پرچم جزایر آلند
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

شخصی که در جزایر آلند کار می کند چقدر درآمد کسب می کند؟

فردی که در جزایر آلند کار می کند معمولاً ماهیانه حدود ۳،۶۴۰ یورو درآمد کسب می کند. محدوده حقوق از ۹۲۰ یورو (کمترین میانگین) تا ۱۶۲۰۰ یورو (بالاترین میانگین ، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است).

بررسی دستمزد در جزایر آلند

این متوسط حقوق ماهیانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف به شدت متفاوت است.

میانگین ، حداکثر ، حداقل و دامنه

حقوق متوسط
حقوق متوسط ۳،۴۲۰ یورو در ماه است ، به این معنی که نیمی (۵۰٪) از مردم کمتر از ۳،۴۲۰ یورو درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از ۳،۴۲۰ یورو درآمد دارند. منظور از متوسط نشان دهنده ارزش دستمزد متوسط در جزایر آلند است.

بررسی دستمزد در جزایر آلند

صدک ها
نزدیک بودن به میانه دو مقدار است: صدک ۲۵ و ۷۵٫ با مطالعه از نمودار توزیع حقوق و دستمزد ، ۲۵٪ از مردم کمتر از ۱۹۵۰ یورو درآمد کسب می کنند در حالی که ۷۵٪ از آنها بیش از ۱۹۵۰ یورو درآمد دارند. همچنین با توجه به نمودار ، ۷۵٪ از مردم کمتر از ۹،۲۴۰ یورو درآمد کسب می کنند در حالی که ۲۵٪ از مردم بیش از ۹،۲۴۰ یورو درآمد دارند.

تفاوت میانگین دستمزد و میانگین حقوق چیست؟

هر دو شاخص هستند. اگر حقوق و دستمزد شما اگر از هر دو میانگین دستمزد و متوسط بالاتر باشد ، در حال حاضر می توان گفت شرایط خوب و پایداری را فرد می گذارند. اگر حقوق شما کمتر از هر دو باشد ، افراد زیادی بیش از شما درآمد کسب می کنند و جای پیشرفت زیادی وجود دارد. اگر دستمزد شما بین متوسط و میانگین است ، پس اوضاع می تواند کمی پیچیده باشد.

مقایسه حقوق با سالها تجربه

بررسی دستمزد در جزایر آلند

حقوق شخص به مرور چگونه پیشرفت می کند؟

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هرچه سالها تجربه بالاتر باشد ، دستمزد نیز بالاتر می رود.

به طور کلی ، کارکنانی که از دو تا پنج سال تجربه دارند به طور متوسط ۳۲٪ بیشتر از تازه کارها و کارورزان در تمام صنایع و رشته ها درآمد دارند.

افراد حرفه ای با تجربه بیش از پنج سال به طور متوسط ۳۶ درصد بیشتر از کسانی که پنج سال یا کمتر سابقه کار دارند درآمد کسب می کنند.

تغییر در حقوق براساس تجربه از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است و بستگی زیادی به زمینه شغلی نیز دارد. داده های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی مشاغل مختلف است.

با رسیدن به مرز ده سال ، حقوق ۲۱٪ و برای کسانی که از مرز ۱۵ سال عبور کرده اند ۱۴٪ اضافی افزایش می یابد.در نظر داشته باشید این ارقام فقط به عنوان راهنما ارائه می شوند.

مقایسه حقوق و دستمزد با توجه به سطح تحصیلات

بررسی دستمزد در جزایر آلند

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق شما دارد؟

همه ما میدانیم که تحصیلات عالیه معادل حقوق بیشتری است ، اما مدرک چقدر می تواند پول بیشتری به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق حرفه ای ها را در همان سطح مقایسه کردیم اما با مقاطع مختلف دانشگاهی در بسیاری از مشاغل ، یافته های ما به صورت زیر می باشد:

تغییر در حقوق و دستمزد مبتنی بر تحصیلات از جایی به جای دیگر به شدت متفاوت است و بستگی زیادی به رشته شغلی نیز دارد. داده های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی چند شغل است.

کارگران دارای گواهینامه یا مدرک دیپلم به طور متوسط ۱۷ درصد بیشتر از هم سن و سال های خود که فقط به سطح دبیرستان رسیده اند درآمد دارند.

کارکنانی که لیسانس گرفته اند ۲۴٪ بیشتر از کسانی که فقط موفق به اخذ گواهینامه یا مدرک دیپلم شده اند درآمد دارند.

به افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده اند حقوق هایی داده می شود که ۲۹ درصد بیشتر از افراد دارای مدرک کارشناسی است.

سرانجام ، دارندگان دکترا در حالی که کار مشابهی را انجام می دهند به طور متوسط ۲۳٪ بیشتر از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد درآمد دارند.

مقایسه حقوق از نظر جنسیت

گرچه جنسیت نباید تاثیری در حقوق و دستمزد داشته باشد ، اما در واقع این مساله در جزایر آلند هم تأثیر دارد! پس چه کسی حقوق بیشتری می گیرد: مردان یا زنان؟ کارمندان مرد در جزایر آلند ۱۴ درصد بیشتر از زنان همکار خود در کل درآمد دارند.

بررسی دستمزد در جزایر آلند

 

متوسط درصد افزایش سالانه حقوق در جزایر آلند

افزایش سالانه حقوق در جزایر آلند چقدر است؟ چند بار کارمندان حقوق دریافت می کنند؟
کارمندان در جزایر آلند اصولا هر ۲۸ ماه یکبار افزایش ۵ درصدی حقوق را مشاهده می کنند!

بررسی دستمزد در جزایر آلند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید