بهترین بیمارستان استانبول
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

بهترین بیمارستان ترکیه : در این مقاله بهترین بیمارستانها در ترکیه را از بین بیش از ۳۰۰ بیمارستان انتخاب کردیم. خیلی سخت است که بگوییم بهترین بیمارستان در ترکیه کدام است ! بهترین بیمارستانها اصولا بر اساس متخصصانی که مشغول به فعالیت می باشند که در حد کلاس جهانی هستند یا خدمات و مهمان نوازی که به بیماران خود می دهند می توانند خودشان را در حد کلاس های جهانی معرفی کنند.

در طی مدت زمان طولانی ، ترکیه به عنوان یک مرکز درمانی ، شهرت جهانی کسب کرده است ، که در آن بیماران با هزینه های معقول خدماتی را در سطح جهانی دریافت می کنند. بیمارستان ها در همه جای کشور مجهز به متخصصان ، پرسنل ترمیم کننده و بنیادی مجهز شده اند تا بتوانند با بهترین روش های درمانی ، خدمات مناسب و مطلوبی داشته باشد.

در زیر چند تا از بهترین بیمارستان های چند رشته ای در ترکیه قرار گرفته است که امیدوارم مفید باشند:

۱- بیمارستان Acıbadem Taksim

Acibadem Taksim یکی از بهترین بیمارستان های ترکیه است که دارای ۲۴،۰۰۰ متر مربع اعتبار JCI است. این بخشی از گروه بزرگ بهداشت و درمان Acibadem است. این بیمارستان مدرن دارای ۹۹ تختخواب و ۶ سالن عامل است که تمام اتاق های آن مجهز به سیستم عامل های مدولار است و ازدارای یک محیط ایمن و کارآمد برای بیماران است.(وب سایت بیمارستان)

بیمارستان در ترکیه

بیماران بدون نیاز به ترک مجتمع می توانند کلیه خدمات تشخیصی و درمانی را در بیمارستان دریافت کنند. این بیمارستان همچنین دارای هماهنگی های ویژه بین المللی بیمار است که برای کمک به مسافرت ، اسکان ، هماهنگی بیمه ، کمک ویزا ، ترجمه و تفسیر در دسترس همگان هستند.

بیمارستان اتاقها یا اتاقهای استاندارد را در اختیار شما قرار می دهد و تمام اتاق ها شامل WiFi ، تلفن ، تلویزیون ، پذیرایی ، صندوق امانات و مینی بار است.

بهترین بیمارستانهای آلمان(کلیک کنید)

۲- بیمارستان American

خدمات ارائه شده به کلیه نیازها ، انتظارات و حقوق بیماران ما در هر مرحله از راه مورد توجه قرار می گیرد.
بیمارستان Amerikan مطابق با قوانین ، مقررات و اصول اخلاق حرفه ای کار می کند و توجه جدی به حقوق بیماران از جمله به حریم شخصی آنها دارد ، آنها یک سیستم یکپارچه هماهنگ پزشکان ، پرستاران ، تکنسین ها و نمایندگان بیمار را با همکاری همه جانبه بیمار ساخته اند.(وب سایت بیمارستان)

Amerikan Hospital in istanbul

آنها همچنین با پشتیبانی از مسیر بالینی ، راهنمایی و الگوریتم هایی که بیمارستان آمریکایی تعیین کرده است ، خدمات بهداشتی و درمانی شفاف و یکپارچه را در سطح استانداردی از کیفیت ارائه می دهند.

همینطور که نقشه راهبردی ، راهنمایی ها و الگوریتم های بالینی را برای ارائه خدمات بهداشتی شفاف و یکپارچه در سطح استانداردی از کیفیت برای کلیه بیماران ما تعیین کرده اند ، سیستم های پزشکی و اداری آنها بطور مداوم اندازه گیری و ارزیابی می شود تا سیستم های بیمارستان بهبود یابد تا رضایت بیماران و مراجعه کنندگان افزایش یابد.

۳- بیمارستان دانشگاه Koç

بیمارستان دانشگاه کوچ در سپتامبر سال ۲۰۱۴ به عنوان یک بیمارستان تحقیقاتی و آموزشی به بهره برداری رسید. از سال ۲۰۱۶ ، این بیمارستان ظرفیت خود را به ۴۰۴ اتاق منفرد بستری و ۷۳ واحد مراقبت های ویژه (۳۶۶ بزرگسال و ۱۱۱ کودک) افزایش داده است. با ۱۳ اتاق عمل و ۱۴ اتاق مداخله ، بیش از ۴۰۰۰ عمل انجام شده است.(وب سایت بیمارستان)

Koç University Hospital

در طول سال ۲۰۱۶ ، بیمارستان دانشگاه کوچ حدود ۶۰۰۰ بیمار بستری و ۶۵۰۰۰ سرپایی را تحت مراقبت قرار داده است که بیش از ۱۶۰۰ بیمار بین المللی هستند. پردیس علوم بهداشتی که وسعت ۲۲۰٫۰۰۰ متر مربع دارد شامل دانشکده پزشکی ، دانشکده پرستاری ، آزمایشگاه های تحقیقاتی و مرکز یادگیری پیشرفته است. پردیس علوم بهداشت قصد دارد با رویکرد نوآورانه و تیم پویای خود با استانداردهای آمریکای شمالی در ایجاد سرمایه انسانی واجد شرایط در بخش مراقبت های بهداشتی کمک کند.

۴- بیمارستان پزشکی Bahçelievler

بیمارستان پزشکی پزشکی Bahçelievler همچنین یکی از بهترین و بزرگترین بیمارستانهای خصوصی گروه بیمارستانهای پزشکی در ترکیه است ، جایی که افراد از همه جنبه های زندگی معالجه پزشکی می شوند. بیمارستان از نظر کیفیت و ایمنی در برنامه های تشخیص و درمان پیروی می کند و مطابقت مداوم کارکنان تحت نظارت قرار می گیرد. مثل همیشه در گروه ، نیازهای بیمار در درجه اول قرار می گیرد.(وب سایت بیمارستان)

Medical Park Bahçelievler Hospital

بیمارستان پزشکی بیمارستان Bahçelievler تنها ۵ دقیقه با فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد و ۱۰ دقیقه هم از نقطه حمل و نقل دریایی ، همچنین به ایستگاه های مترو و متروبوس Bahcelievler بسیار نزدیک است. بیمارستان پزشکی بهسلویلر دارای گواهی اعتبارنامه کمیسیون بین المللی (JCI) است که این بیمارستان مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی است. یک ساختمان ۱۷ طبقه با مساحت ۳۰،۰۰۰ متر مربع ، دارای ۲۴۶ تختخواب ، ۱۳ انکوباتور ، ۸۹ اتاق پلی کلینیک و ۱۰ اتاق عمل است.

۵-بیمارستان دانشگاه ایستینیه

مرکز تحقیقات و تحقیقات بهداشتی دانشگاه Istinye در سال ۲۰۱۶ با دانش و تجربه ۲۳ ساله MLP Care ، شرکت مادر اصلی پارک پزشکی ، پارک پزشکی VM و بیمارستان Liv در زمینه بهداشت و درمان تاسیس شد. ۳۰۷ تختخواب ، ۹۴ تختخواب مراقبت های ویژه و ۱۲ سالن عامل (IVF + چشم) در بیمارستان با ۶۲٫۵۰۰ متر مربع مساحت داخلی در دسترس هستند. این خدمات در ۳۹ شعبه پزشکی با ۱۱ استاد ، ۱۰ استاد دانشیار و ۵۲ متخصص ارائه می شود.(وب سایت بیمارستان)

Istinye University Hospital

اگر شما هم تجربه ای ازین بیمارستانها داشتید بسیار خوشحال میشوم که نظر شما را در کامنت ببینم و اگر بیمارستان مدرن و مجهز دیگری را در ترکیه می شناسید بیان کنید تا از این طریق بتوانیم کمکی به کسانی که نیاز دارند به این اطلاعات بکنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید