بنیانگذار تخفیفان
بنر

 

نازنین دانشور موسس وب سایت تخفیفان در سال ۱۳۶۲ در شهر تهران به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد، در رشته IT از دانشگاه امیر کبیر می باشد. پس از فارغ التحصیلی، در یکی از شرکت های بزرگ کشور، به عنوان برنامه نویس، مشغول به کار می شود. وی از سوی این شرکت، برای گذراندن دوره یکساله و کسب تجربه، به انگلستان سفر می کند، و پس از بازگشت به ایران، اولین سوپرمارکت آنلاین با نام “میدانک”را راه اندازی می کند.

اگرچه این استارتاپ، در سال ۱۳۸۸با استقبال زیادی روبرو می شود ولی به علت وجود نقایصی در ارائه خدمات، ترافیک و حمل و نقل در تهران، خیلی زود با شکست مواجه می شود.

کسب تجربه کافی برای شروع هر کاری، درسی است که نازنین دانشور از این شکست می گیرد. سپس جهت گذراندن دوره تجارت الکترونیک، عازم کشور آلمان می شود. از آنجا که او علاقه زیادی به راه اندازی کسب و کار در ایران داشت، بار دیگر به ایران باز می گردد.

مرتبط : پروفسور پردیس ثابتی را بیشتر بشناسید!

آغاز به کار سایت تخفیفان

نازنین دانشور موسس تخفیفان ، بعد از بازگشت از دوره سه ماهه تجارت الکترونیک در آلمان، با همراهی خواهرش نگین دانشور، سایت تخفیفان را در سال ۱۳۹۰، با سرمایه اولیه ۵۰ ملیون تومانی راه اندازی می کند. بنیانگذار تخفیفان، با توجه به تجربیاتی که در این راه کسب کرد، حساب شده تر و دقیق تر گام بر می داشت. بالاخره، تلاش‌های بی وقفه نازنین دانشور و خواهرش، با گذشت پنج ماه به نتیجه رسید و سایت تخفیفان، اولین پرسنل خود را استخدام کرد. با گذشت چند سال، تخفیفان، به یکی از مهمترین و بزرگترین استارتاپ‌های کشور تبدیل شد.

وب سایت تخفیفان

تخفیفان در انتهای سال اول و چهارم فعالیت خود، به ترتیب با ۱۲۰ و ۸۰۰۰ کسب و کار مختلف، قرارداد امضاء کرد. تخفیفان، سالانه %۱۵۰ رشد دارد و اعضای جدید زیادی را در خانواده‌ی بزرگ خود جا داده است. در حال حاضر، تخفیفان شهرهای بزرگ کشور، همچون تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و رشت را تحت پوشش قرار می دهد. البته تخفیفان، قادر به ارسال محصولات خود، به سراسر کشور می باشد.

مرتبط : سعیده قدس موسس محک را بیشتر بشناسید!

روش کار تخفیفان به چه صورت است؟

تخفیفان، ترکیبی از کلمه تخفیف و آن ( واژه انگلیسی on ) می باشد و به این معناست که تخفیف فعال است. کاربران تخفیفان، علاوه بر وبسایت می‌توانند از طریق اپلیکیشن تخفیفان نیز خدمات مورد نیاز خود را با بالاترین تخفیف‌، خریداری کنند. با وجود بیش از ۵۰۰ هزار، اپلیکیشن فعال تخفیفان روی تلفن های همراه کاربران، میزان اعتماد بالای آنها، به تخفیفان را نشان می دهد.

تخفیفان به ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات، از جمله، خدمات در حوزه دیجیتال، پوشاک، تفریحات و سفرها، رستوران ها و کافی‌شاپ ها، هنر و تئاتر و… می پردازد.
تیم دانشور، برای هدایت مشتریان به سایت تخفیفان، از سیستم تبلیغاتی گوگل استفاده می کنند تا کاربران با جستجوی کلیدواژه مورد نظرشان، به این سایت وارد شوند.

نازنین دانشور موسس تخفیفان
تخفیفان، در چهارمین جشنواره وب ایران، در حوزه کارآفرینی به‌عنوان سایت برتر معرفی گردید.

مرتبط : پریسا تبریز مدیر امنیت گوگل کروم را میشناسید؟

دانشور به منظور جذب برندهای برتر، به سراغ آنها رفته و با برگزاری جلسات متعدد، رضایت آنها را جلب کرده است. البته پس از همکاری، هنگامی که برندهای برتر، با استقبال زیاد مشتریان مواجه شدند، تمایل به تداوم همکاری ها داشتند.

سایت تخفیفان، هم اکنون با گذشت تقریباً ۹ سال از شروع فعالیتش، یکی از برترین سایتها در زمینه تجارت الکترونیک می باشد، به طوری که در چهارمین جشنواره وب ایران، در حوزه کارآفرینی به‌عنوان سایت برتر معرفی گردید و تندیس این جشنواره را به دست آورد.

عکس نازنین دانشور از وب سایت دیجیاتو

بنر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید