اولین کارخانه رباتیک کشاورزی در غرب آمریکا

کارخانه قادر به تولید حداکثر 20 ربات Solix در روز خواهد بود.

وست لافایت، ایندیانا – Solinftec، رهبر جهانی در زمینه راهکارهای هوش مصنوعی و شیوه‌های کشاورزی پایدار، با همکاری WHIN و با همکاری Still Waters Manufacturing، ظرفیت تولید خود را در ایالات متحده گسترش داد.

تولید ربات Solix در منطقه WHIN ایندیانا، حضور Solinftec را در ایالات متحده از سه ماهه گذشته تقویت کرده است.

همکاری و تلاش‌های این شرکت‌ها، فناوری رباتیک را برای تولیدکنندگان آمریکایی در دسترس‌تر می‌کند و منجر به کاهش قابل توجه مصرف علف‌کش و ترویج کشاورزی پایدار می‌شود.

نوشته های مرتبط

جانی پارک، مدیرعامل WHIN، گفت: «این مشارکت نشانگر یک نقطه عطف مهم برای صنعت کشاورزی آمریکا است و تماشای دو شرکت از شبکه ما که نوآوری را به منطقه ما می‌آورند، خوشحال‌کننده است. همکاری همه طرفین برای موفقیت این پروژه حیاتی بود.»

مطلب مرتبط : کشاورزی شهری چیست ؟ کشورهای پیشرو کدامند؟

این کارخانه با ظرفیت تولید روزانه تا 20 ربات Solix، از تجربه جیک چرچ، مدیرعامل Still Waters Manufacturing بهره می‌برد.

چرچ گفت: «چیزی واقعاً خاص در مورد ساخت این ربات‌ها در مناطق روستایی ایندیانا وجود دارد. آنها از جایی بیرون می‌آیند که قبلاً یک مدرسه بود، جایی که بسیاری از کشاورزان و تولیدکنندگان دام در این منطقه تحصیلات ابتدایی خود را دریافت کردند. این سرمایه‌گذاری فرصتی برای “بازنویسی” تاریخ است. یک دوست عزیز من اغلب می‌گوید، “اگر می‌خواهی آینده را بشناسی، برو آن را بساز”.»

این تجارت برای دو برداشت بعدی سرمایه‌گذاری اولیه بیش از 2 میلیون دلاری از Solinftec دریافت کرد که رشد سالانه مداوم را تضمین می‌کند.

چرچ افزود: «این اولین کارخانه رباتیک کشاورزی در غرب میانه آمریکا خواهد بود.»

تیمی که در تولید Solix مشارکت دارند، از کارگرانی تشکیل شده‌اند که در نزدیکی منطقه تحت پوشش Still Waters Manufacturing زندگی می‌کنند و بسیاری از آنها کشاورزان محلی هستند.

گیومار گینه، مدیر ارشد عملیات Solinftec برای آمریکای شمالی، گفت: «این کار جامعه را به هم نزدیک می‌کند و به دنبال توسعه و نوآوری در کشاورزی منطقه با فناوری است.»

استفاده از راهکارهای Solinftec در آمریکا تاکنون منجر به کاهش 97 درصدی حجم علف‌کش در املاکی شده است که از ربات Solix استفاده می‌کنند. نکته تمایز این است که با همکاری سه شرکت، این راهکارها با واقعیت غرب میانه آمریکا تطبیق داده خواهند شد.

منبع : ien

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط