مدیرعامل یوتیوب
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

مجله وال استریت در فیس‌بوک گزارش دقیقی انجام داده است و مطلب مهمی را عنوان کرده است ، در این گزارش آورده است که  فیس بوک می دانست که اینستاگرام برای دختران نوجوان سم است و در این مورد هیچ کاری نکرده است! 

در مصاحبه ای که ۵ مهرماه بلومبرگ تکنولوژی با مدیر عامل یوتوب خانم SUsan Wojcicki داشته است پرسیده که آیا یوتیوب به تاثیر محتوایش بر کاربران نوجوان نگاه می کند ؟ اینکه چگونه میتواند یوتوب بر عزت نفس فرد تاثیر بگذارد ؟

خانم سوزان مدیر عامل یوتوب می گوید :ما یک گروه متخصص داریم که با آنها کار می‌کنیم تا بتوانند به ما کمک کنند بفهمیم روش های مختلفی که از محتوای ما استفاده می شود راه حل ما درباره مواجهه با آنها چگونه است ؟

برخی ازین مسایل واقعا چالش برانگیز است و ما تمام تلاشمان را می کنیم که این مشکلات را با صحبت با کارشناسان و مشاوران رفع کنیم.

مرتبط : ساندار پیچای جوان نابغه هندی مدیر عامل گوگل

در ادامه مجری بلومبرگ سوال می کند که : در مورد تاثیرات طولانی مدت یوتوب بر نوجوانان و کودکان این مورد همیشه مطرح می باشد که آیا سمی  یا اعتیاد آور نیست ؟ این مورد جز مواردی است که شما نه به عنوان یک مدیر عامل بلکه به عنوان یک مادر برای شما چالش بزرگی را به همراه دارد!

تاثیر یوتیوب بر سلامت نوجوانان

 مدیرعامل یوتیوب :  ما قطعا می‌خواهیم مطمئن شویم که ما هر کاری را که می‌توانیم انجام می‌دهیم تا بتوانیم در قبال بچه ها مسئولیت پذیر باشیم و این یکی از مهم ترین  دلایلی است که ما در واقع تلاش زیادی کرده ایم تا گزینه های بیشتری را در یوتوب  به والدین ارائه دهیم تا آنها خود تصمیم بگیرند که چه چیزی برای آنها و خانواده آنها مهم است.به طور مثال ابزاری را تعریف می کنیم که مثلا فرزند فقط به ۱۰ ویدیویی که والدین برایش تعریف کردند دسترسی دارد.

به هر حال ما به عنوان تیم یوتوب در حال طراحی ابزارهایی هستیم که قدرت تصمیم گیری را به  والدین باز گردانیم تا آنها تصمیم بگیرند که چه چیزی برای آنها و خانواده آنها بهتر است .

مجری بلومبرگ : آیا محتوای یوتیوب را شخصا می‌پذیرید؟

در جواب مدیر عامل یوتیوب عنوان می کند  که می‌خواهم کار درست را انجام دهم و به آن اهمیت میدهم. من به میراثی که ترک می‌کنیم اهمیت می‌دهم و به دنیایی که به آن واگذار می‌کنیم اهمیت می‌دهم . من به اینکه چه محتوایی برای نسل آینده به یادگار خواهد ماند واقعاً اهمیت میدهم و  وقت و تلاش زیادی صرف کردم تا مطمئن شوم که ما مسئولانه رفتار می کنیم و همیشه بین آزادی بیان و حق ، تعادل برقرار است.در هر صورت هدف ما فقط ادامه دادن و صحبت با متخصصان و مشاوران می باشد .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید