۱۳ جراح برتر سال ۲۰۲۲ برای جراحی زیبایی بینی در ترکیه و استانبول

۱۳ جراح برتر سال ۲۰۲۲ برای جراحی زیبایی بینی در ترکیه و استانبول
جراحی بینی در ترکیه

تاریخ آخرین بروزرسانی مطلب :

جراحی زیبایی بینی در ترکیه : رینوپلاستی که به نام جراحی بینی نیز شناخته می شود، یکی از محبوب ترین درمان ها و جراحی های زیبایی در سراسر جهان است. بسیاری از افراد به دنبال جراحی زیبایی بینی چه برای مراقبت های زیبایی و چه مشکلات تنفسی می باشند.

در این مطلب می توانید تمام موارد لازم را در مورد انجام جراحی بینی و تغییر شکل بینی در استانبول ، ترکیه، از جمله مواردی که باید در نظر بگیرید، کارهایی که باید انجام دهید و نباید انجام دهید قبل و بعد از جراحی بینی و بهترین جراحان زیبایی بینی در استانبول را بدانید و از بینی جدید خود لذت ببرید.

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی عملی است که در آن بینی تغییر شکل می دهد. می توان از آن برای اصلاح عیوب ساختاری مانند برآمدگی ها و بینی قلاب شده، برای بهبود ظاهر با ایجاد تغییرات جزئی در اندازه و شکل بینی و یا اصلاح یک مشکل عملکردی مانند مشکل تنفسی ناشی از انحراف تیغه بینی استفاده کرد.

مزایای جراحی بینی در استانبول ترکیه

استانبول مرکز مشهوری برای جراحی های زیبایی است. رینوپلاستی در ترکیه و استانبول قیمت های بسیار مناسب، کیفیت خدمات در کلینیک ها و جراحان کلاس جهانی خود با آخرین تکنولوژی، کیفیت و مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه ارائه می دهند.شاید به مطلب استخدام پزشک در ترکیه هم علاقه مند باشید.

محل تبلیغ کلینیک های تخصصی جراحی زیبایی مستقر در کشور ترکیه

اکثر گردشگران پزشکی از استانبول و ترکیه برای جراحی بینی  از کشورهای خاورمیانه، خلیج فارس و اروپایی برای اعمال زیبایی به استانبول و ترکیه سفر می کنند. ترکیه همچنین در لیست ۵ کشور برتر دنیا از نظر روش های زیبایی و همچنین طیف گسترده ای از جراحی های زیبایی، جراحی و درمان های غیر جراحی قرار دارد.

مواردی که باید در نظر بگیرید

جراحی زیبایی بینی را می توان به عنوان تغییر شکل بینی تعریف کرد. هدف نه تنها تغییر شکل بینی، بلکه ایجاد بینی مناسب برای صورت است. علاوه بر ظاهرفرد، زیبایی بینی عملکردی و مثبت نیز در افراد بسیار مهم است. شما باید به خوبی نفس بکشید. علاوه بر این، بینی باید با سایر ساختارهای صورت هماهنگ باشد و زیبایی مضاعفی به چهره بدهد.

نکته دیگری که باید دانست این است که زیبایی بینی می تواند زیبا به نظر برسد ، اما بینی که در برخی افراد زیبا به نظر می رسد، می تواند در چهره فرد دیگری بد به نظر برسد. به همین دلیل، لازم است زیبایی بینی شخصی سازی شود.

قبل از جراحی بینی

زمانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی می گیرید، باید خود را از نظر جسمی و روانی آماده کنید. این یک روش خاص است که باعث تغییر دائمی بینی شما می شود و بنابراین بسیار مهم است که تصمیم خاصی برای این کار داشته باشید.

در دوره قبل از عمل باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • حداقل به مدت ۱ هفته باید از داروهای مسکن و آسپرین خودداری کنید.
 • اگر به عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی مانند آنفولانزا مبتلا هستید، باید جراحی را به تعویق بیندازید. برخی از گروه‌ها ی دارویی یا مکمل‌هایی که داروهایی مانند ویتامین E نیستند اما به عنوان درمان حمایتی استفاده می‌شوند نیز نباید استفاده شوند.
 • از نظر فردی و کبودی کمتر بعد از عمل، اگر بیمار میانسال یا مسن باشد، در صورت وجود برخی مشکلات سلامتی مانند فشار خون یا دیابت، تنظیم آنها قبل از جراحی بسیار مهم است.
 • علاوه بر این، ترک سیگار و الکل چند هفته قبل از برخی از عوامل مضر برای سلامتی ما بسیار مهم است، به خصوص از نظر تغذیه سالم برای پوستی که بعد از جراحی بینی ما را می پوشاند.
محل تبلیغ کلینیک های تخصصی جراحی زیبایی مستقر در کشور ترکیه

دوره ریکاوری جراحی بینی

خود جراحی حدود ۱-۲ ساعت تحت بیهوشی طول می کشد. ۲ روز اول پس از جراحی ممکن است کمی سخت باشد، اما معمولاً دردناک نیست. ممکن است احساس تهوع داشته باشید. تنفس از طریق دهان می تواند خواب را دشوار کند.

در پایان هفته اول، می توانید ساختار اولیه بینی جدید خود را مشاهده کنید. تورم همچنان ادامه خواهد داشت. با این حال، تورم ها معمولاً متقارن هستند.

در اواسط هفته دوم خواهید دید که معمولاً کبودی ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. و پس از یک هفته تورم و کبودی تقریبا دیگر نیازی به توجه ندارند و کاملا طبیعی می باشد. در پایان این ۲ هفته می توانید به سر کار خود بازگردید.

ممکن است در پایان هفته سوم به سطح طبیعی ورزش و فعالیت خود بازگردید. اما برای ورزش های تماسی یا تمرینات بسیار سنگین باید حداقل یک ماه دیگر صبر کنید.

در پایان ۲ ماه، ظاهر بهتری خواهید داشت. تورم قوس بینی معمولاً در این زمان کاملاً از بین می رود. نوک بینی جدید شما ممکن است هنوز تا حدودی بی حس باشد. اما احساس نوک بینی هر روز بیشتر و بیشتر به حالت عادی باز می گردد. اگر جراحی بینی باز انجام داده اید، جای زخم شما همچنان محو خواهد شد. و در نهایت پس از ۱۲ ماه، تقریباً تمام تورم بینی شما از بین خواهد رفت.

مروری کلی بر جراحی و درمان رینوپلاستی

 1. مدت زمان جراحی: ۲ تا ۶ ساعت (بستگی به عمل بینی بیمار دارد)
 2. بیهوشی: بیهوشی عمومی
 3. مدت بستری در بیمارستان: ۱ روز
 4. زمان استراحت مورد نیاز: ۲ هفته
 5. شرایط شرکت ورزش در باشگاه: پس از ۶ هفته توصیه می شود
 6. فعالیت جنسی: پس از ۴ هفته توصیه می شود
 7. مدت زمان بهبودی کامل: حدود ۶ تا ۸ هفته
 8. شستشو: پس از ۱ روز توصیه می شود که ناحیه را کاملاً خشک نگه دارید
 9. وضعیت خوابیدن: به پشت برای حداقل ۴ هفته توصیه می شود

جراحی بینی بسته

رینوپلاستی بسته یک جراحی بینی طبی است که ظاهر بینی را تغییر می دهد. این یک روش متفاوت از جراحی بینی باز سنتی است. رینوپلاستی بسته، مناسب برای هر نوع اصلاحی، تغییر شکل نوک بینی، کوتاه کردن بینی، یا خلاص شدن از برآمدگی یا قوز پشتی که در آن اصلاحات روی غضروف، استخوان و تیغه بینی انجام می‌شود و همچنین نیاز به اصلاح بیشتری دارد. تکنیک دقیق و ایجاد برش های کمتر برای به حداقل رساندن جای زخم.

محل تبلیغ کلینیک های تخصصی جراحی زیبایی مستقر در کشور ترکیه

جراحی بینی در استانبول و ترکیه چطور؟

اگر به فکر جراحی زیبایی بینی، جراحی بینی یا تغییر شکل بینی برای داشتن ظاهری بهتر و زیباتر یا تنفس بهتر بوده اید، احتمالاً از هزینه های آن در اتحادیه اروپا، بریتانیا یا ایالات متحده شوکه شده اید. و یا اگر در ایران سری به مشاوره پزشک های جراحی بینی زده باشید ، قیمت آنها هم شوکه کننده بوده و خواستید ببینید که کشور های دیگر قیمت جراحی بینی چقدر می باشد؟

با این حال، وقتی هزینه ها و کیفیت خدمات را در کلینیک های استانبول و ترکیه مقایسه می کنید، قطعاً موافقت خواهید کرد که به مراتب مقرون به صرفه ترین و کاربردی ترین راه خواهد بود.

کلینیک ها در استانبول و ترکیه چه چیزی ارائه می دهند؟

اکثر کلینیک های زیبایی یک سفر بسیار برنامه ریزی شده را با راهنما و مشاور ارائه می دهند، از جمله؛

 • برنامه درمانی دقیق شما در استانبول با تمام تدارکات،
 • یک بحث جامع با هزینه ها برای نتیجه دلخواه شما،
 • برنامه اقامتی شما که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد،
 • تحویل از فرودگاه به هتل و درمانگاه شما و بالعکس

 

کلینک های زیبایی در استانبول چگونه کار می کند؟

مرحله ۱ – تماس

پس از ارسال درخواست شما از جمله سابقه پزشکی شما  تیم پزشکان نیاز شما را بررسی می کنند، درمورد آن بحث می کنند و با جزئیات در مورد درمان برنامه ریزی شده و هزینه حداکثر ظرف ۱۲ ساعت به شما پاسخ می دهند.

مرحله ۲ – بسته های سفر

می توانید بسته های سفر اضافی مانند برنامه تفریحی در شهر، تورهای روزانه و غیره را تصمیم بگیرید و درخواست کنید.

مرحله ۳ – ترتیبات اسکان

اگر برای اقامت خود کمک می‌خواهید، کلینیک می‌تواند بهترین قیمت را با هتل‌های طرف قرارداد خود به شما ارائه دهد. شما همچنین می توانید رزرو خود را با اطمینان انجام دهید.شاید به مطلب ۱۰ پارک جنگلی استانبول همراه با نقشه آنلاین آنها هم علاقه مند باشید.

مرحله ۴ – تایید

قبل از حرکت، کلینیک تأییدیه کتبی قرار ملاقات، رزرو، ترتیبات سفر و محل اقامت شما را (در صورت رزرو از طریق آنها) برای شما ارسال می کند.

ورود به استانبول

پس از ورود به استانبول، با راننده کلینیک در خدمات فرودگاهی ملاقات و استقبال خواهید شد. و بسته به طرح درمان از طریق شاتل خصوصی به هتل یا کلینیک انتخابی خود منتقل خواهید شد.

حرکت از استانبول

پس از درمان موفقیت آمیز، دوباره خدمات ترانسفر فرودگاهی خواهید داشت.

۱۳ جراح برتر بینی در استانبول و ترکیه

اگر برای نیازهای خود در زمینه زیبایی بینی به جراح، پزشک و کلینیک در شهر علاقه دارید، در اینجا بهترین کلینیک ها و کلینیک های جراح بینی در استانبول و ترکیه را می توانید انتخاب کنید. در مورد این پزشکان قبلا تحقیق شده تو یط افراد بومی استانبول ، اما حتما شما هم قبل از انتخاب درباره این پزشکان تحقیق کنید.

ما این لیست را با مراقبت از بسیاری از مؤلفه‌ها مانند نظرات بیماران داخلی و خارجی، کیفیت خدمات بهداشتی، فناوری پزشکی، صلاحیت بین‌المللی، گواهی‌ها، ارزش برند بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها و همچنین آموزش پزشکان و جراحان، جراحی هایی که انجام می دهند، نشریات دانشگاهی و جوایزی که دریافت می کنند تهیه کردیم.

همچنین به خاطر داشته باشید که قیمت همیشه نباید راهنمای شما باشد. شما می توانید پیشنهاداتی را با هزینه بسیار کمتر از قیمت های متوسط ​​دریافت کنید، اما درمان های ارزان می تواند مشکلاتی را ایجاد کند و ممکن است به این معنی باشد که ممکن است مهارت پزشک یا کیفیت درمان به خطر بیفتد.شاید به مطلب بهترین بیمارستانهای ترکیه هم علاقه مند باشید.

دانشیار پروفسور دکتر Seckin Ulusoy – استانبول

دانشیار پروفسور دکتر Seckin Ulusoy , یکی از محبوب ترین جراحان پلاستیک در استانبول و ترکیه است. برای توریست های پزشکی که به دنبال جراحی بینی و جراحی بینی هستند ترجیح داده می شود. او از دانشکده پزشکی دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شد و پس از آن آموزش دستیار گوش و حلق و بینی را دریافت کرد. سپس در چندین کلینیک در اروپا مانند Uniclinic Köln، Uniclinic Bonn، Clinique Causse و ایالات متحده آمریکا مانند مؤسسه Detroit Michigan و University of Illinois تجربه کسب کرد. پس از آن در سال ۲۰۱۶ عنوان دانشیاری خود را به دست آورد.

او عضو بسیاری از انجمن ها مانند انجمن گوش و حلق و بینی ترکیه و انجمن سر و گردن و آکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا (EAFPS)، انجمن رینوپولوژی اروپا (ERS) و انجمن جراحی پلاستیک صورت ترکیه است.

او بیش از ۵۲ مقاله در مجلات علمی و شش فصل مختلف کتاب دارد. وی همچنین در بسیاری از نشست های ملی و بین المللی به عنوان سخنران و مربی شرکت کرده است. بالای ۱۵ سال سابقه او در کلینیک خصوصی خودش خدمات می دهد و در بیمارستان های خصوصی جراحی های بینی را انجام می دهد.

دانشیار دکتر مهمت امره دینچ – استانبول

دانشیار دکتر مهمت امره دینچ ، یکی از محبوب ترین جراحان برای جراحی بینی در استانبول است. وی در سال ۲۰۰۰ از دانشکده پزشکی دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شد. پس از آن تا سال ۲۰۱۳ به عنوان متخصص در بخش خصوصی کار کرد و در جراحی زیبایی صورت تجربه کسب کرد و با انجام بسیاری از جراحی های موفقیت آمیز تجربیات گسترده ای را برای بیمار به دست آورد.

وی در سال ۲۰۱۵ گواهینامه صلاحیت انجمن جراحی گوش و حلق و بینی ترکیه و سر و گردن را دریافت کرد و در سال ۲۰۱۸ عنوان دانشیار تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را دریافت کرد.

او در بسیاری از دوره ها و نشست های علمی در ترکیه و خارج از کشور شرکت کرد و به عنوان سخنران دعوت شده در سمینارها  شرکت کرد. وی همچنین دارای مقالات، پوسترها، ارائه های شفاهی و فصول کتاب در مورد جراحی بینی است که در مجلات داخلی و بین المللی منتشر شده است.

او در حال حاضر اکثر جراحی های بیماری های گوش و حلق و بینی را انجام می دهد و علاقه خاصی به جراحی زیبایی و عملکردی بینی دارد. علاوه بر این، جراحی های برجسته گوش، کیسه های زیر چشم و برنامه های جوانسازی صورت از جمله موارد مورد علاقه او هستند.

دکتر آیسه سزیم سافاک – استانبول

ایشان  یک جراح محبوب در استانبول در زمینه های رینوپلاستی، سلامت و زیبایی بینی، زیبایی شناسی غیر جراحی و درمان سلول های بنیادی است. . دکتر آیسه سزیم سافاک از دانشکده پزشکی Cerrahpasa استانبول با زبان انگلیسی فارغ التحصیل شد. پس از آن او تخصص خود را در کلینیک گوش و حلق و بینی بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی استانبول به دست آورد.

او همچنان به عنوان مدرس پزشک در بخش شنوایی شناسی در دانشگاه Yeniyuzyil استانبول خدمت می کند و همچنین به بیماران خود در بیمارستان خصوصی Kurtkoy Ersoy خدمت می کند. او دارای گواهینامه صلاحیت بیماری های گلو بینی اروپایی و ترکی است و علاقه و تجربه ویژه ای در زمینه سلامت و زیبایی بینی، کاربردهای گوش و حلق و بینی کودکان، درمان با سلول های بنیادی، سلامت پوست و ضد پیری دارد.

ayşe sezim şafak

در بسیاری از دوره ها و نشست های علمی در ترکیه و خارج از کشور شرکت کرد و به عنوان سخنران دعوت شده در سمینارها شرکت کرد. او همچنین عضو انجمن جراحی سر و گردن گوش و حلق و بینی ترکیه، انجمن بین آمریکایی گوش و حلق و بینی کودکان، انجمن راینولوژی ترکیه، انجمن جراحی پلاستیک صورت، آکادمی اروپایی جراحی پلاستیک صورت (EAFPS) و انجمن مزوتراپی (MEZODER) است.

.Dr. Fatma Soysuren   (دکتر فاطما سویسورن) – ازمیر ترکیه

Dr. Fatma Soysuren یک جراح محبوب متخصص در زیبایی بینی و صورت در کلینیک های بین المللی هرمس است ، و در بیمارستان خصوصی سلامت در ازمیر، یکی از مدرن ترین و با تکنولوژی پیشرفته ترین بیمارستان ها در دریای اژه ترکیه، عمل های زیبایی را انجام می دهد. او تحصیلات پزشکی خود را در دانشکده پزشکی دانشگاه Ege به پایان رساند، سپس در دانشکده پزشکی دانشگاه Ege در زمینه بیماری‌های گلو بینی گوش و جراحی سر و گردن تخصص یافت.

Dr. Fatma Soysuren یک نوع منحصر به فرد جراحی بینی را انجام می دهد که تنها توسط جراحان معدودی در ترکیه انجام می شود. روش او تکنیک رینوپلاستی بسته با “بدون جای زخم” به نام “Push-down” است و با این تکنیک به جای شکستن عناصر استخوانی و کاهش غضروف ها از بالای بینی، پوسیدگی استخوان در قسمت پایین بینی را کاهش می دهد.Dr. Fatma Soysuren

و با تکنیک او، استخوان بینی مستقیماً روی استخوان جمجمه می‌نشیند، بینی در برابر هر حرکت یا آسیبی مقاوم‌تر می‌شود و از آنجایی که پزشک به پل طبیعی بینی دست نمی‌زند، بینی شکل طبیعی خود را حفظ می‌کند. علاوه بر این، نیازی به تامپون نخواهد بود و روند بهبودی در مقایسه با رینوپلاستی سنتی بسیار کوتاهتر است.

او بیش از ۱۰ سال سابقه کار به عنوان متخصص در بخش های گوش و حلق و بینی، جراحی زیبایی بینی و صورت در بسیاری از بیمارستان های ترکیه دارد. او عضو “انجمن جراحی پلاستیک صورت”، انجمن جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن و گوش و حلق و بینی ترکیه است.

 

محل تبلیغ کلینیک های تخصصی جراحی زیبایی مستقر در کشور ترکیه

دکتر سریف یاووز

دکتر سریف یاووز ، یک جراح پلاستیک و زیبایی محبوب در استانبول است و به بیماران خود در کلینیک زیبایی خصوصی خود در Nisantasi خدمات ارائه می دهد. در مرکز استانبول او عمل های جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان های خصوصی کلاس A شهر انجام می دهد.

او تحصیلات پزشکی خود را در دانشکده پزشکی دانشگاه Abant Izzet Baysal به پایان رساند. پس از آن در سال ۲۰۱۳ از دانشگاه زوریخ سوئیس آموزش میکروسرجری دریافت کرد. او عضو ASAPS( انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا) است که معتبرترین انجمن در زمینه خود در جهان است و فعالانه در جلسات منظم شرکت می کند. پیروی از آخرین تکنیک ها و پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه خود از مزیت های کار او به حساب می آید.

او در زمینه جراحی زیبایی، روش‌های زیبایی پزشکی غیرجراحی، تروما یا روش‌های بازسازی پس از سرطان فعالیت می‌کند و در جراحی‌های بینی، رینوپلاستی ثانویه، جراحی سینه، لیپوساکشن، تامی تاک و جراحی پس از چاقی تجربه دارد.

Dr. M. Serkan Dinar کلینیک روتوش بدن استانبول

دکتر سرکان دینار در کلینیک retouchbody ، Sisli، استانبول ، جراحی و درمان های زیبایی را رهبری می کند. شرکت گردشگری او ارائه دهنده خدمات در فعالیت هایی مانند کاشت مو، جراحی پلاستیک، درمان های دندانپزشکی و کاشت مو می باشد.

dr-serkan-dinar

دکتر سرکان دینار، متخصص جراحی پلاستیک، تحصیلات پزشکی خود را در دانشکده پزشکی دانشگاه دوکوز ایلول به پایان رساند. سپس تحصیلات خود را در رشته جراحی پلاستیک ادامه داد. او در طول دوران کاری خود در چندین بیمارستان و کلینیک خصوصی کار کرده است. وی در لیفت صورت، زیبایی سینه، لیپوساکشن، کانتورینگ بدن، تامی تاک، انتقال چربی، کلیه تزریقات زیبایی از جمله بوتاکس و فیلر، مزوتراپی، رینوپلاستی، شکستگی بینی و ویتیلیگو تجربه دارد.

او جراحی های خود را در بیمارستان خصوصی Acibadem Fulya، یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی در استانبول انجام می دهد.

دکتر صالح اونور بساط – کلینیک پلاست استانبول

دکتر صالح اونور بساط  یکی از موفق ترین جراحان در استانبول است و جراحی زیبایی صورت و جراحی بینی را در ClinicPlast  مدیریت می کند . ClinicPlast یک کلینیک جراحی زیبایی است که توسط خود جراحان معتبر اروپایی و ملی که بیش از ۱۵ سال تجربه در جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی دارند، تاسیس و مدیریت می شود.

 dr-salih-onur-basat

او تحصیلات پزشکی خود را در دانشکده پزشکی Cerrahpasa دانشگاه استانبول به پایان رساند. سپس در رشته جراحی زیبایی و پلاستیک ادامه تحصیل داد.

سپس تخصص پزشکی خود را در دانشکده پزشکی دانشگاه استانبول استانبول در رشته “بخش جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی” به پایان رساند. او در بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک های دولتی و خصوصی کار کرده است. او دارای چندین مطالعه آکادمیک است که در بسیاری از مجلات و کنگره های معتبر ملی و بین المللی منتشر شده است.

دکتر حسین کندلو

دکتر حسین کندولو یکی از محبوب ترین جراحان پلاستیک در استانبول و ترکیه است. او درمان‌های پلاستیک، زیبایی، زیبایی و کاشت مو را در مرکز خصوصی خود رهبری می‌کند و عمل‌ها را در بیمارستان خصوصی Acibadem انجام می‌دهد. یکی از بیمارستان های خصوصی با کیفیت و کلاس A در سطح شهر.

او از دانشکده پزشکی دانشگاه تراکیا فارغ التحصیل شد و پس از آن تخصص خود را در جراحی ترمیمی پلاستیک و زیبایی به پایان رساند. شعار او این است: «یا بهترین کار را انجام می‌دهم یا اصلاً آن را انجام نمی‌دهم. من برای بیمارانم چیزی را نمی خواهم که برای خودم نمی خواهم.» او همچنین بر زیبایی شناسی بدن و جراحی ها تمرکز کرده و تحصیلات عالی در زمینه کانتورینگ پیشرفته بدن ، را نزد جراحان برجسته دنیا در انگلستان، فرانسه و کلمبیا دریافت کرده است.

او جدیدترین و معتبرترین تکنیک هایی را که اخیراً در جهان توسعه یافته است را دنبال و به کار می گیرد. او یکی از معدود پزشکان آموزش Vaser در ترکیه است، همچنین مهارت‌های خود را با مطالعات خاص در بریتانیا توسعه می‌دهد و همچنین جراحان بین‌المللی را در راه رسیدن به مدرک تخصصی، با تکنیک‌هایی که فقط تعداد کمی از جراحان پلاستیک می‌توانند، درخواست بدهند آموزش می‌دهند.

دکتر ابراهیم عسکر – استانبول

دکتر ابراهیم عسکر  یک جراح پلاستیک و ترمیمی و متخصص جراحی زیبایی در استانبول است و در کلینیک خصوصی خود در استانبول خدمات با کیفیتی را برای بیماران خود ارائه می دهد. آتاسهیر، و جراحی های خود را در بیمارستان مموریال آتاسهیر، یکی از بیمارستان های خصوصی کلاس A در استانبول انجام می دهد. او تحصیلات پزشکی خود را در دانشکده پزشکی Hacettepe فارغ التحصیل و سپس در دانشکده پزشکی دانشگاه آنکارا، در گروه جراحی پلاستیک و ترمیمی به پایان رساند.

وی بیش از ۱۵ سال سابقه کار به عنوان جراح پلاستیک و ترمیمی دارد. او همچنین عضو انجمن جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی TPCD ترکیه و انجمن جراحی پلاستیک زیبایی EPCD است. کلینیک خصوصی وی همچنین تمامی بسته های مورد نیاز سفر و درمانی را برای گردشگران پزشکی فراهم می کند.

محل تبلیغ کلینیک های تخصصی جراحی زیبایی مستقر در کشور ترکیه

دکتر اوکان مورکوچ – استانبول

دکتر اوکان مورکوچ در کلینیک یاقوت کبود ، جراحی و درمان های زیبایی را مدیریت می کند. فناوری های پیشرفته و روش های درمانی در کاشت مو، جراحی پلاستیک، رینوپلاستی (عمل بینی) در سراسر جهان.

تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه آکدنیز به پایان رساند. سپس در رشته جراحی زیبایی و پلاستیک ادامه تحصیل داد.

او انواع مختلفی از عمل های جراحی زیبایی را انجام داده و تکنیک های خود را برای دستیابی به بهترین نتایج به خوبی تنظیم کرده است. وی در زمینه های سینه، رینوپلاستی، زیبایی بینی طبیعی، زیبایی بینی خاص، زیبایی غیر جراحی و جراحی پلاستیک تجربه دارد.

M.D. Guncel Ozturk  استانبول

یکی از جراحان محبوب در ترکیه است و رهبری جراحی زیبایی و زیبایی را بر عهده دارد. درمان در کلینیک خصوصی خود در استانبول. او یکی از محبوب ترین جراحان زیبایی، پلاستیک و ترمیمی در شهر است.

او در سال ۲۰۰۳ از دانشکده پزشکی Cerrahpasa در دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شد و عنوان دکترای پزشکی را به خود اختصاص داد.

M.D. Guncel Ozturk

وی پس از تحصیل در رشته های جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، تخصص خود را به پایان رساند و متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی شد.

او همچنین اعتبارنامه جراحی پلاستیک اروپا را در بلژیک و فرانسه دریافت کرد. تکنیک های او همچنین در مجلات برتر پزشکی جهان منتشر شده است.

دکتر اوزان بالیک – استانبول

M.D. Ozan Balik   جراح خوبی است که در سال ۲۰۰۸ توسط انجمن جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی ترکیه گواهینامه بورد ملی خود را دریافت کرد.

او تحصیلات پزشکی خود را در دانشکده پزشکی دانشگاه کوکورووا در سال ۱۹۹۳ به پایان رساند. پس از آن تحصیلات خود را در دانشکده پزشکی پایه به پایان رساند.M.D. Ozan Balik

او در حال حاضر از سال ۲۰۱۰ در کلینیک خصوصی خود در استانبول به بیماران خود خدمات ارائه می دهد. او همچنین با ارائه مدل سازی سه بعدی کامپیوتری مطابق با جراحی های پلاستیک صورت، به کار بر روی “لیفت صورت بیلامینار و جراحی های ساختاری بینی” ادامه می دهد.

دکتر ووگار آلاکباروف – ازمیر

دکتر ووگار آلاکباروف یک جراح محبوب متخصص در جراحی پلاستیک و ترمیمی و تمام زیبایی‌شناسی بدن در کلینیک‌های بین‌المللی هرمس ازمیر است. و عمل های زیبایی خود را در بیمارستان خصوصی سلامت در ازمیر، یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین بیمارستان ها در دریای اژه ترکیه انجام می دهد.

دکتر ووگار آلاکباروف از دانشگاه پزشکی آذربایجان و سپس در دانشگاه اولوداغ بورسا در رشته جراحی زیبایی، پلاستیک و ترمیمی فارغ التحصیل شد. پس از آن در بسیاری از بیمارستان های خصوصی ترکیه کار کرد. او در طول کار خود به سمینارهای بین المللی و دوره های آموزشی گسترده پیوست و گواهینامه های مهمی از جمله گواهینامه ISAPS را در رزومه خود اضافه کرد. او به زبان های انگلیسی، روسی، آذربایجانی و ترکی تسلط دارد.

وی بیش از ۱۵ سال سابقه کار به عنوان جراح پلاستیک و ترمیمی دارد. او همچنین عضو انجمن جراحی ترمیمی پلاستیک تورک، انجمن جراحی زیبایی آمریکا (ASPS)، انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک زیبایی (ISAPS) و انجمن رینوپلاستی اروپا (RSE) است.

مهم : در نظر داشته باشید که این مطلب به هیچ وجه تبلیغاتی نیست و وب سایت ازهیچ ! هیچ گونه مسولیتی را بر عهده نخواهد گرفت ، لطفا قبل از انتخاب و ارتباط با جراحان ترک حتما قبل از انتخاب تحقیقات کامل کنید.

منبع : istanbeautiful

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهدی رضائی مهر
من مهدی رضائی مهر هستم ، موسس وب سایت مجله اینترنتی ازهیچ ! مجله ما ، بررسی صنعت های مهم و استراتژیک جهانی مثل صنعت خودرو ، ساختمان و عمران ، غذا و کشاورزی ، صنعت و معدن و همچنین بخش سلامت در ایالات متحده آمریکا ، قاره اروپا و خاورمیانه را انجام می دهد.ما مطالعاتمان از بهترین منابع جهان را با شما به اشتراک می گذاریم .