حقوق کارگر ساده در اتریش
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

شخصی که در اتریش کار می کند چقدر می تواند درآمد کسب کند؟

شخصی که در اتریش کار می کند معمولاً ماهیانه حدود ۳،۷۹۰ یورو درآمد کسب می کند. محدوده حقوق از ۹۶۰ یورو (کمترین میانگین) تا ۱۶۹۰۰ یورو (بیشترین میانگین) متغیر می باشد.

حقوق کارگر ساده در اتریش

این متوسط حقوق ماهیانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف اصولا متفاوت است.

میانگین ، حداکثر ، حداقل

محدوده حقوق و دستمزد
حقوق در اتریش از ۹۶۰ یورو در ماه (حداقل حقوق) تا ۱۶،۹۰۰ یورو در ماه است.

حقوق متوسط
متوسط حقوق ۳،۷۹۰ یورو در ماه است ، به این معنی که نیمی از افراد (۵۰٪) کمتر از ۳،۷۹۰ یورو درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از ۳،۷۹۰ یورو درآمد دارند. میانگین متوسط نشان دهنده ارزش دستمزد متوسط است.

صدک ها
با مطالعه نمودار توزیع حقوق و دستمزد ، ۲۵٪ از مردم کمتر از ۲۱۴۰ یورو درآمد کسب می کنند در حالی که ۷۵٪ از آنها بیش از ۲،۱۴۰ یورو درآمد دارند. همچنین با توجه به نمودار ، ۷۵٪ از مردم کمتر از ۱۰،۳۰۰ یورو درآمد کسب می کنند در حالی که ۲۵٪ بیش از ۱۰،۳۰۰ یورو درآمد دارند.

 

مرتبط : حقوق کارگر ساده و کارمند در استرالیا ۲۰۲۱

حقوق کارگر ساده در اتریش

مقایسه حقوق با سالها تجربه

حقوق شخص به مرور چگونه پیشرفت می کند؟

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هرچه سالها تجربه بالاتر باشد ، دستمزد نیز بالاتر می رود.

به طور کلی ، کارکنانی که از دو تا پنج سال تجربه دارند به طور متوسط ۳۲٪ بیشتر از تازه کارها و دانش آموزان در تمام صنایع و رشته ها درآمد دارند.

افراد حرفه ای با تجربه بیش از پنج سال به طور متوسط ۳۶ درصد بیشتر از کسانی که پنج سال یا کمتر سابقه کار دارند درآمد کسب می کنند.

با رسیدن به مرز ده سال ، حقوق ۲۱٪ و برای کسانی که از مرز ۱۵ سال عبور کرده اند ۱۴٪ اضافی افزایش می یابد.در نظر داشته باشید این ارقام فقط به عنوان راهنما ارائه می شوند.

حقوق کارگر ساده در اتریش

مقایسه حقوق و دستمزد توسط شاخص آموزش و پرورش

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق شما دارد؟

همه ما میدانیم که تحصیلات عالی معادل حقوق بیشتری است ، اما مدرک چقدر می تواند پول بیشتری به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق حرفه ای ها را در همان سطح مقایسه کردیم اما با مقاطع مختلف دانشگاهی در بسیاری از مشاغل ، یافته های ما در زیر نشان میدهد که :

کارگران دارای گواهینامه یا مدرک دیپلم به طور متوسط ۱۷ درصد بیشتر از هم سن و سال های خود که فقط به سطح دبیرستان رسیده اند درآمد دارند.

کارکنانی که لیسانس گرفته اند ۲۴٪ بیشتر از کسانی که فقط موفق به اخذ گواهینامه یا مدرک دیپلم شده اند درآمد دارند.

به افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده اند حقوق هایی دریافت می کنند که ۲۹ درصد بیشتر از افراد دارای مدرک کارشناسی است.

سرانجام ، دارندگان دکترا در حالی که کار مشابهی را انجام می دهند ، به طور متوسط ۲۳ درصد بیشتر از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد درآمد دارند.

حقوق کارگر ساده در اتریش

مقایسه حقوق از نظر جنسیت

گرچه جنسیت نباید تاثیری در حقوق و دستمزد داشته باشد ، اما در واقع در اتریش هم تاثیر دارد. پس چه کسی حقوق بیشتری می گیرد: مردان یا زنان؟ کارمندان مرد در اتریش ۴ درصد بیشتر از همکاران زن خود در کل آرا در کل بخش ها درآمد دارند.

حقوق کارگر ساده در اتریش

متوسط درصد افزایش سالانه حقوق در اتریش

افزایش حقوق سالانه در اتریش چقدر است؟ چند بار کارمندان حقوق دریافت می کنند؟

کارمندان در اتریش اصولا هر ۲۸ ماه یکبار افزایش ۵ درصدی حقوق را مشاهده می کنند.که قطعا نشان دهنده تورم پایین این کشور می باشد.

حقوق کارگر ساده در اتریش

 

منبع : وب سایت SALARYEXPLORER.COM

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید