برند گیگاست
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

شرکت و برند گیگاست در سال ۱۹۴۱ میلادی که تابع شرکت زیمنس بود در بوخولت آلمان تاسیس شد. از سال ۱۹۸۴ میلادی شروع به تولید تلفن همراه کرد.

از سال ۱۹۵۹ میلادی توانست تجهیزات تولید و انتقال را مهیا کند و از سال ۱۹۸۲ میلادی واحدی را صرف تحقیق و توسعه ی تولیداتش تاسیس کرد.

در سال ۱۹۹۳ میلادی شروع به تولید تلفن های بی سیم با استاندارد DECT کرد و درست چهارسال بعد از آن تاسیسات خود را در ۱۰۰۰۰ مترمربع احداث کرد.

با آغاز قرن ۲۰۰۰ میلادی محصولات GSM تولید کرد و از سال بعدش به تولید محصولات مربوط به صدا روی آورد. در سال ۲۰۰۵ میلادی برای تلفن هایش WIMAX و IP ساخت. سه سال و شش سال بعد از آن توانست به ترتیب ۱۰۰ میلیون و ۱۵۰ میلیون تلفن گیگاست تولید کند.

برند گیگاست

در سال ۲۰۱۴ با نصب خطوط جدید U شکل خط تولید جدیدی را در کارخانه اش برای ساخت محصولات پیچیده راه انداخت و همچنین در سال ۲۰۱۶ خط مونتاژی را برای HRC یعنی محصولاتی تحت همکاری انسان و ربات راه اندازی کرد.

یک سال پس از آن حدود ۲۰۰ میلیون گوشی گیگاست را تولید و در سطح جهان عرضه کرد. برند گیگاست در سال ۲۰۱۹ جایزه ی ویژه ی(The pulse X Award) از «برند سنتی آلمان (German Traditional Brand) » دریافت کرد.

برند گیگاست اساساً به عنوان شرکت تابعه زیمنس راه اندازی شد و مقر آن در حال حاضر در مونیخ ، آلمان است. آنها در ابتدا با نام دیگری شناخته می شدند ، اما اکنون بیش از یک دهه است که نام خود را به Gigaset تغییر داده اند.

اقامت در آلمان برای شرکت گیگاست فوق العاده خوب بوده است ، چرا که از نظر مهندسی این کشور یکی از مناطق پیشرو جهان است و این شرکت نیز با بهره گیری از مهندسان آلمانی باعث پیشرفت شگرفی در این شرکت شده است.

برند گیگاست

برند گیگاست (Gigaset):

تاریخ برند گیگاست با تاریخ بوخولت گره خورده است. شرکت و برند گیگاست تنها شرکتی است که تلفنهای بی سیم و سایر محصولات خود را در کارخانه خود در بوخولت تولید می کند.

این امر آن ها را از رقبای خود که امکانات تولید آنها در آسیا واقع شده جدا می کند. همچنین از نظر تدارکات و خدمات برای شرکای تجاری و مشتریان آن ها مزایایی نیز به همراه دارد.

این شرکت از سال ۱۹۴۱ در بوخولت در آلمان در حال کار است و در ۲۵ سال گذشته به تولید گوشی های بی سیم مشغول است و آن ها را در سراسر جهان به فروش می رساند.

از مزایای اصلی گوشی های این برند قیمت پایین نسبت سایر برندها می باشد و سبب شده به همین خاطر قشر زیادی از مردم به خرید این محصول گرایش پیدا کردند.

برند گیگاست

امروزه ، بیش از ۵۵۰ کارمند در سایت اصلی تولید در بوخولت نه تنها تلفن های ثابت و راه حل های تلفن های تجاری را توسعه ، طراحی و تولید می کنند ، بلکه سیستم های ابتکاری Smart Home و از سال ۲۰۱۸ تلفن های هوشمند را نیز تولید می کنند. برند گیگاست تنها شرکتی در اروپا است که این نوع محصولات را صرفا در آلمان تولید می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید