انرجایزر ساخت کجاست و در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

انرجایزر ساخت کجاست ؟ Energizer شرکتی است که در زمینه باتری و سایر کالاهای مصرفی فعالیت می کند. این شرکت در ایالات متحده، به ویژه در سنت لوئیس، میسوری مستقر است. انرجایزر باتری‌هایی را با نام‌های تجاری Energizer، Ray-O-Vac، Varta، و Eveready و همچنین محصولات مراقبت از خودرو تحت برندهای Armor All، STP و A/C Pro تولید می‌کند. Energizer همچنین مالک برخی از برندهای مراقبت شخصی مانند Schick، Wilkinson Sword، Playtex، Hawaiian Tropic و Banana Boat است. Energizer یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری در جهان است و سابقه ای بیش از 100 سال دارد.

به طور کلی انرجایزر تولید کننده و بازاریاب باتری های اولیه ، نورپردازی قابل حمل و محصولات مراقبت شخصی در دسته های اصلاح ، مراقبت از پوست ، مراقبت از زنان و مراقبت از نوزاد است.این شرکت در پنج دسته محصول تولید و فروش می کند: محصولات باتری و روشنایی ، محصولات مراقبت از پوست و زیبایی ، مراقبت از نوزاد محصولات شرکت انرجایزر در دو بخش محصولات خانگی و مراقبت شخصی ارائه می شوند.

اولین باتری انرجایزر در آمریکا توسط شرکت آمریکایی الکتریک نوولتی و ساخت تولید شد که در سال 1896 تأسیس شد. این شرکت بعداً به نام Eveready Battery Company شناخته شد و سپس Energizer Holdings, Inc. این شرکت پیشگام در صنعت باتری بوده است. ، تولید اولین مشعل دستی یا چراغ قوه برقی، اولین باتری سلول خشک تجاری، اولین باتری قلیایی و اولین باتری لیتیومی. Energizer همچنین به خاطر طلسم نمادین Energizer Bunny خود که از سال 1989 در بسیاری از تبلیغات و کمپین ها به نمایش درآمده است، شناخته شده است. Energizer شرکتی است که بیش از 100 سال سابقه دارد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری در جهان است.

البته در چند سال گذشته گوشی های هوشمند را با برند انرجایزر نیز می بینیم که نتیجه فعالیت این شرکت در ساخت تلفن همراه است. هرچند هنوز در این راه توفیبق های زیادی را به دست نیاورده است اما پیش بینی می شوند آینده محصولات با کیفیتی را به بازار ارائه کند.از مهم ترین ویژگی های که گوشی های برند انرجایزر دارند این است که نسبت به مدل های هم رده خود از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند و این نیز راهبردی برای تبلیغات و افزایش فروش محصولات شرکت است.

نوشته های مرتبط

برند انرجایزر
گوشی انرجایزر

تاریخچه شرکت انرجایزر:

Energizer شرکتی است که سابقه طولانی و جالبی در تولید باتری و سایر کالاهای مصرفی دارد. در اینجا برخی از نکات برجسته تاریخ آن آمده است:

– انرجایزر در سال 1896 به عنوان شرکت تولید و نوآوری الکتریکی آمریکا تأسیس شد که اولین مشعل دستی یا چراغ قوه برقی را به بازار عرضه کرد.

– در سال 1980، این شرکت نام سلول قدرت قلیایی Eveready خود را به Energizer تغییر داد و طلسم نمادین Energizer Bunny را در سال 1989 معرفی کرد.

– در سال 2000، این شرکت از Ralston Purina جدا شد و به Energizer Holdings, Inc تبدیل شد که در بورس نیویورک فهرست شده است.

– در سال 2003، این شرکت با خرید Schick و Wilkinson Sword، دو برند برجسته تیغ ریش تراش، از Pfizer به بخش مراقبت های شخصی گسترش یافت.

– در سال 2007، این شرکت Playtex Products، Inc. را خریداری کرد که شامل مارک های ضد آفتاب هاوایی تروپیک و قایق موز می شد.

– در سال 2015، این شرکت تجارت مراقبت شخصی خود را به یک شرکت جدید به نام Edgewell Personal Care جدا کرد.

– در سال 2019، این شرکت خرید بخش جهانی باتری و روشنایی را از برندهای Spectrum، که شامل برندهای Ray-O-Vac و Varta می‌شد، به پایان رساند.

– در سال 2020، این شرکت باتری EcoAdvanced را روانه بازار کرد که با 4 درصد مواد بازیافتی از باتری های مستعمل ساخته شده بود.

همانطور که می بینید، Energizer شرکتی است که در طول سال ها به طور مداوم در حال نوآوری و تکامل بوده است. این یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری در جهان است و سابقه ای بیش از 100 سال دارد.

انتهای مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

هیچ محتوایی موجود نیست