انتخاب ابزار مناسب برای شما (دیوالت یا میلواکی ؟)

دیوالت یا میلواکی ؟ هر دو برند پیشرو در زمینه ابزارهای برقی هستند. هر دو برند طیف گسترده ای از ابزارها را برای طیف وسیعی از پروژه ها ارائه می دهند. با این حال، تفاوت های کلیدی بین این دو برند وجود دارد که باید در هنگام انتخاب ابزار برقی مناسب برای نیازهای خود در نظر بگیرید.

در این مقاله، ما به بررسی دقیق هر دو برند خواهیم پرداخت و مزایا و معایب هر یک را بررسی خواهیم کرد. در پایان، ما به شما کمک خواهیم کرد تا تصمیم بگیرید که کدام برند برای شما مناسب تر است. (دیوالت یا میلواکی؟)

چه حرفه ای باشید و چه یک علاقه مند به DIY، انتخاب ابزار برقی مناسب که مطابق با ترجیحات شما باشد و کار عالی انجام دهد، می تواند دلهره آور باشد. با وجود این همه مارک در بازار، چگونه می دانید که کدام ابزار برقی برای شما مناسب است؟ امروز در این راهنما که دیوالت در مقابل میلواکی را پوشش می دهد، به دو برند مشهور در صنعت ابزار برقی نگاه خواهیم کرد.

این برندها ابزارهای برقی قدرتمند، با کیفیت بالا، بادوام، کارآمد و با دوام ارائه می دهند. با این حال، آنها هنوز در برخی موارد متفاوت هستند، که آنها را برای کاربران مختلف ایده آل می کند. بنابراین، چگونه می دانید کدام برند را انتخاب کنید؟ اما با خواندن این راهنما شاید بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

نوشته های مرتبط

تاریخچه و پس زمینه

هر دو دیوالت و میلواکی در سال 1924 تأسیس شدند.

دیوالت توسط Raymond E. DeWalt تأسیس شد و به عنوان یکی از پیشروترین ارائه دهندگان ابزار برقی جهان شهرت یافته است. از زمان تأسیس، دیوالت به یک شرکت بین المللی با تاسیسات تولیدی خارج از ایالات متحده تبدیل شده است.

برخی از این تاسیسات در چین، ایتالیا، برزیل، انگلستان و مکزیک واقع شده اند.

شرکت میلواکی در Brookfield، Wisconsin تأسیس شد، اما اکنون متعلق به Techtronic Industries Co. Ltd – یک شرکت چینی است. با این حال، این برند همچنان تولید ابزارهای برقی فوق العاده ای را تولید می کند که در سراسر جهان شناخته شده است.

همانطور که در ادامه این مقاله خواهیم دید، این شرکت ها منابع خود را برای تولید ابزارهای با کیفیت بالا و بادوام برای علاقه مندان به DIY و حرفه ای ها اختصاص می دهند. با این حال، دیوالت بیشتر بر راحتی و رفاه تمرکز می کند، در حالی که میلواکی بیشتر در مورد قدرت و عملکرد فوکوس می کند.

این امر دیوالت را برای علاقه مندان به DIY عالی و میلواکی را برای حرفه ای ها مناسب می کند.حالا بیایید برخی از عوامل را در مقایسه این دو برند ابزار برقی در نظر بگیریم.

دیوالت یا میلواکی

عواملی که باید هنگام انتخاب بین Dewalt و Milwaukee در نظر بگیرید

هنگام مقایسه دو برندی که ابزارهای برقی باکیفیت، بادوام و با عملکرد بالا تولید می کنند، ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید. به همین دلیل، ما به دنبال عوامل خاصی هستیم که به شما در تعیین ابزار مناسب کمک می کنند.

پس از اتمام این بخش، قادر خواهید بود انتخاب آگاهانه ای در مورد برند ابزار برقی که می خواهید داشته باشید.

1. خط تولید

دیوالت  انواع ابزارهای سیمی و بی سیم طراحی شده برای راحتی شما و رفاه حداکثری در کارگاه ارائه می دهد. همه ابزارهای آنها طراحی شده اند تا برای علاقه مندان به DIY و مبتدیان عالی باشند. بنابراین، اگر هنوز در حال یافتن مسیر خود در کارگاه هستید، از داشتن یک ابزار برقی Dewalt در کنار خود لذت خواهید برد.

خط 20 ولت Max به ویژه برای ارائه طیف وسیعی از ابزارهای بی سیم با باتری های قابل اعتماد محبوب است.

Milwaukee نیز تنوع ابزارها و لوازم جانبی ارائه می دهد. اگر به دنبال قدرت و عملکرد در ابزارهای خود هستید، ابزارهای Milwaukee گزینه عالی هستند.

ابزارهای بی سیم Milwaukee توسط سیستم M18 تغذیه می شوند که با تمام ابزارهای M18 سازگار است.

مطلب مرتبط : کدام برند ابزار برقی در آمریکا بیشترین اعتماد را دارد؟(2023)

فرز دیوالت

2. عمر باتری

در مورد عمر باتری، ما متوجه شده ایم که هر دو برند در سطح یکسان هستند. Dewalt و Milwaukee هر دو از باتری های لیتیوم یونی در ابزارهای خود استفاده می کنند. این بسیار مناسب است زیرا به این معنی است که می توانید از ابزار برقی خود بیش از یک ساعت قبل از شارژ مجدد استفاده کنید. بنابراین، اگر نگرانی شما فقط عمر باتری است، می توانید از هر دو برند استفاده کنید.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که عمر باتری ابزار شما همچنین به پروژه ای که روی آن کار می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر از دریل ضربه ای Milwaukee خود برای بستن پیچ ها استفاده می کنید، متوجه خواهید شد که شارژ برق مدت طولانی تری نسبت به زمانی که از آن برای سوراخ کردن بتن استفاده می کنید، طول می کشد. بنابراین، این را در نظر داشته باشید تا ابزارهای برقی بی سیم را برای استفاده به دور از کارگاه خود تهیه کنید.

همچنین، شایان ذکر است که Milwaukee به دلیل شیوه های نوآورانه خود شناخته شده است و اولین برندی بود که از باتری های لیتیوم یونی در طراحی خود استفاده کرد.

عمر باتری میلواکی

3. تعداد باتری در هر خرید

در بیشتر موارد، دیوالت در هنگام خرید یکی از ابزارهای برقی خود، یک بسته 2 تایی باتری به شما ارائه می دهد. در مقابل، هنگامی که از Milwaukee خریداری می کنید، فقط یک باتری دریافت می کنید.

با این حال، همیشه می توانید از هر دو شرکت باتری اضافی با هزینه اضافی خریداری کنید.

با این حال، همچنین شایان ذکر است که باتری های Milwaukee گران تر از Dewalt هستند.

به هر حال، اگر با بودجه محدودی کار می کنید و می خواهید از نظر بسته های برقی ارزش خوبی برای پول خود داشته باشید، توصیه می کنیم Dewalt را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط : بهترین برند دریل خانگی کدام است ؟

4. گشتاور

هر دو دیوالت و میلواکی از نظر گشتاور در یک سطح قرار دارند. شما خواهید دید که پیچ گوشتی های ضربه ای آنها دارای گشتاور تا 1000 پوند-پا (Lb-Ft) هستند.

با این حال، باید یک ابزار برقی با قدرت مورد نیاز خود را انتخاب کنید بدون اینکه از کارایی آن کم شود. به عنوان مثال، اگر یک متخصص در کارگاه هستید و می خواهید چیزی که یک ضربه محکم می زند داشته باشید، ما یک ابزار برقی با تنظیم گشتاور بالا را توصیه می کنیم که بتواند به راحتی پیچ های سرسخت را شل کند.

 اگر هنوز در کارگاه یک آماتور هستید و مطمئن نیستید که چه مقدار گشتاور نیاز دارید، بهتر است یک پیچ گوشتی ضربه ای با ماشه سرعت متغیر بگیرید.

به این ترتیب، می توانید آزمایش کنید تا زمانی که بفهمید به چه چیزی نیاز دارید. نکته خوب این است که هر دوی این برندهای ابزار برقی این ویژگی ها را در پیچ گوشتی های ضربه ای خود ارائه می دهند.

نکته دیگری که در مورد گشتاور باید به خاطر بسپارید این است که داشتن مقدار زیادی گشتاور روی ابزار برقی شما می تواند باعث سخت شدن استفاده از پیچ گوشتی شود، مانند دریل های ضربه ای تجاری.

میلواکی

5. لوازم جانبی

Milwaukee برنده جایزه است وقتی صحبت از طیف وسیعی از لوازم جانبی می شود که در اختیار ابزارهای برقی شما قرار می گیرد. به عنوان مثال، این برند بیش از 50 ضمیمه را برای پیچ گوشتی های ضربه ای خود ارائه می دهد، که بسیار بیشتر از Dewalt است.

در واقع، برخی از کاربران اظهار داشته اند که Dewalt برخی از لوازم جانبی را ارائه نمی دهد، مانند ضمیمه ای که برای سوراخ کردن فلز نیاز است. با این حال، این برند هنوز هم طیف وسیعی از لوازم جانبی و ضمیمه هایی را ارائه می دهد که می توانید روی ابزارهای Dewalt خود استفاده کنید.

اگر لوازم جانبی خود را دوست دارید و داشتن طیف وسیعی از آنها برای شما مهم است، در نظر گرفتن انتخاب Milwaukee را در نظر بگیرید.

لوازم جانبی دیوالت یا میلواکی

6. اندازه ابزار

این یک حوزه دیگر است که Milwaukee پیشتاز است.به عنوان مثال، دریل ضربه ای میلواکی 6.5 اینچ طول دارد و حدود 3.4 پوند وزن دارد. از طرف دیگر، دریل دیوالت 7.7 اینچ طول دارد و حدود 6.75 پوند وزن دارد.

با این حال، هنوز مهم است که توجه داشته باشید که Dewalt ابزارهای خود را با در نظر گرفتن راحتی و سهولت در استفاده طراحی می کند. بنابراین، اگرچه برخی از ابزارهای آن ممکن است سنگین تر باشند، این واقعیت را از بین نمی برد.

7. قدرت و عملکرد

میلواکی در زمینه قدرت و عملکرد برای پروژه های سنگین برنده واضح است. این یکی از دلایل اصلی است که ما ذکر کردیم که اگر حرفه ای هستید یا به ابزارهای برقی برای مقاصد تجاری نیاز دارید، بهتر است با ابزارهای Milwaukee باشید. ابزارهای برقی Milwaukee برای پروژه های سنگین و کارهای پرتقاضا عالی هستند.

با این حال، این بدان معنا نیست که ابزارهای برقی Dewalt قدرتمند یا کارآمد نیستند. در واقع، خط 20 ولت Max بی سیم Dewalt برای انعطاف پذیری طراحی شده است و به شما قدرت کافی برای اجرای پروژه های DIY و حرفه ای را می دهد.

نکته مهم در مورد قدرت و عملکرد این است که ابزارهای Milwaukee برای ارائه قدرت بیشتر به شما و کار برای مدت طولانی تر طراحی شده اند.

باتری دیوالت

8. نوآوری و فناوری

دیوالت و میلواکی هر دو به دلیل نوآوری و تلاش های خود برای بهبود فناوری ابزارهای برقی خود شناخته شده اند.

برای مثال، میلواکی به خوبی برای فناوری نوآوری باتری RedLithium شناخته شده است که به شما باتری طولانی تر و زمان کار بیشتری را با ابزارهای شما می دهد.

دیوالت همچنین به دلیل ابزارهای بی سیم قابل اعتماد و بادوام خود مشهور است. یک مثال خوب از فناوری نوآورانه از این برند، سیستم FLEXVOLT است که به ابزارهای بی سیم دیوالت قدرت ابزارهای سیمی می دهد.

9. قیمت

به عنوان یک حرفه ای یا علاقه مند به DIY، همیشه می خواهید از پول خود بهترین استفاده را ببرید. نکته خوب در مورد این دو برند این است که شما همیشه ارزش پول خود را با این دو برند حفظ خواهید کرد ،  زیرا ابزارهای برقی آنها برای پاسخگویی به نیازهای کاربران خود طراحی شده اند.

تنها نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنید که شما کاربر هدف آنها هستید. به عنوان مثال، Dewalt ابزارهای برقی خود را برای علاقه مندان به DIY و مبتدیان و همچنین حرفه ای ها طراحی کرده است. بنابراین، اگر علاقه مند به DIY هستید یا مبتدی هستید، خرید ابزاری از برند Dewalt برای شما ارزشمند خواهد بود.

از سوی دیگر، Milwaukee ابزارهایش را برای حرفه ای ها که به دنبال قدرت، عملکرد بالا و قابلیت اطمینان هستند طراحی کرده است. این باعث می شود که برخی از ابزارهای آنها گران تر از ابزارهای Dewalt باشند. یک مثال خوب خط M18 ابزارهای بی سیم Milwaukee است که گران تر از خط 20 ولت Max Dewalt است.

اندازه ابزار میلواکی

10. خدمات مشتری و پشتیبانی

دیوالت و میلواکی هر دو خدمات مشتری خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهند. شما می توانید انتظار دریافت گارانتی، منابع آنلاین، خدمات تعمیر و موارد دیگر را از هر دو برند داشته باشید.

اگر تصمیم دارید با خط 20 ولت Max Dewalt بروید، گارانتی مادام العمر محدودی دریافت خواهید کرد. از سوی دیگر، اگر برای خط M18 Milwaukee را انتخاب کنید، گارانتی 5 ساله دریافت خواهید کرد.

نتیجه گیری

در نهایت، انتخاب بین یک ابزار برقی از دیوالت یا میلواکی به ترجیحات، بودجه، پروژه و نیازهای شما بستگی دارد.

با این حال، اگر علاقه مند به DIY هستید، توصیه می کنیم با Dewalt بروید زیرا این برند بر راحتی شما هنگام کار تمرکز می کند و بیشترین راحتی را به شما می دهد. شما حتی این را در انتخاب آنها برای تمرکز عمدتاً بر ابزارهای بی سیم دیده اید.

از سوی دیگر، اگر حرفه ای هستید و می خواهید ابزاری را انتخاب کنید که به شما قدرت و عملکرد بدهد، در زمینه ابزارهای برقی، به برند میلواکی بروید.

همچنین می توانید انتخاب کنید که ابزارها را مخلوط کرده و با ابزارهای هر دو برند برای بهترین عملکرد از هر دو، استفاده کنید.

منبع : farandaway

انتهای مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط