چرخ ماهیگیری دایوا – معرفی بهترین چرخ های دایوا

چرخ ماهیگیری دایوا – معرفی بهترین چرخ های دایوا
چرخ ماهیگیری دایوا

تاریخ آخرین بروزرسانی مطلب :

چرخ ماهیگیری دایوا : هیچ پاسخ قطعی برای اینکه بهترین قرقره ماهیگیری Daiwa کدام بهترین است وجود ندارد، زیرا قرقره های مختلف ممکن است مناسب ماهیگیران مختلف، سبک های ماهیگیری و گونه های هدف باشد. با این حال، بر اساس نتایج جستجوی وب، برخی از محبوب ترین و با رتبه بندی بالا حلقه های دایوا عبارتند از:

– قرقره چرخش دایوا BG: این قرقره چرخان آب شور عالی با قیمت مناسب است. دارای یک محفظه آلومینیومی ماشین کاری شده آنودایز شده مشکی، یک دیجی دنده بزرگ، یک دسته پیچی جامد، یک روتور هوا، یک قرقره آلومینیومی برش دینامیکی ABS، یک قرقره آماده خط بافته، یک سیستم کشش ضد آب و یک ATD کربنی است. این در اندازه های مختلف از 2500 تا 8000، با کشش بین 13.2 تا 33 پوند و ظرفیت خط از 170/8 تا 590/65 (yd/lb) عرضه می شود. این قرقره همتراز با قرقره‌های گران‌قیمت Penn و Shimano است و برای گرفتن تارپون، ماهی-ماهی، فلوک، باس راه راه و دم سه‌گانه عالی است.

– قرقره چرخشی Daiwa Saltist: این قرقره ماهیگیری دیگر در آب شور است که با بدنه آلومینیومی، صفحات جانبی آلومینیومی، قرقره آلومینیومی و 8 بلبرینگ مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است. همچنین دارای Magsealed-کاهش آب و زباله های ناشی از حرکت به پایین شفت، یک دستگیره پیچی آلومینیومی ماشینکاری شده و یک سیستم 6 بلبرینگ (1 CRBB+5BB+1BB). این در اندازه های 3000 تا 8000، با کشش از 15.4 تا 33 پوند و ظرفیت خط از 200/10 تا 440/80 (yd/lb) عرضه می شود. این قرقره برای ماهیگیری در شرایط سخت و هدف قرار دادن ماهی های بزرگ ایده آل است.

Daiwa BG Spinning Reel

– قرقره چرخشی Daiwa Ballistic LT: این قرقره چرخان آب شیرین است که در بسته بندی فشرده تر سبک تر و قوی تر طراحی شده است. این مدل دارای بدنه Zaion LT است که بسیار سبک و در عین حال بسیار قوی است، Magsealed آب و زباله های ناشی از حرکت به پایین شفت را کاهش می دهد، یک دسته آلومینیومی ماشینکاری شده و یک سیستم 7 بلبرینگ (1 CRBB+5BB+1BB). این در اندازه های 1000 تا 6000، با کشش از 11 تا 26.4 پوند و ظرفیت خط از 150/4 تا 310/20 (yd/lb) عرضه می شود. این قرقره برای ماهیگیری ظریف و صید ماهی قزل آلا، باس، والی و ماهی پانفی عالی است.

اینها تنها تعدادی از بهترین قرقره های ماهیگیری دایوا هستند که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید. البته مدل‌ها و ویژگی‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد که بسته به ترجیحات و بودجه خود می‌توانید آن‌ها را بررسی کنید. همچنین می‌توانید برخی از بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌های دیگر ماهی‌گیرانی که از این قرقره‌ها استفاده کرده‌اند را بررسی کنید.اگر به شرکت دایوا علاقه مند هستید می توانید مطلب درباره دایوا را هم بخوانید.

انتهای مطلب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهدی رضائی مهر
من مهدی رضائی مهر هستم ، موسس وب سایت مجله اینترنتی ازهیچ ! مجله ما ، بررسی صنعت های مهم و استراتژیک جهانی مثل صنعت خودرو ، ساختمان و عمران ، غذا و کشاورزی ، صنعت و معدن و همچنین بخش سلامت در ایالات متحده آمریکا ، قاره اروپا و خاورمیانه را انجام می دهد.ما مطالعاتمان از بهترین منابع جهان را با شما به اشتراک می گذاریم .