حقوق کارگر ساده در استرالیا ۲۰۲۳

حقوق کارگر ساده در استرالیا ۲۰۲۳
حقوق کارگر ساده در استرالیا

تاریخ آخرین بروزرسانی مطلب :

حقوق کارگر ساده در استرالیا ۲۰۲۳ : متوسط دستمزد ساعتی برای یک کارگر ساده در استرالیا 24.11 دلار استرالیا در سال 2023 است. این بر اساس 1324 پروفایل حقوق از PayScale است، وب سایتی که اطلاعاتی در مورد دستمزد و حقوق ارائه می دهد. حداقل دستمزد در استرالیا از اول جولای 2022 برای کارکنان تمام وقت (38 ساعت در هفته) 812.60 دلار در هفته است که معادل حداقل نرخ ساعتی 21.38 دلار است. این حداقل دستمزد باید توسط تمام مشاغل در استرالیا رعایت شود.

متوسط حقوق و دستمزد یک کارگر ساده ممکن است بسته به صنعت، حرفه، موقعیت مکانی، تجربه و مهارت های کارگر متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک کارگر در صنعت ساختمان ممکن است بیشتر از یک کارگر در صنعت کشاورزی درآمد داشته باشد. یک کارگر ماهر نیز ممکن است بیشتر از یک کارگر غیر ماهر درآمد داشته باشد. بر اساس وب سایت Indeed، که لیست مشاغل و بررسی ها را ارائه می دهد، متوسط حقوق برای یک کارگر ماهر 33.71 دلار در ساعت در استرالیا است. مطلب مرتبط : شغل های پردرآمد در استرالیا ۲۰۲۳

استخدام کارگر ساده در استرالیا

کار در استرالیا به عنوان یک کارگر ساده می تواند یک تجربه پر ارزش و چالش برانگیز باشد، اما برای انجام این کار به صورت قانونی و موفقیت آمیز باید شرایط خاصی را رعایت کنید. در اینجا برخی از شرایط اصلی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

– باید ویزای معتبری داشته باشید که به شما امکان کار در استرالیا را می دهد. بیش از 30 گزینه ویزا برای افرادی که می خواهند در استرالیا کار کنند، بسته به مهارت ها، مدارک تحصیلی، شغل و مدت اقامت شما وجود دارد. برخی از ویزاهایی که ممکن است برای کارگران ساده مناسب باشد عبارتند از:

– ویزای Working Holiday (زیر کلاس 417) یا ویزای کار و تعطیلات (زیر کلاس 462): این ویزاها به شما امکان می دهد تا حداکثر 12 ماه در استرالیا کار و سفر کنید و در صورت تکمیل کار مشخص شده در استرالیا، امکان تمدید اقامت برای یک سال دیگر وجود دارد.

استخدام کارگر ساده در استرالیا

– ویزای موقت کمبود مهارت (زیر کلاس 482): این ویزا به شما اجازه می دهد تا حداکثر چهار سال در استرالیا کار کنید اگر کارفرمایی دارید که مایل به حمایت مالی از شما است و مهارت ها و تجربه لازم در بازار کار استرالیا را دارید. شما همچنین باید شرایط زبان انگلیسی، سلامت و شخصیت برای این ویزا را داشته باشید.

– ویزای (Skilled Work Regional (Provisional (زیر کلاس 491): این ویزا به شما اجازه می دهد تا حداکثر پنج سال در استرالیا زندگی و کار کنید، اگر توسط دولت ایالتی یا منطقه ای کاندید شده باشید یا توسط یکی از بستگان واجد شرایط حمایت مالی شده باشید. شما همچنین باید یک شغل در لیست مشاغل ماهر مربوطه داشته باشید، حداقل 65 امتیاز در آزمون امتیاز کسب کنید و شرایط زبان انگلیسی، سلامت و شخصیت برای این ویزا را داشته باشید.

– باید قوانین و مقررات استرالیا را که در مورد شغل شما اعمال می شود، رعایت کنید. این شامل پرداخت مالیات، بازنشستگی، و سایر کسورات از دستمزد شما، نگهداری سوابق ساعات کار و فیش حقوقی و پیروی از شرایط و ضوابط قرارداد کاری شما می شود. همچنین باید به حقوق و مسئولیت های کارفرما و همکاران خود، مانند رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشت محیط کار، پرهیز از تبعیض و آزار و اذیت، و شرکت در بررسی عملکرد و بازخورد، احترام بگذارید.

– باید از فرهنگ و سبک زندگی استرالیایی که ممکن است با خودتان متفاوت باشد آگاه باشید. کار در استرالیا می تواند شما را در معرض ارزش ها، باورها، آداب و رسوم و هنجارهای متفاوتی قرار دهد که ممکن است بر نحوه ارتباط، تعامل و رفتار شما در محل کار تأثیر بگذارد. همچنین ممکن است با چالش هایی مانند موانع زبانی، سوء تفاهم های فرهنگی، دلتنگی یا انزوا مواجه شوید. برای غلبه بر این مشکلات، باید ذهنی باز، محترمانه، سازگار و مایل به یادگیری از دیگران باشید. همچنین می‌توانید از منابع مختلفی مانند کارفرما، همکاران، دوستان، خانواده، گروه‌های اجتماعی یا خدمات حرفه‌ای خود به دنبال پشتیبانی باشید.

اینها برخی از شرایط اصلی کار در استرالیا به عنوان کارگر ساده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهدی رضائی مهر
من مهدی رضائی مهر هستم ، موسس وب سایت مجله اینترنتی ازهیچ ! مجله ما ، بررسی صنعت های مهم و استراتژیک جهانی مثل صنعت خودرو ، ساختمان و عمران ، غذا و کشاورزی ، صنعت و معدن و همچنین بخش سلامت در ایالات متحده آمریکا ، قاره اروپا و خاورمیانه را انجام می دهد.ما مطالعاتمان از بهترین منابع جهان را با شما به اشتراک می گذاریم .