برند تی پی اینک
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

برند تی پی لینک در سال ۱۹۹۶ تأسیس شد ، یک ارائه دهنده جهانی تجهیزات و لوازم جانبی است که در همه جنبه های زندگی روزمره دخیل است.

تی پی لینک با سابقه ی بیش از ۲۰ سال رهبری در فضای شبکه ، محصولات جدیدی را در خانه های هوشمند ، تلفن های هوشمند و لوازم جانبی هوشمند ارائه می دهد.

با توجه به این تکامل و استراتژی شرکتی ، این شرکت سعی دارد که مجموعه ای کامل هوشمندسازی منازل، افراد و ادارات معرفی کند.

در ژانویه ۲۰۱۹ شرکت تی پی لینک از یک سری محصولات کامل روترهای WiFi رونمایی کرد که از استاندارد بی سیم ۸۰۲٫۱۱ax پشتیبانی می کند ، همچنین به عنوان Wi-Fi 6 شناخته می شود خط جدید تی پی لینک با ارائه محصولات متعدد و گزینه های قیمت گذاری از سطح کم تا سطح بالا ، کاملترین پیشنهاد در بازار برای Wi-Fi 6 است.

مرتبط : راهنمای خریداران برند شیائومی: همه آنچه که باید بدانید!

برند تی پی لینک
AX6000 Next-Gen Wi-Fi Router
جدید ترین محصول تی پی لینک در سال ۲۰۲۱

 

شرکت تی پی لینک و اولین محصول وای فای مش خانگی

اولین محصول  سیستم وای فای مش خانگی با فناوری مش که با سرعت AX پشتیبانی شده است مربوط به برند تی پی لینک است، که به گونه ای طراحی شده است که سرعت باند AX2700 را در هر گوشه از خانه شما ایجاد می کند که دارای یک بک لول قوی و پایدار تا ۱٫۹۵ گیگابایت بر ثانیه است .

برند تی پی لینک
AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System

ترکیبی از فناوری AX و Mesh این گزینه را برای خانه هایی که به شبکه ای با پوشش گوشه به گوشه و تداخل کمتر برای تعداد زیاد دستگاه ها نیاز دارند ، به گزینه ای مناسب تبدیل می کند.

مرتبط : تاریخچه برند هواوی

مرتبط : دانستنی هایی درباره شرکت IBM

ویزگی های برتر شرکت تی پی لینک

برند تی پی لینک با محصولاتی اثبات شده از ثبات ، عملکرد و ارزش ، مجموعه ای از محصولات را که نیازهای شبکه همه مشتریان را برآورده می کند ، سرپرستی کرده است. اکنون ، با ادامه تکامل سبک زندگی ، شرکت امروز در حال گسترش است تا از خواسته های فردا فراتر رود.

شرکت TP Link با ارائه روتر برخی برای اتصال و ایجاد شبکه مسکونی یا اداری (LAN) با اینترنت (WAN) را امکان پذیر می کند. روتر یک دستگاه شبکه است که دو یا چند شبکه را به هم متصل می کند و بسته های داده را بین آنها هدایت می کند.

برند تی پی لینک
SafeStream Gigabit Multi-WAN Desktop VPN Router
جدیدترین روتر تی پی لینک در سال ۲۰۲۱

بسته به مدل روتر  و نوع نیاز، برند تی پی لینک محصولاتی سیمی  یا بی سیم یا هر دو نوع دستگاه برای اتصال شبکه محلی  ارائه می کند به وسیله آن کامپیوترها یا دستگاه ها رایانه ای می توانند از این طریق به هم متصل می شوند.

برند تی پی لینک یکی از تولید کنندگان پیشرو دستگاه های شبکه برای کاربردهای خانگی و مشاغل اداری است. دستگاه ها قابل اطمینان ، پیکربندی آسان و طراحی مدرن را ارائه می دهند. که به این خاطر جوایز متعددی را توسط مجلات مستقل در سراسر جهان دریافت کرده است ، که کیفیت بالای دستگاه ها و سیاست مشتری محور تولید کننده را ثابت می کند.

یکی از استراتژی های این شرکت سرمایه گذاری های بالای تحقیق و توسعه و همکاری با بهترین تولیدکنندگان ریزپردازنده ها می باشد که باعث بهبود قابلیت اطمینان و اجرای آخرین روش ها و فناوری در این شرکت شده است. TP LINK در حال حاضر کمپانی شماره ۱ در بازار چین  و شبکه SOHO در این کشور است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید