دستمزد در الجزایر
بنر

شخصی که در الجزایر کار می کند چقدر می تواند درآمد کسب کند؟

شخصی که در الجزایر کار می کند معمولاً ماهانه حدود ۱۸۰،۰۰۰ DZD (دینار جزائری به زبان بومی)درآمد کسب می کند. محدوده حقوق از ۴۵،۴۰۰ DZD (کمترین میانگین) تا ۸۰۱،۰۰۰ DZD

این متوسط ​​حقوق ماهیانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف اصولا خیلی متفاوت است.

بررسی دستمزد در الجزایر

محدوده حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد در الجزایر از ۴۵،۴۰۰ DZD (دینار جزائری به زبان بومی) در ماه (حداقل حقوق) تا ۸۰۱،۰۰۰ DZD در ماه است.

حقوق متوسط

حقوق متوسط ​​۱۷۶،۰۰۰ DZD در ماه است ، به این معنی که نیمی از افراد (۵۰٪) کمتر از ۱۷۶،۰۰۰ DZD درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از ۱۷۶،۰۰۰ DZD درآمد دارند.

صدک ها

صدک ۲۵ و ۷۵٫ با مطالعه نمودار توزیع حقوق و دستمزد ، ۲۵٪ از مردم کمتر از ۹۹،۶۰۰ DZD درآمد دارند در حالی که ۷۵٪ از آنها بیش از ۹۹،۶۰۰ DZD درآمد دارند. همچنین با توجه به نمودار ، ۷۵٪ از مردم کمتر از ۴۷۹،۰۰۰ DZD درآمد دارند در حالی که ۲۵٪ بیش از ۴۷۹،۰۰۰ DZD درآمد دارند.

بررسی دستمزد در الجزایر

مقایسه حقوق با سالها تجربه

حقوق شخص به مرور چگونه پیشرفت می کند؟

بررسی دستمزد در الجزایر

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هرچه سالها تجربه بالاتر باشد ، دستمزد نیز بالاتر می رود.به طور کلی ، کارکنانی که از دو تا پنج سال تجربه دارند به طور متوسط ​​۳۲٪ بیشتر از تازه کارها و دانش آموزان در تمام صنایع و رشته ها درآمد دارند.افراد حرفه ای با تجربه بیش از پنج سال به طور متوسط ​​۳۶ درصد بیشتر از کسانی که پنج سال یا کمتر سابقه کار دارند درآمد کسب می کنند.

تغییر در حقوق براساس تجربه از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است و بستگی زیادی به زمینه شغلی دارد.با رسیدن به مرز ده سال ، حقوق ۲۱٪ و برای کسانی که از مرز ۱۵ سال عبور کرده اند ۱۴٪ اضافی افزایش می یابد.در نظر داشته باشید این ارقام فقط به عنوان راهنما ارائه می شوند.

مقایسه حقوق و دستمزد توسط تحصیلات

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق شما دارد؟

بررسی دستمزد در الجزایر

همه میدانیم که تحصیلات عالیه معادل حقوق بیشتری است ، اما مدرک چقدر می تواند پول بیشتری به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق حرفه ای ها را در همان سطح مقایسه کردیم اما با مقاطع مختلف دانشگاهی در بسیاری از مشاغل ، یافته های ما به صورت زیر است.

تغییر در حقوق و دستمزد مبتنی بر تحصیلات از مکانی به مکان دیگر به شدت متفاوت است و بستگی زیادی به رشته شغلی نیز دارد.کارگران دارای گواهینامه یا مدرک دیپلم به طور متوسط ​​۱۷ درصد بیشتر از هم سن و سال های خود که فقط به سطح دبیرستان رسیده اند درآمد دارند.کارکنانی که لیسانس گرفته اند ۲۴٪ بیشتر از کسانی که فقط موفق به اخذ گواهینامه یا مدرک دیپلم شده اند درآمد دارند.

به افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده اند حقوق هایی دریافت می شود که ۲۹ درصد بیشتر از افراد دارای مدرک لیسانس است.در نهایت ، دارندگان دکترا در حالی که کار مشابهی را انجام می دهند ، به طور متوسط ​​۲۳ درصد بیشتر از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد درآمد دارند.

مقایسه حقوق از نظر جنسیت

بررسی دستمزد در الجزایر

گرچه جنسیت نباید تاثیری در حقوق و دستمزد داشته باشد! اما خب قطعا جنسیت در تعیین دستمزد در الجزایر تاثیر گذار می باشد.کدام حقوق بیشتری می گیرند ؟ مردان یا زنان؟ کارمندان مرد در الجزایر ۱۸ درصد بیشتر از زنان همکار خود در کل حقوق در یافت می کنند.

متوسط ​​درصد افزایش سالانه حقوق و دستمزد در الجزایر

بررسی دستمزد در الجزایر

افزایش سالانه حقوق در الجزایر چقدر است؟ چند بار کارمندان حقوق دریافت می کنند؟

کارمندان در الجزایر اصولا هر ۲۸ ماه یکبار افزایش حقوق ۵ درصدی را مشاهده می کنند.

نرخ پاداش و تشویقی در الجزایر

پاداش ها چقدر و چند بار تعلق می گیرد؟

بررسی دستمزد در الجزایر

۶۶٪ از کارکنان مورد بررسی در الجزایر گزارش دادند که در سال گذشته هیچ پاداش و تشویقی دریافت نکرده اند در حالی که ۳۴٪ هم گفته اند که حداقل یک پاداش نقدی دریافت کرده اند.کسانی که پاداش گرفتند نرخ هایی را از ۳٪ تا ۶٪ حقوق سالانه خود اعلام کردند.

 

منبع : SALARY EXPLORER

بنر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید