تغییر نام کاربری توییتر
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

 

در توییتر ، نام کاربری شما هم به عنوان بیانگر شخصیت شماست و هم آدرس دیجیتالی است که به دیگران امکان می دهد برایتان پیام های مخصوص خودتان را ارسال کنند. اگر می خواهید نام کاربری Twitter خود را تغییر دهید ، می توانید این کار را به راحتی در iPhone ، iPad ، Android و در نسخه وب انجام دهید.

در اینجا نحوه تغییر نام کاربری خود را با استفاده از مرورگر وب یاد خواهید گرفت.

تغییر نام کاربری Twitter خود با استفاده از یک مرورگر وب در رایانه شخصی ، Mac ، Linux یا Chrome یک فرآیند ساده است ، اما شاید این گزینه زیاد در چشم نباشد و پیدا کردنش کار راحتی نباشد.
ابتدا با استفاده از هر مرورگر وب به Twitter.com وارد شوید. در نوار کناری وب سایت توییتر ، روی دکمه (سه نقطه در یک دایره) کلیک کنید تا گزینه های بیشتری نشان داده شود.

تنظیمات توییتر

در منویی که ظاهر می شود ، “تنظیمات و حریم خصوصی” را انتخاب کنید.

تنظیمات توییتر

در تنظیمات ، روی “حساب” (Account) کلیک کنید ، سپس روی “نام کاربری” (username)کلیک کنید.

تنظیمات توییتر

در صفحه “تغییر نام کاربری” ، روی قسمت متن “نام کاربری” کلیک کنید و نام کاربری جدیدی را که می خواهید استفاده کنید تایپ کنید. در حین تایپ کردن ، Twitter به شما اطلاع می دهد که نام کاربری قبلاً گرفته شده است یا خیر. تلاش خود را ادامه دهید تا جایی که نام کاربری مورد نظر خود را پیدا کنید سپس روی “ذخیره” کلیک کنید.

تنظیمات توییتر

نام کاربری جدید شما اکنون تنظیم شده است. این تغییر باید فوراً انجام شود!

 

چگونه نام کاربری خود را در iPhone ، iPad یا Android تغییر دهیم ؟

در تلفن های هوشمند و تبلت ها یی مانند iPhone ، iPad و Android ، روش تغییر نام کاربری Twitter شما همان روشی است که در وب سایت Twitter.com استفاده شده است. ما عکسهای صفحه برنامه iPhone را نشان خواهیم داد ، اما مراحل در Android و iPad با تغییرات جزئی در صفحه نمایش یکسان است.

ابتدا برنامه Twitter را در دستگاه خود باز کنید. در تلفن های هوشمند ، روی عکس آواتار خود در گوشه بالا سمت چپ صفحه ضربه بزنید.

تنظمات توییتر در ایفون

در نوار کناری ظاهر شده ، روی «تنظیمات و حریم خصوصی» در تلفن های iPhone و Android ضربه بزنید.

تنظیمات توییتر در ایفون

در iPad ، روی دکمه بیضوی (سه نقطه در دایره) در نوار کناری ضربه بزنید و “تنظیمات و حریم خصوصی” را انتخاب کنید.

در بخش «تنظیمات و حریم خصوصی» ، به بخش حساب> نام کاربری بروید.

تنظمات توییتر در ایفون

در صفحه “به روزرسانی نام کاربری” ، روی قسمت نوشتاری با عنوان “جدید” ضربه بزنید. اگر درخواست تأیید کرد که می خواهید نام کاربری خود را تغییر دهید ، روی “ادامه” ضربه بزنید. نام کاربری جدید را با صفحه کلید روی صفحه وارد کنید و روی «تمام شد» ضربه بزنید.

تغییر نام کاربری در توییتر

پس از انجام مراحل شما تنظیمات را ترک کنید و به طور معمول به استفاده از Twitter برگردید.

بعد از اینکه نام کاربری خود را به روز کردید ، ممکن است چند لحظه طول بکشد تا تغییر از طریق سیستم توییتر که متشکل از ماشین های زیادی است که در یک شبکه با هم کار می کنند کاملاً شود. اگر دوستان توییتر شما بلافاصله این تغییر را مشاهده نکردند ، ممکن است لازم باشد برنامه توییتر خود را دوباره راه اندازی کنید یا وب سایت توییتر را رفرش کنید تا نام کاربری جدید شما را ببینند.

 

منبع : HOW TO GEEK

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید