دستگاه قهوه ساز خانگی
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

 

آیا شما فردی هستید که صبح‌هایتان بدون یک فنجان قهوه ناقص است؟ خوب، شما در این مورد تنها نیستید! بسیاری از ما برای عملکرد بهتر در صبح به آن فنجان قهوه عالی نیاز داریم. اما خبر بد این است که ، نمی‌توانید اول صبح به یک کافه بروید تا یک اسپرسو، یک لاته یا کاپوچینو بخورید. بنابراین، چگونه می توانید روز خود را بهتر کنید؟ اینجاست که یک قهوه ساز وارد می شود تا زندگی شما را آسان تر کند.

با یک قهوه ساز جمع و جور، اکنون می توانید قهوه مورد علاقه خود را به سبک کافه ای در چند دقیقه در خانه درست کنید. شما می توانید طعم، شیرینی، قدرت، نسبت خامه یا شیر را به دلخواه تنظیم کنید. کارکردن و تمیز کردن این قهوه سازهای خانگی نیز آسان است.

با این حال، چگونه تصمیم می گیرید که کدام قهوه ساز برای شما مناسب تر است؟ نکات کلیدی که هنگام خرید دستگاه قهوه ساز باید در نظر بگیرید بدنه، ظرفیت و سیستم فیلتراسیون آن است که خیلی باید به آن دقت کنید و فروشنده محصول جدول کاملی از اطلاعات محصول در اختیار شما قرار دهد.

در ادامه میتوانیم با هم نگاهی به قهوه در حوزه کشورهای بالتیک ، کشور مدرن فنلاند نگاه اجمالی داشته باشیم.افزایش تقاضا برای دستگاه‌های قهوه خانگی نه تنها تحت تأثیر قرنطینه، بلکه تحت تأثیر محبوبیت روزافزون فرهنگ قهوه افزایش پیدا کرده است.

Kahvikaveri، یک شرکت خرده‌فروشی در فنلاند که در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، رهبر بازار دستگاه قهوه در کشورهای بالتیک محسوب می‌شود.

این تیم که به طور مداوم در حال رشد است و به دنبال بهترین راه حل های فروش و خدمات مشتری است، می گوید که عوامل زیادی بر این رشد تأثیر داشتند. با این حال، مهم ترین آن علاقه روزافزون به فرهنگ قهوه است.

از آنجایی که کافه‌ها درهای خود را در طول قرنطینه بسته بودند و ساکنان فنلاند شروع به گذراندن زمان بیشتری در خانه کردند، تقاضا برای دستگاه‌های قهوه خانگی بیشتر شد. بسیاری از مردم بدون لذت بردن از قهوه با کیفیت تهیه شده در شهر، بدون ترک خانه شروع به کشف راه های جدید کردند. دستگاه قهوه ساز خانگی به سرعت توجه بیشتری را به خود جلب کردند.

با مقایسه داده های فروش ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، سود این شرکت از فروش دستگاه های قهوه ۱۸۵ درصد افزایش یافت. این نشان می دهد که دستگاه قهوه ساز به یک وسیله رایج در خانه تبدیل شده است. مدیران این شرکت از این افزایش تقاضا برای دستگاه های قهوه تعجب نمی کنند. با این حال، آنها خوشحالند که مردم نه تنها به دستگاه های قهوه ساز بلکه به قهوه و تاریخچه آن نیز توجه بیشتری می کنند.

فروشگاه زنجیره ای Kahvikaveri که از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرده است، امروزه دستگاه های قهوه ساز را در کشورهای بالتیک و سایر کشورهای اروپایی به فروش می رساند. این شرکت با نظارت مداوم بر بازار و انطباق با شرایط در حال تغییر، خوشحال است که در بازار فروش دستگاه قهوه در کشورهای بالتیک پیشرو است.

شرکت قهوه ساز خانگی در فنلاند
Kahvikaveri چیزی فراتر از مکانی برای خرید لوازم قهوه است. اینجا مکانی برای غواصی در فرهنگ غنی قهوه است. عکس از Kahvikaveri

تیم جاه طلب شرکت می گوید، با این حال، این دستاورد پایان کار نیست. هدف این تیم همچنین توسعه تجارت در آلمان و بریتانیا است، جایی که فروشگاه‌های الکترونیکی با نامی متناسب با بازار کشور در حال حاضر فعالیت می‌کنند.

Kahvikaveri همچنین دارای یک فروشگاه الکترونیکی و یک فروشگاه فیزیکی در هلسینکی فنلاند است. این نام قابل تشخیص با طیف وسیعی از قهوه سازها و قهوه های انتخاب شده و خدمات استثنایی به مشتریان مرتبط است.

هدف تیمی که در تمام فروشگاه ها کار می‌کند نه تنها وظیفه فروشندگی خود را انجام می دهند، بلکه سعی می کنند دوستانی برای مشتریانی باشند که وارد آن فروشگاه می‌شوند و به آنها کمک می‌کنند تا تنوع دنیای قهوه را درک کنند و همه چیز را در مورد تجهیزات قهوه‌سازی با کلمات ساده و قابل فهم توضیح دهند.

چنین رویکردی شرکت را قادر می سازد تا از رقبا متمایز شود، اعتماد را افزایش داده و حلقه ای از مشتریان وفادار را جمع آوری کند.

وضعیت جهانی این شرکت را به بازنگری در استراتژی های رشد کسب و کار خود سوق داده است، بنابراین تیم تمرکز بیشتری بر بهبود پلت فرم تجارت الکترونیک و درک نیازهای مشتریان داشته است.

این پدیده منجر به ایده ای شده است که آشنایی با دنیای قهوه، کشف طعم های جدید و پرورش فرهنگ قهوه را در خانه ترویج می کند. فرهنگ قهوه به معنای روش های مختلف تهیه قهوه و یادگیری طعم قهوه، شناخت پالت طعم های آن است. به همین دلیل است که تیم یک جعبه طعم منحصر به فرد قهوه ایجاد کرده است که این امکان را می دهد قهوه را از چهار کشور مختلف در سراسر جهان در خانه بچشند.

این شرکت همچنین دائماً در مورد روش های مختلف تهیه قهوه و ویژگی های خود نوشیدنی صحبت می کند. آنها نه تنها به دلیل نگرش منحصر به فرد نسبت به مشتری بلکه به دلیل توانایی در آموزش و معرفی محصول و فرهنگ عمومی متمایز می شوند.

بنابراین، مشتریان اغلب با تمایل به خرید دستگاه قهوه ساز خانگی، قهوه مورد علاقه خود و فرصتی برای آشنایی با دنیای قهوه متحد می شوند. به نظر می رسد که درهای بسته کافه ها فرصت های جدیدی را باز کرده است. دستگاه قهوه ساز در خانه وسیله ای است که به طور فزاینده ای رایج است و به اندازه سایر لوازم خانگی اهمیت دارد.

بنابراین، این احتمال وجود دارد که علاقه به آنها بیشتر شود.اگر شما هم قصد آشنایی با این دستگاه ها یا خرید دارید می توانید با سر زدن به صفحه دیجی کالا با أنواع محصولات جهانی آشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید