کسب و کار جدید در دنیا
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

اگر می خواهید شغلی را راه اندازی کنید، که در آن به پول و موفقیت دست پیدا کنید، اولین قدم، داشتن یک ایده عالی کسب و کار است که با گذشت زمان جای رشد داشته باشد. در این مقاله به معرفی تعدادی از کسب و کارهای جدید در دنیا پرداخته شده است.

۱- خدمات ترجمه

طبق تحقیقات IBISWorld، صنعت خدمات ترجمه سالانه بیش از ۵ درصد رشد می کند. این روند فرصتی را برای افراد چند زبانه، به منظور ارائه خدمات خاصی مانند ترجمه اسناد و اطلاعات وب سایت ها به زبانهای مختلف ایجاد کرده است. دانش تخصصی شما در مورد زبانی دیگر، می تواند به شما کمک کند تا کسب درآمد کنید. مترجمان همیشه مورد تقاضا هستند، اما یافتن مترجمین متخصص و حرفه ای کمی دشوار است.

۲-طراح گرافیک

شرکت ها همیشه به دنبال طراحان گرافیک هستند تا به آنها در زمینه آرم برندشان کمک کنند. و همچنین در پی تبلیغاتی چشم نواز و باکیفیت می باشند. اگر دانش قبلی در این زمینه دارید، جذب مشتری جدید باید نسبتاً آسان باشد. با این حال، یادگیری اصول طراحی گرافیک بسیار ساده است.
شما می توانید، کار طراحی گرافیکی را برای تهیه آگهی تبلیغاتی دیجیتال، پوسترها و سایر مواد بصری جذاب شروع کنید. از نرم افزارهای طراحی گرافیک مانند Adobe InDesign یا Photoshop استفاده کنید.

اینفلوئنسر اینستاگرام

۳-اینفلوئنسر اینستاگرام

یکی دیگر از کسب و کارهای جدید در دنیا، اینفلوئنسر اینستاگرام است. با ظهور رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای برای گرفتن مشاوره در مورد محصولات خود، به اینفلوئنسرها مراجعه می کنند.

دراپ شیپینگ

۴- دراپ شیپینگ(Dropshipping)
دراپ شیپینگ، یکی از کسب و کارهای جدید در دنیا است. همه شرکت های فروش کالا، محصولات خود را انبار نمی کنند. در dropshipping، افرادی که سایت های تجارت الکترونیکی را اداره می کنند، برای انجام کلیه سفارشات به شخص ثالث مراجعه می کنند. شخص ثالث احتمالاً یک خرده فروش یا عمده فروش یا نهاد دیگری است که عملیات انبار و حمل و نقل را اداره می کند.

۵-بازاریابی محتوا

استارتاپ ها، مشاغل کوچک و اینفلوئنسرها همیشه به دنبال این هستند که حضور آنلاین خود را با تبلیغ محتوای جذاب و باکیفیت افزایش دهند. تخصص شما در ارائه محتوای کارآمد می تواند به شما کمک کند که مشتریان را جذب کنید.
بازاریابی محتوا یک مجموعه مهارت پویا است و با ادامه پیشرفت فناوری، باید به روز بمانید.

۶-خدمات خشکشویی سیار

ارزش خدمات خشکشویی در ایالات متحده بیش از ۴۰ میلیارد دلار است. مردم هرگز پوشیدن لباس را متوقف نخواهند کرد و در نتیجه به خدمات خشکشویی همیشه نیاز خواهند داشت.

خشکشویی سیار

 

۷- سرمایه گذاری کردن

اگر پول شما بدون استفاده در بانک ها افتاده است و حداقل سود شما را به خود اختصاص می دهد، ممکن است سرمایه گذاری در طرح های سودآور را در نظر بگیرید. وارن بافت برجسته ترین نمونه یک سرمایه گذار هوشمند است که از عادت هوشمندانه سرمایه گذاری خود ثروت کسب کرده است.
در حالی که تکنیک های بورس را می آموزید، می توانید با معاملات کوتاه مدت شروع کنید. هوشمندانه به خرید و فروش سهام بپردازید تا ثروت خود را به طور پیوسته رشد دهید.
همچنین می توانید دوره های آنلاین بورس را بگذرانید تا درک بهتری از سایر گزینه های سرمایه گذاری مالی مانند ارزهای رمزپایه و بلاکچین داشته باشید.

آنالیز دیتا
تحلیل داده ها، یکی از کسب و کارهای جدید در دنیا

۸-تحلیل داده ها

مشاغل آنلاین برای تصمیم گیری دقیق تر باید داده محور باشند. تحلیلگران با استعداد، که می توانند داده های پیچیده را درک کنند و آنالیز نمایند، تقاضای زیادی دارند. اگر دانش کافی در زمینه بازاریابی دیجیتال دارید، پس این تجارت مناسب شما است.
برای بهبود رزومه خود با ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Google Analytics و ابزارهای تجسم داده مانند Tableau آشنا شوید. یک تحلیلگر داده به طور متوسط حدود ۶۰،۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید