زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

 

شرکت دایوا : اگر قصد خرید لوازم ماهیگیری دایوا را دارید پیشنهاد می کنم ابتدا با این شرکت بیشتر آشنا شوید و بعد اقدام به خرید کنید ، شاید خرید هیجان انگیز تری را تجربه کنید.

علامت تجاری جدید دایوا “D_VEC” با مفهوم “بردارهای نوآورانه” توسعه یافته است. طراحی شده با موتیف، D، نشان دهنده “چالش”، “اصالت”، و “نوآوری”.

ماموریت دایوا این است که با این ۳ دستورالعمل، لذت ماهیگیری را در سراسر جهان گسترش دهد. “VECTOR DAIWA” که با حروف خطی و منظم طراحی شده است، همچنین نشان دهنده کیفیت، فناوری دقیق و پیشرفت فناوری ژاپنی است که صنعت ماهیگیری جهانی را رهبری می کند.

شرکت دایوا می گوید : ماموریت ما این است که برای نسل های آینده هیجان ماهیگیری را برای همه فراهم کنیم. این لوگو نشان دهنده روحیه ما برای آینده ای روشن است.

آرشیو لوگوی برند دایوا

 

۲۰۰۹
مردم در سرتاسر جهان لوگوی قرمز، سفید و آبی دایوا را شناخته و قدردانی کرده اند. یکی دیگر از لوگوهای دایوا که بسیار قابل تشخیص و محبوب بوده است، لوگوی Sunburst دایوا بود. این لوگو نمایانگر تصویری از طبیعت، آب و خورشید است که نمادی از زمینه هایی است که محصول دایوا در آنها موفقیت زیادی داشته است.

ایجاد لذت و احساس مثبت برای ماهیگیر برای سالها.

تکامل دایوا همیشه با فناوری پیشرفته آنها همراه بوده است.

 

تنظیم استاندارد جدید قرقره های ماهیگیری قرقره ماهیگیری دایوا

از زمانی که دایوا در سال ۱۹۵۸ تأسیس شد، دایوا محصولاتی را توسعه داد تا اولین محصولاتی باشد که نیازهای دائماً در حال تغییر بازار را برآورده می کند .

هیچ کس نباید تعجب کند که دایوا اولین شرکتی در جهان است که بسیاری از فناوری های نوآورانه را ایجاد کرده است.

فناوری تولید قرقره دایوا یکی از بهترین ها در جهان محسوب می شود. تنها چند سال پس از تأسیس دایوا، قرار بود “قرقره دایوا جز اولین انتخاب ها در جهان شود.

با توسعه دایوا از “قرقره روباز” در سال ۱۹۶۵، جرقه ای در بازار ایجاد کرد. بر خلاف قرقره‌های رو بسته، قرقره خارج از قرقره است و به کاربر این امکان را می‌دهد که با چرخش سریع‌تر و احساس بهتر، خطوط بیشتری را روی قرقره بپیچد. با این شکل کاملاً جدید، این مفهوم قرقره جدید جهان را شوکه کرد.

توسعه مواد جدید دایوا

شرکت دایوا عنوان می کند : ما نمی توانیم در مورد فناوری دایوا بدون اشاره به توسعه مواد جدید صحبت کنیم. به طور خاص، تمرکز دایوا بر روی الیاف کربن از همان سال های اولیه خود در حدود سال ۱۹۷۹ بود.

لوازم ماهیگیری دایوادایوا اولین تولید کننده در جهان بود که گرافیت را هم در بدنه های قرقره و هم در روتورها ترکیب کرد. استفاده از الیاف کربن با بسته بندی متراکم برای میله های ماهیگیری مطمئناً تأثیری جسورانه بر جای گذاشته است.

وقتی صحبت از الیاف کربن می شود، دایوا نامی ماندگار در این حوزه دارد. پس از پیشرفت‌های بی‌شمار و پیشرفت‌های جدید، در سال ۲۰۰۷ دایوا مواد جدید خود را به نام Zaion معرفی کرد: یک ماده جدید فیبر کربنی با چگالی بالا که حتی در برخی جنبه‌ها از فلز فراتر می‌رود.

تنظیم یک استاندارد کاملا جدید با انتشار “MAGSEALED”

در سال ۲۰۱۰، دایوا پیشرفته ترین فناوری “مهندسی فضایی” جهان را در قرقره های خود گنجاند. این فناوری تغییر دهنده بازی “MAGSEALED” نام دارد. عملکردی مقاوم در برابر آب و گرد و غبار که با استفاده از MAGOIL باعث می شود که قرقره حس نو بودن را حفظ کند و باعث چرخش سریعتر آن شود.

دوره جدیدی از قرقره ها ایجاد شده است که تنش های نگهداری قرقره را برای ماهیگیر کاهش می دهد.و ماهیگیران می توانند با خیال راحت با یکبار خرید سالها از آن استفاده کنند.

 

 

 

 

دایوا، همیشه در حال تکامل

شرکت دایواتکنسین های دایوا همگی وارث اشتیاق این شرکت به پیشرفت تکنولوژی هستند. اشتیاق به ایجاد شگفتی و لذت برای هر کسی که ماهی می گیرد چیزی است که باعث می شود فن آوری دایوا در حال حاضر و در آینده در حال تکامل باشد.

 

 

 

 

 

منبع : DAIWA

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید