معرفی کمد ابزار چرخدار میلواکی

آیا می دانستید که میلواکی یک کمد ابزار چرخدار ساخته شده از فولاد ارائه می دهد؟ از نظر فنی این یک کمد جانبی برای اتصال به ترکیبهای کابینت و کمد ابزار فولادی آنهاست، اما شما می توانید به تنهایی نیز از آن استفاده کنید.

میلواکی توصیه می کند که کمد چرخان آنها به صورت ایستاده استفاده نشود. این کمد با لنگرهایی برای اتصال به دیوار برای جلوگیری از حوادث واژگونی عرضه می شود.

من چند ماه پیش دو تا از این کمدها ها را خریدم و آنقدر آنها را دوست داشتم که دو تا دیگر سفارش دادم.

آنها کمی گران هستند، اما کاملا مطابق با نیازهای من هستند.

نوشته های مرتبط

ابعاد کمد 63 اینچ ارتفاع در 27.2 اینچ عرض در 22.1 اینچ عمق است.

تصویر کمد ابزار چرخدار میلواکی

این کمد می تواند به چپ یا راست محصولات ذخیره سازی توپی فولادی Milwaukee متصل شود و با پایه های افزایش دهنده، امکان هماهنگی با کمد های ذخیره سازی با چرخ های 6 اینچی را نیز دارد.

اگرچه از نظر فنی یک کمد جانبی محسوب می شود، اما کمی تردید دارم چنین صدایش بزنم. اکثر کمد های جانبی فقط دارای 2 چرخ بوده و نمی توانند به صورت مستقل استفاده شوند. این کمد اما 4 چرخ دارد و بدون نیاز به اتصال به کمد ابزار چرخان، می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد.

داخل کمد 5 طبقه وجود دارد که 4 تا از آنها قابل تنظیم هستند، به علاوه 3 سینی روی در. یک حلقه در پشت آن اجازه می دهد تا سیم برق از آن عبور کند. گفته می شود که 4 طبقه قابل تنظیم ظرفیت وزنی 150 پوند (68 کیلوگرم) دارند.

من همچنین وسایلی روی کمد قرار داده ام. کمد های بلندتری هم وجود دارند، اما من نسبت به کیفیت آنها تردید داشتم. علاوه بر این، ابعاد کمد ابزار چرخدار میلواکی را دوست داشتم، که به نظر من و با تجربه، قابل حمل تر بوده و خطر واژگونی کمتری دارند.

این کمد از 4 چرخ گردان قفل دار برای حرکت آسان تر بهره می برد.

دو نسخه از کمد وجود دارد – یک SKU قدیمی و نسخه فعلی (48-22-8586P) که همراه با یک نوار برق مغناطیسی نیز عرضه می شود.

تصویر کمد ابزار چرخدار میلواکی همراه با ابزارهای داخلش

قبل از اینکه این کمدها را پیدا کنم، به دنبال کمدهای فولادی دیگری هم گشتم، اما هیچ طراحی‌ای کاملاً مرا قانع نمی‌کرد. با دیدن کمد ابزار چرخدار میلواکی جذب ویژگی‌های قابل حمل بودن، عمق بیشتر، ارتفاع کمتر نسبت به کمدهای صنعتی و در بسیاری از موارد، قیمت مناسب‌تر آن شدم.

من این کمد ها را بیشتر از قفسه های باز دوست دارم، اگرچه هنوز قفسه های سیمی ام را جمع نکرده ام. با سازماندهی چندین فضا، آنها را با استفاده از چرخ های گردان جابجا کرده ام. قیمت کمی بالا به نظر می رسد، اما جستجو کردم و چیزی مشابه با قیمت کمتر پیدا نکردم.

اگر برای مصارف شخصی می خریدم؟ احتمالا نه، یا شاید فقط یک عدد. اما برای استفاده تجاری، اصلا پشیمان نیستم.

انتهای مطلب

منبع :toolguyd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط