زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

 

شما به عنوان یک کارآفرین ، وقت و تلاش زیادی را صرف پیشرفت شرکت و محصول خود می کنید. استفاده از ابزارهای مناسب برای شروع کار کوچک شما می تواند از روز اول تغییر مهمی ایجاد کند. مانند یک سیستم ارتباط تلفنی که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد.

اگر به عنوان یک کار آفرین فکر می کنید که خرید شماره تلفن مجازی ممکن است برای شما یک خرید گران تلقی شود سخت در اشتباه هستید. سیستم های ارتباطی تلفنی کم هزینه و کاربردی از طریق خدمات شماره تلفن مجازی در اختیار صاحبان مشاغل کوچک قرار می گیرند. یک شماره تلفن مجازی به شما امکاناتی فراتر از یک تماس گرفتن ساده خواهد داد.

ساختار تلفن مجازی

شماره تلفن مجازی شماره ای است که فقط به یک خط تلفن خاصی وصل نمی شود. در عوض ، می توان آن را به تعدادی از تلفنهای مختلف متصل و جابجا کرد. قبلاً شماره های مجازی در اصل توسط شرکتهای بزرگ با مراکز تماس و تیمهای فروش مسافرتی استفاده می شد. آنها به برقراری تماس های ورودی به چندین تلفن به طور همزمان به شرکت ها کمک کردند تا ارتباطات مشتری خود را به روشی کارآمد و حرفه ای مدیریت کنند.

تلفن مجازی

مانند شماره تلفن های قبلی ، شماره تلفن های مجازی امروز به تلفن خاصی اختصاص نمی یابد. این تنها شباهتی است که آنها به اشتراک می گذارند. شماره های امروز به شما امکان می دهند تماس و متن را از تلفن هوشمند فعلی خود دریافت کنید. در اصل ، آنها مناسب برای صاحبان مشاغل کوچک هستند.
در گذشته ، برای استفاده از شماره تلفن مجازی ، شما نیاز به خرید تلفن اداری ثابت به همراه قرارداد حمل تلفن داشتید.

 

یک شماره تلفن مجازی چگونه به تجارت کوچک من کمک خواهد کرد؟

کارآفرینان تاثیر انعطاف پذیری ارتباطات را بیشتر از همکارانشان که در یک شرکت بزرگ کار می کنند ، ارزیابی می کنند. آنها همیشه در حال حرکت هستند ، آنها باید بتوانند در هر مکانی کار کنند. و به همین دلیل است که یک شماره تلفن مجازی می تواند برای مشاغل کوچک بسیار ارزشمند باشد.

در گذشته ، شما باید یا در دفتر کار بودید تا بتوانید یک تماس کار برقرار کنید و یا دریافت کنید ، یا از طریق تلفن شخصی خود این تماس ها را برقرار کرده و شماره تلفن شخصی خود را به مشتریان بدهید. اکنون می توانید انعطاف پذیری یک تلفن همراه را با حرفه ای بودن یک سیستم شماره تلفن مجازی ترکیب کنید.

وب سایت textnow

 

علاوه بر این که به شما امکان برقراری تماس و مکالمه یا متن را می دهد ، داشتن یک شماره تلفن مجازی متصل به تلفن هوشمند شما به ایجاد تعادل سالم کار و زندگی و حفظ یک تصویر حرفه ای برتر در وجهه کاری شما کمک می کند.

هر متنی یا تماسی که با تلفن خود با استفاده از شماره تلفن مجازی بفرستید ، فقط در تلفن مشتری به عنوان خط تجارتی شما ظاهر می شود. شماره تلفن شخصی شما کاملاً خصوصی خواهد بود.

در صورت عدم امکان پاسخگویی به آن ها ، یا اگر آنها خارج از ساعات کاری خود با شما تماس بگیرند ، تماس هایی که به شماره تلفن مجازی شما وارد می شوند مستقیماً به ایمیل شما منتقل می شوند !

به راحتی می توانید بین تماسهای کاری و تماسهای شخصی تمایز قائل شوید و انتخاب کنید که چه زمان پاسخ دهید و چه زمانی اجازه دهید تماس به پست صوتی برود.
این ویژگی ها در کنار هم به شما این امکان را می دهند تا هر زمان که نیاز دارید خود را از کار دور کنید. این شماره ها به شما این اطمینان خاطر را می دهند که با زندگی شخصی شما درگیر نخواهند شد.

چگونه یک شماره تلفن مجازی بگیرم؟

گرفتن شماره تلفن مجازی برای استفاده در تلفن هوشمند کار سختی نیست می توانید از طریق برنامه هایی مانند GoDaddy SmartLine در عرض چند دقیقه یک شماره مجازی انتخاب کنید.
ابتدا از بین یک لیست از گزینه هایی که به عنوان شماره تلفن تجاری مجازی به شما ارائه می شود ، انتخاب می کنید
در مرحله بعد ، برنامه GoDaddy SmartLine را دانلود کنید ، که در آن شماره را به خط تلفن موجود خود وصل خواهید کرد.
پس از انجام این کار ، می توانید یک صندوق پست صوتی خاص برای تجارت خود تنظیم کرده و ساعات کاری را نیز تنظیم نمایید.اصولا این شماره هارو در کشور ما برای استفاده در اکانت های جعلی تلگرام و واتس اپ استفاده می کنند !

وب سایت stickynumber

جمع بندی :
اما زیاد زحمت نکشید من تمام این وب سایتها رو چک کردم, اکثر وب سایتهایی که در این زمینه در بیشتر وب سایتها معرفی شدند مثل :

با ip ایران که اصلا کارایی ندارند و شما نمیتونین لاگین کنین ! اگر با تغییر ip هم بخواین وارد این سایتها بشین قطعا به مشکل خواهید خورد .در کل ذات شماره تلفن داشتن ثبات هستش در صورتیکه در هیچ یک ازین شماره های مجازی هیچ ثباتی برای کشور ما ندارند و قابل استفاده قطعا نیستند و بهتر هست که قیدش رو کامل بزنین.

اما در کشورهای دیگه با پرداخت هزینه به راحتی میتونین به صورت ماهانه از این امکانات حرفه ای استفاده کنین.از حق هم نگذریم که در کشور ما هم مدتی است که شرکت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند که به راحتی میتونین با یک سرچ ساده وب سایت اونها رو ببینین و با کمترین هزینه مالک یک شماره تلفن مجازی بشین.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید