سیگنال رایگان ارز دیجیتال
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

سیگنال رایگان ارز دیجیتال ! پرده برداری از یک واقعیت ! متاسفانه این روزها در جامعه توییتر مباحث جدیدی مطرح می شود ، این گونه مباحث فقط در ایران رایج است ! افراد زیادی در توییتر در حوزه کریپتو فعالیت می کنند ، اما از کم سوادی فالورهاشون سواستفاده می کنند !

اماچطوری ؟

اونا به اسم اینکه ما اومدیم بساط سیگنال فروش ها رو جمع کنیم ، و سیگنال فروش ها دارند از مردم سواستفاده می کنند و سیگنال می فروشند ولی ما رایگان به شما سیگنال می دهیم تا همه سود کنند ! کار خودشون رو شروع کردند.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال : من با درست و غلط بودن کاری که کانال های سیگنال فروش انجام می دهند کاری ندارم ، به هر حال یکسری افراد پول می دهند و در این کانال ها با اگاهی عضو می شوند! اما یکسری که شعار می دهند بدون پول ما به شما سیگنال می دهیم ، هیچ چیزی نیست جز سواستفاده بزرگی از اعتماد فالورها !

اما پشت پرده ماجرا خیلی چیز خطرناک تری از سیگنال فروشی می باشد . اول از همه جذب فالور با سیگنال های خوب ! بعد افزایش فالور و بعد معرفی پروژه هایی که به راحتی می توانند پامپ کنند و یک سری افراد هم به راحتی سرمایه شان را از دست بدهند.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال
سیگنال رایگان ارز دیجیتال !

استراتژی این افراد به گونه ای است که ارز دیجیتالی را معرفی می کنند که هیچ حجمی نمیخورد و بعد با معرفی به فالورهای زیادشون از بالا رفتن اون سود می کنند ، اونی که معرفی کرده که میدونه چه زمانی باید بفروشه و یا در اصطلاح خالی کنه اما اونی که از دنیا بی خبره ، میمونه با ارزی که شاید یه روزی به قیمت خریدش برگرده و یا اصلا برنگرده !

حرف از رایگان دادن سیگنال می زنند و به ظاهر یکسری ها هم سود می کنند ، اما پشت سر اکثر این پروژه ها هیچ چیزی وجود نداره و اینها از عدم آگاهی افراد در توییتر فارسی به اصطلاح عملیات دامپ و پامپ انجام می دهند .

نکته ای که خیلی مهمه این افراد تحت هیچ شرایطی مسولیت کاری رو که دارند انجام می دهند رو قبول نمی کنند ، و به راحتی افراد رو مسخره می کنند و خیلی راحت میگن که : ما فقط اعلام کردیم خودمون خریدیم به کسی پیشنهاد خرید ندادیم در صورتیکه این افراد فقط در توییتر بالای ۲۰ هزار نفر فالور دارند !

اما از حق نگذریم که افراد باسوادی هم هستند و مشغول فعالیت هستند ، اما اون افرادی که با سرمایه مردم بازی می کنند و از در دایه مهربان تر از مادر وارد شده اند به شدت افراد خطرناکی هستند که فقط سود کردن خودشون مهم هست و هیچ کاری به اینکه دیگران ضرر کنند ندارند.

اگر قرار باشه این افراد کار خودشان را ادامه بدهند ، به زودی اسامی و ID های توییتری ، تلگرامی این افراد را منتشر خواهم کرد !

4 دیدگاه‌ها

  1. برو درت رو بذار مرتیکه ، خوب کار و کاسبی تو و امثال تو کثیف را به هم زده، باید هم بسوزید. آب را بریزید همونجا که می سوزه آشغالا

    • دوست من ، خود اون بنده خدا به خاطر معرفی اون پروژه ها توی اکانتش عذر خواهی کرد ! ازین پروژه ها زیاد معرفی می کنن … شما تا حالا فکر کردی اگر چند نفر اینطوری سرمایشون رو از دست بدن ممکنه چه بلایی سرشون بیاد ؟ فقط به خودتون فکر نکنین که یه سودس میبرین ، دیگه بقیه براتون مهم نباشن.. اون بنده خدا توییت میزنه خریدم ، بعد که گندش در میاد میگه میخواستین نخرین !!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید