برند ال جی
بنر

 

شرکت و برند ال‌جی از موفق ترین و بزرگترین کمپانی‌های کشور کره جنوبی است که علاوه در این کشور در تمام نقاط جهان محصولات این شرکت را به خاطر کیفیت مطلوب آن می شناسند.

این شرکت موفقیت های بسیاری را در سراسر جهان و در شاخه های مختلف فناوری کسب کرده است و همواره در تلاش است تا راه‌های جدیدی برای سهولت زندگی مردم پیدا کند.

شرکت ال‌جی در اکتبر ۱۹۵۸ تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در سئول واقع شده است. برند LG معمولاً با عبارت “Life’s Good” همراه است. طی چند سال گذشته شرکت ال‌جی فناوری های جدیدی مانند دیسک سخت، مانیتور رایانه، لپ تاپ و تلفن های همراه را برای رقابت با سایر شرکت ها معرفی کرده است.

مرتبط : تاریخچه شرکت سامسونگ | از جنگ کره تا جهانی شدن !

برند ال جی

برند ال‌جی دلایل زیادی برای موفقیت دارد، اما شاید گفت که دلیل اصلی موفقیت آن در تغییرات اجتماعی اینترنت، تغییر ماهیت سازمان و تجارت و محیط آن باشد.

اینترنت و تغییرات اجتماعی

اینترنت یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که مزایا، معایب و تأثیرات بسیاری در موارد مختلف زندگی ما دارد. برند ال‌جی از جمله شرکت های می‌باشد که در همان ابتدا برای انجام کارهای عادی، تبلیغات و خدمات پس از فروش از اینترنت استفاده و بهره برداری کرد.

برند ال‌جی نیز مانند سایر شرکت ها وب سایت اختصاصی http://www.LG.com خود را دارد که قادر است تمام اطلاعات لازم در مورد کلیه محصولات و پیشرفت شرکت را در وب سایت خود به اشتراک بگذارد.

مرتبط :تاریخچه برند هواوی

از طرف دیگر، مشتری می‌تواند برای مشاهده محصولات جدید به وب سایت متصل شود. علاوه بر این، مدیر سرور می‌تواند تمام اطلاعات لازم مانند قیمت، مشخصات و فناوری مورد استفاده را در وب سایت نشان دهد؛ که می‌تواند مشتریان را در یافتن محصولی متناسب با سلیقه و بودجه مورد نظرشان کمک کند.

امروزه روشهای مختلفی برای تبلیغات از جمله تلویزیون و … وجود دارد که سرمایه گذاری زیادی لازم دارد بنابراین تبلیغات اینترنتی روشی ارزان تر است که تحول بزرگی در جامعه و بسیاری از شرکت های قدرتمند ایجاد کرده است. شرکت ال‌جی نیز از تبلیغات اینترنتی استفاده می‌کند که انجام این نوع تبلیغات باعث افزایش سود شرکت شده است.

برند ال جی

محصولات شرکت ال جی

مدیریت در شرکت ال‌جی

شرکت و برند ال‌جی برای حفظ محیط داخلی خود بر روی چهار موضوع اصلی تمرکز کی کند که عبارت‌اند از نیروی کار، پول، مواد و تجهیزات.

این شرکت بیش از ۸۲۰۰۰ کارمند دارد که در زمینه های مختلف کاری در بیش از ۱۱۰ کشور مختلف کار می‌کنند. پس چگونه اطمینان حاصل می‌کند که کارکنان آن به شرکت وفادارند؟

 

موسس شرکت ال جی
آقای کو این هوی موسس شرکت ال جی

اولاً آموزش کارکنان را هم برای کار و هم اخلاق ارائه می‌دهد. این کار برای هماهنگ کردن کارکنان است تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و این اطمینان را می‌دهد که کارکنان آن‌ها با فن آوری ها و روش‌های فعلی برای افزایش بهره وری کار به روز هستند.

ثانیاً سیستم پاداش منحصر به فرد خود را دارد که بر اساس عوامل مختلفی مانند شرایط کار و کارایی کارمندان به آن‌ها پاداش می‌دهد. این کار به منظور ایجاد انگیزه در کارکنان برای عملکرد بهتر در محل کار است.

بنر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید