ایو روشه

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

ایو روچر یکی از رهبران محصولات زیبایی و گیاهی در جهان است.محصولات این برند همگی بر مبنای ارتباط کشاورزی و خانواده است و دارای یک داستان شگفت انگیز است.در ادامه درباره این محصول فرانسوی توضیحات بیشتری خواهم داد.

محصولات ایو روشه

ایو روچر یک مارک جهانی لوازم آرایشی و زیبایی است که در سال 1959 توسط کارآفرین فرانسوی ایو روچر در لاگاسیلی (واقع در فرانسه) تأسیس شد. ایو روچر (گیاه شناس) مالک برند ایو روچر در سال 1930 در فرانسه به دنیا آمد و در سال 2009 از دنیا رفت. ایو روچر هنوز هم یک شرکت خانوادگی است,بعد از فوت ایو روچر Granson Bris Rocher فرزند پسر ایوروچر به عنوان مدیر عامل منصوب شد. دفتر مرکزی شرکت ایو روشه در رن (بریتنی فرانسه) واقع شده است.

Grandson bris rocher

وی در سال 1959 اولین کرم خود را با استفاده از یک گیاه چند ساله محلی در اتاق زیر شیروانی خانه خود در دهکده کوچک لاگاسیلی در منطقه بریتانیا فرانسه ساخت جایی که بعدا به مدت 40 سال به عنوان شهردار در آنجا خدمت کرد.

این شرکت در 88 کشور در پنج قاره جهان حضور دارد و 13.500 پرسنل را استخدام کرده است ، همچنین غیر مستقیم نزدیک به 215 هزار نفر مشغول به کار هستند.

ایو روچر

این برند حدود 30 میلیون مشتری دارد و همانطور که گفته شد در 88 کشور جهان از جمله روسیه – چین و کانادا اداره می شود.هنوز هم ایو روچر یک شرکت سفارش پستی می باشد.

گروه ایو روچر در سال 2017 گردش مالی 2.500 میلیارد یورویی را ثبت کرد. این گروه همچنین مارک های Daniel Jouvance ، دکتر Pier Ricaud ، Isabel Derroisné ، Petit Bateau ، Kiotis ، Stanhome و Galérie Noémie را مدیریت می کند.

باغ گیاه شناسی ایو روشه

این شرکت یک باغ گیاه شناسی به نام Jardin botanique Yves Rocher de La Gacilly را در محل صنعتی خود در La Gacilly نگهداری می کند. که ورود به آن بدون هزینه برای عموم آزاد است.ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید