادات شغلی، گواهی پلیس، معاینات پزشکی و اثبات تمکن.

– پروفایل خود را به صورت آنلاین پر کنید و آن را به استخر اکسپرس اینتری ارسال کنید. شما یک امتیاز CRS دریافت خواهید کرد و در مقابل سایر کاندیداها رتبه بندی خواهید شد.
– در صورت داشتن امتیاز کافی و داشتن معیارهای یکی از برنامه ها، دعوت نامه دریافت اقامت دائم دریافت کنید. شما 60 روز فرصت دارید تا درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید.

– در صورت تایید درخواست شما، از شما خواسته می شود در مصاحبه شرکت کنید و اطلاعات بیومتریک را ارائه دهید. همچنین قبل از عبور از مرز و اقامت در کانادا، باید چک های امنیتی و پزشکی را پشت سر بگذارید.

سیستم اکسپرس اینتری برای پردازش کامل ترین درخواست ها در مدت شش ماه یا کمتر طراحی شده است. همچنین به استان ها و مناطق اجازه می دهد تا نامزدهایی را که نیازهای بازار کار محلی خود را از طریق برنامه استانی نامزد (PNP) برآورده می کنند، معرفی کنند. سیستم اکسپرس انتری راهی سریع و کارآمد برای کانادا برای جذب کارگران ماهر است که می توانند به ایجاد جامعه ای قوی و مرفه کمک کنند.

انتهای مطلب

 
مهدی رضائی مهر
من مهدی رضائی مهر هستم ، موسس وب سایت مجله اینترنتی ازهیچ ! مجله ما ، بررسی صنعت های مهم و استراتژیک جهانی مثل صنعت خودرو ، ساختمان و عمران ، غذا و کشاورزی ، صنعت و معدن و همچنین بخش سلامت در ایالات متحده آمریکا ، قاره اروپا و خاورمیانه را انجام می دهد.ما مطالعاتمان از بهترین منابع جهان را با شما به اشتراک می گذاریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب های مرتبط