شبکه های تلویزیونی انگلیس
بنر

 

  • این مطلب در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ بروزرسانی شده است .

تلویزیون انگلیسی یکی از پرطرفدارترین شبکه های تلویزیونی در سراسر جهان است و برخی از برنامه های آنلاین آن، مورد علاقه بسیاری از بینندگان هستند. در این مقاله، به بررسی برخی از لیست شبکه های تلویزیونی انگلستان که آنلاین نیز پخش می شوند، می پردازیم.

۱. بی‌بی‌سی (BBC):
بی‌بی‌سی یکی از بزرگترین شبکه های تلویزیونی انگلیسی است و شبکه آنلاین آن (BBC iPlayer) برای بینندگان در سراسر جهان در دسترس است. این شبکه از برنامه های تلویزیونی مختلفی از جمله برنامه های خبری، مستندات، کمدی، درام و ورزشی پخش می کند.

۲. ایتونز یوکیو (ITV):
ایتونز یوکیو یکی دیگر از شبکه های تلویزیونی معروف انگلیسی است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد. شبکه آنلاین آن (ITV Hub) نیز در دسترس بینندگان در سراسر جهان است و برنامه های تلویزیونی متنوعی را از جمله درام، کمدی، ورزشی و مستندات پخش می کند.

۳. ۴od:
۴od یا چهار (Channel 4) یکی دیگر از شبکه های تلویزیونی برجسته انگلیسی است که برنامه های تلویزیونی متنوعی را از جمله کمدی، درام و مستندات پخش می کند. شبکه آنلاین آن نیز با نام ۴od در دسترس بینندگان است.

۴. Sky:
Sky یکی از شبکه های تلویزیونی پرطرفدار انگلستان است که در سال ۱۹۸۹ تأسیس شده است. این شبکه آنلاین برنامه های متنوعی از جمله فیلم، ورزش، موسیقی، کودکان، درام و کمدی پخش می کند. همچنین، شبکه آنلاین آن به نام Sky Go نیز در دسترس بینندگان در سراسر جهان است.

۵. Netflix:
شاید نام Netflix را با شبکه های تلویزیونی انگلیسی ارتباط نداده باشید، اما این شبکه پخش برنامه های تلویزیونی انگلیسی را در سراسر جهان فراهم می کند. Netflix از برنامه های متنوعی از جمله درام، کمدی، مستندات و برنامه های واقعیت مجازی پخش می کند.

۶. Amazon Prime Video:
Amazon Prime Video یکی دیگر از شبکه های تلویزیونی آنلاین است که برنامه های متنوعی از جمله فیلم، سریال، مستندات، کودکان و ورزشی را پخش می کند. این شبکه در سراسر جهان در دسترس است و به صورت اشتراکی ارائه می شود.

۷. BritBox:
BritBox یک شبکه تلویزیونی آنلاین است که توسط شبکه های بزرگ انگلیسی بی‌بی‌سی و ITV راه اندازی شده است. این شبکه برنامه های تلویزیونی انگلیسی کلاسیک و جدیدی را پخش می کند و در سراسر جهان در دسترس است.

در نهایت، باید گفت که تلویزیون انگلیسی به عنوان یکی از پرطرفدارترین شبکه های تلویزیونی در سراسر جهان، برنامه های متنوعی را ارائه می دهد که در آنلاین بودن آنها، راحتی و راه دسترسی بیشتری را برای بینندگان به ارمغان آورده است.

محبوب ترین کانال های تلویزیونی در انگلیس از آگوست ۲۰۱۹ تا آگوست ۲۰۲۰

این نمودار رتبه بندی ده کانال تلویزیونی محبوب در انگلیس تا آگوست سال ۲۰۲۰ را نشان می دهد. بالاترین کانال در این رتبه بندی BBC One است ، با ۷۶ درصد پاسخ مثبت کاربران .

شبکه های محبوب تلویزیونی در انگلیس
شبکه های محبوب تلویزیونی در انگلیس

در رتبه دوم این لیست channel 4 قرار دارد که محتوای آن را فیلم ها و سریال ها پر می کنند.در رتبه سوم این لیست شبکه ITV قرار دارد که یک شبکه VOD می باشد. این شبکه با فروش اشتراک وظیفه پخش فیلم و سریال را دارد.

در رتبه چهارم وب سایت معروف Netflix قرار دارد که حتما خیلی ها در ایران نام این وب سایت را در ابتدای فیلم ها و سریال های VOD داخلی دیده اند! این شبکه هم با فروش اشتراک وظیفه پخش فیلم و سریال های روز دنیا را دارد.نت فیلیکس در قسمتی از وب سایت خود نوشته است که : “ما در نتفلیکس می خواهیم دنیا را سرگرم کنیم. سلیقه شما هرچه باشد ، و در هر کجا که زندگی می کنید ، به شما امکان می دهیم به بهترین برنامه های تلویزیونی ، فیلم و مستند در کلاس بالا دسترسی پیدا کنید. اعضای ما آنچه را که می خواهید تماشا کنید بدون هیچ تبلیغی در یک اشتراک ساده کنترل می کنند.

بنر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید