چرخ ماهیگیری دایوا
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

چرخ ماهیگیری دایوا به دلیل ساخت قرقره های ماهیگیری مقرون به صرفه، خوش ساخت و قابل اعتماد شناخته شده و مورد احترام است. قرقره ها همچنین به دلیل طول عمر خود شناخته شده اند.

چه به دنبال یک قرقره ساده برای ماهیگیری در یک حوضچه باشید یا یک قرقره مخصوص پخش طعمه برای باس، یا یک قرقره چرخاننده موج سواری برای استریپرها، مطمئناً دایوا حرفی برای گفتن دارد. دایوا گزینه هایی برای انواع ماهیگیری دارد.

چه چیزی قرقره های ماهیگیری دایو را به یک انتخاب مناسب تبدیل می کند؟

.قرقره های دایوا را مدت زیادی است که ماهیگیران از آن استفاده می کنند. شرکت لوازم ماهیگیری دایوا  اولین قرقره چرخان دایوا را در سال ۱۹۵۵ ساخت.

دایوا یک شرکت ژاپنی است و مانند خودروسازان آن کشور تویوتا و هوندا، به خاطر قابلیت اطمینان و نوآوری محصولاتش مشهور است.

مرتبط : ۱۰ شرکت برتر ژاپن

این شرکت پیشگام استفاده از مواد فیبر کربن در تجهیزات ماهیگیری بود. قرقره ها به دلیل استحکام و قابلیت اطمینان خود شناخته می شوند. در این مطلب نحوه انتخاب بهترین چرخ ماهیگیری دایوا برای شما تهیه شده است.

Spincast Reels وقتی شک دارید، به سراغ سادگی بروید :

ساده ترین قرقره ماهیگیری برای استفاده، اسپینکستر است. ماهی گیر یک دکمه را فشار می دهد، آن را نگه می دارد و بعد  آن را رها می کند و اجازه می دهد خط از قرقره جدا شود.

چرخ ماهیگیری دایوا

قرقره های اسپینکست در بالای قرقره ماهیگیری قرار می گیرند، مانند یک قرقره طعمه زنی، اما اجزای قرقره توسط یک مخروط بیرونی با یک سوراخ در بالا پوشیده شده است. این مورد از ورود کثیفی و آشغال به چرخ دنده‌های قرقره جلوگیری می‌کند و اجازه می‌دهد تا خط هم‌تراز با راهنماهای قرقره خارج شود.

قرقره های اسپینکست برای ماهیگیران مبتدی ایده آل هستند. یادگیری نحوه استفاده از آنها آسان است، و از نظر لانه و درهم تنیدگی پرندگان مشکل کمی وجود دارد. گفته می‌شود، ماهی‌گیران حرفه ای از اسپین‌کسترها خوششان می‌آید، زیرا به راحتی و با دقت با آنها میتوان کار کرد.

قرقره های چرخان: فوق سبک، میان وزن یا سنگین

قرقره های چرخان در ماهیگیری در آب های شیرین و آب شور همه جا خودی از خودشان نشان داده اند، زیرا استفاده از آنها آسان است، قابل اعتماد هستند و می توان آنها را برای حمل خط بسیار نازک کوچک یا برای خطوط بسیار سنگین استفاده کرد.یاد گرفتن نحوه کار با آن مانند اسپینکستر آسان نیست، اما اکثر مردم آن را در کمتر از یک ساعت تمرین یاد می گیرند. قرقره‌های چرخان به آسانی مانند طعمه‌بازها در هم نمی‌پیچند و با نگهداری مناسب، مدت زیادی دوام می‌آورند، به‌ویژه دایوا.

حلقه چرخشی Daiwa Revros Lt با مواد کربنی سبک ساخته شده است. بسیار سبک و روان است. یک دسته آلومینیومی ماشینکاری شده و چرخ دنده قدرتمند یک قرقره قوی را ایجاد می کند.

چرخ ماهیگیری دایوا

دایوا مجموعه‌ای از قرقره‌های ماهیگیری را می‌سازد که در هر قیمتی عرضه می‌شوند. با قرقره های ممتاز، مواد با کیفیت بالا و زنگ ها و سوت های بیشتری دریافت خواهید کرد. اما این برند واقعاً به خاطر قرقره های مقرون به صرفه اش شناخته شده است. اگر به دنبال صرفه جویی در پولتان هستید، دایوا یک تولید کننده قرقره ماهیگیری عالی است.

از صرف هزینه برای لوازم ماهیگیری دایوا چه چیزی به دست می آورید؟

به طور خلاصه، عملکرد!  قرقره های ارزان قیمت این شرکت به خوبی ساخته شده اند و کاملاً صیقلی هستند. با این اوصاف، همچنان احتمالاً با همان کاستی هایی مواجه خواهید شد که با سایر قرقره های با بودجه کم پیدا می کنید. قرقره ممکن است برای سالهای زیادی دوام نیاورد و ممکن است سنگین تر از قرقره های گران قیمت تر باشد.

سوال و جواب درباره برند دایوا :

س: قرقره های دایوا کجا ساخته می شوند؟
قرقره های دایوا در چندین کارخانه مختلف در آسیا ساخته می شوند. این شرکت در ژاپن مستقر است.

س: آیا قرقره های دایوا خوب هستند؟
قرقره های دایوا به دلیل قابلیت اطمینان و طول عمر خود شناخته شده اند. این شرکت قرقره های مقرون به صرفه ای تولید می کند که بیشتر به خاطر آن شناخته شده است، اما همچنین دارای مجموعه ای از قرقره های ماهیگیری پیشرفته است.

آخرین جملات  در مورد چرخ های ماهیگیری دایوا
فرقی نمی‌کند در بازار چرخ‌های اسپین‌کستینگ، اسپینینگ، طعمه‌بازی یا ترولینگ باشید، دایوا چندین گزینه خوب دارد که اکثر آنها مقرون به صرفه هستند. اگر قرقره دایوا را بخرید، می توانید با اطمینان به آب بزنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید