نماوا و فیلیمو
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

من قصد نوشتن مطلبی درباره این پلت فرم های انلاین را نداشتم تا اینکه سریال خاتون این هفته پخش نشد !فیلیمو و نماوا این روزها خیلی طب داغی در جامعه دارند ! ولی کم کم داره احساس میشه که اگر بخوان روال ناراضی کردن مشتری را ادامه بدهند قطعا مردم ما باهوش تر ازین حرفا هستند و راه حلی برای دور زدن آن پیدا خواهند کرد.

 روز شنبه ۳ مهرماه خبری  اومد مبنی بر اینکه سریال خاتون این هفته یعنی دوشنبه شب پخش نمیشه که با واکنش های منفی زیادی از سوی کاربران مواجه شد ! توی این چند ماه اخیر شاهد این هستیم که اشتراک ماهیانه سرویس های پخش آنلاین فیلم مثل فیلیمو یا نماوا موجب اعتراض خیلی‌ها شده چون کاربران زیادی در حال استفاده از این سرویس استفاده هستند.

 برخی از کاربران حاضر به تمدید نشده اند و یا اینکه با تحقیقات میدانی که انجام شد متوجه شدیم که در سایت های آگهی رایگان مثل دیوار این اشتراک ها به قیمت های پایین داره فروخته میشه که خیلی ها رو آوردن به این سمت و دارن از این نوع اشتراک ها تهیه می کنند!!

خب با تمام این حرفها  مهمترین مطلب اینه که چرا با اینکه ما کاربران پول اشتراک می‌دهیم و اشتراک می‌خریم به نظرات ما اهمیت داده نمیشه و خیلی راحت میتونن فیلم های خودشون رو این هفته بگن پخش نمیشه و  هفته بعد پخش می‌شه! آیا ما هنوز به جایگاهی نرسیدیم که بتونیم خدمات مطلوبی را به کاربران خودمان ارایه دهیم یا اینکه لازم نمیدانیم که خدمات خوبی را ارایه دهیم !

آیا اگر کسب و کاری این تعداد مشتری داشته باشد سعی می کند با تمام توان آنها را حفظ کند و یا اینکه هر بار با یکسری قوانین من در آودری مشتریان خود را از خود دور می کند ؟!

خیلی از کاربران نظر گذاشته اند و عنوان داشته اند که :  برای دیدن این سریال یعنی خاتون اشتراک ماهانه خرید کرده اند تا بتوانند هر هفته فقط همین سریال را دنبال کنند حالا با درست یا غلط بودنش کاری نداریم، اما نکته ای که بنظرم خیلی مهم آمد این بود که سریالی که داره درباره خاک وطن و وطن پرستی صحبت میکنه بهتر نیست که یه خرده بهش بیشتر بها بدیم تا خدای نکرده در ضمیرناخود اگاه کاربران کدورتی پیش نیاید ؟! آیا نماوا حاضر هست که اشتراک کاربران خودش را یک هفته مجدد تمدید کند ؟

حالا که مردم ما احترام گذاشته اند و برای این محصولات هزینه پرداخت می کنند بهتر است به آنها احترام بیشتری بگذاریم . 

این روزها دیگر دانلود فیلم و سریال کار خاصی ندارد و به راحتی آب خوردن تمام این محصولات قابل دانلود می باشند بهتر است شرایط را طوری برای کاربران فراهم نکنیم که آنها به راه های جایگزین فکر کنند ! بعد جلسه پشت جلسه بزاریم که چکار کنیم که جلوی این مشکلات را بگیریم !

خب راهش ازین همین جاها می گذرد و اگر همین موارد کوچک را رعایت کنیم قطعا مردم ما حاضر هستند اشتراک را خریداری کنند و در کنار خانواده به تماشای فیلم و سریال بنشینند.

موضوع دیگری که درباره این مبحث مطرح می شود این است که : خوب محتوای سریال خاتون چه منافاتی با اربعین حسینی داشت حالا اگر هم منافاتی با اربعین حسینی داشت یا اینکه قصد احترام گذاشتن داریم که خیلی هم عالی اما میشد  بگیم که یک الی دو روز دیگه سریال را پخش می‌کنیم یعنی بعد از اربعین حسینی .

متاسفانه مورد دیگه ای که در نماوا دیده میشه و برخلاف استاندارد های بین المللی هستش اینکه کسانی که هزینه اشتراک پرداخت می‌کنند تبلیغات از صفحه حذف میشه و اونا دیگه هیچ تبلیغاتی نمی بینند اما اینجا کاملاً برعکس هستش و متاسفانه کاربران باید  تبلیغات ابتدای فیلم و سریال ها رو به صورت اجباری تماشا بکنند.

این روزا که تب پخش های آنلاین فیلیمو و نماوا هستش با مردم ارتباط بیشتری بگیریم و محتوای خودمون رو برای مردم کشور پخش کنیم تا هم ناراضی نباشند و هم به کسب و کار فیلیمو و نماوا سودی برسه چون اگر مردم ما فکر کنند که داره سرشون کلاه گذاشته میشه قطعا راه جایگزینی برای آن پیدا خواهند کرد .

اما در انتها لازم هست که بنویسم که الحق نماوا و فیلیمو توانستند خلا بزرگی را در کشور پر کنند و قطعا مشکلاتی هم در این مسیر پیش خواهد آمد اما باید تا دیر نشده مشکل را هر چه سریعتر حل کنیم .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید