برند انرجایزر
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

برند انرجایزر ، که دفتر مرکزی آن در سنت لوئیس ، میسوری ، ایالات متحده آمریکا می باشد، یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری اولیه و محصولات روشنایی قابل حمل است و توسط مارک های شناخته شده جهانی Energizer ، EVEREADY ، Rayovac و VARTA شناخته می شود.

برند انرجایزر همچنین یک طراح و بازاریاب برجسته در زمینه محصولات آرایشی و ظاهر خودرو از مارک های شناخته شده مانند A/C Pro، Armour All ،Bahama & Co. ،California Scents ، Driven ، Eagle One ، LEXOL ، Nu است.

به طور کلی انرجایزر تولید کننده و بازاریاب باتری های اولیه ، نورپردازی قابل حمل و محصولات مراقبت شخصی در دسته های اصلاح ، مراقبت از پوست ، مراقبت از زنان و مراقبت از نوزاد است.

این شرکت در پنج دسته محصول تولید و فروش می کند: محصولات باتری و روشنایی ، محصولات مراقبت از پوست و زیبایی ، مراقبت از نوزاد محصولات شرکت انرجایزر در دو بخش محصولات خانگی و مراقبت شخصی ارائه می شوند.

البته در چند سال گذشته گوشی های هوشمند را با برند انرجایزر نیز می بینیم که نتیجه فعالیت این شرکت در ساخت تلفن همراه است. هرچند هنوز در این راه توفیبق های زیادی را به دست نیاورده است اما پیش بینی می شوند آینده محصولات با کیفیتی را به بازار ارائه کند.

از مهم ترین ویژگی های که گوشی های برند انرجایزر دارند این است که نسبت به مدل های هم رده خود از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند و این نیز راهبردی برای تبلیغات و افزایش فروش محصولات شرکت است.

برند انرجایزر

گوشی انرجایزر

تاریخچه شرکت انرجایزر:

برند انرجایزر اولین شرکت نوآور در فناوری های نوظهور جهان است. آن ها در حال هدایت و شکل دهی به دسته های روشنایی قابل حمل و با قدرت زیاد نگهداری انرژی هستند که محصولات جدید با فناوری زیستی را به مصرف کننده ها ارائه می کنند.

شرکت باتری سازی Eveready در سال ۱۹۸۰ میلادی نام خود را به شرکت سلول برق قلیایی Eveready Alkaline تغییر داده و سپس به انرجایزر تغییر نام داد.

در سال ۱۹۸۶ ، شرکت باتری Eveready به تولید کننده غذای حیوانات و انسان ها ، رالستون پورینا فروخته شد. در سال ۲۰۰۰، رالستون EVEREADY را در بورس اوراق بهادار نیویورک به عنوان شرکت منابع انرژی ثبت کرد.

برند انرجایزر ارائه دهنده شماره یک باتری در اروپا می باشد که ، سریعترین برندی است که رشد فروش باتری آن در انگلیس تجربه کرده است و در خط مقدم نوآوری و فن آوری های نوظهور انرژی ، ارائه محصولات پیشرفته و راه حل های آینده قرار دارد.

برند انرجایزر

نام تجاری و برند انرجایزر مترادف با خوش بینی و جسارت است و به رویکرد آینده نگرانه در تولید و توسعه و ایجاد تأثیر مثبت در جهانی در حال تغییر و چالش معروف است .

Energizer محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که انعطاف پذیری ، قابلیت اطمینان و عملکرد بیشتری را به مشتریان ارائه می دهند ، در حالی که مراقب سلامتی مردم و کره زمین هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید