شغل مردم برزیل

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

معرفی مشاغل مردم برزیل

امروزه ، بسیاری از مردم در برزیل برای ارائه خدمات کار می کنند: به عنوان مثال ، در جهانگردی ، به عنوان راهنمای گردشگری یا در هتل ها. در ریودوژانیرو جهانگردی صنعت ویژه ای برای گسترش کار در کشور است – از همه گذشته ، ریو پربازدیدترین شهر آمریکای جنوبی است. بسیاری از برزیلی ها در بانکداری ،محاسبات و حسابداری و فروشگاه ها نیز فعالیت می کنند.

تقریباً بیشتر مردم برزیل در کار کشاورزی فعالیت می کنند , برزیل نقش اساسی در خوراک جهان دارد.
تعداد کارگران برزیل که درگیر تولید هستند نیز زیاد است.

کشاورزی برزیل

برزیلی ها با افتخار می بینند که لباس ، کفش و حتی هواپیما دارای برچسب “ساخته شده در برزیل” (که اغلب به آن نوشته می شود “صنعت برزیلیرا”) است و شرکت های برزیلی نیز کالاهای خود را در خارج از کشور می فروشند.

شرکت های تولید کننده خارجی کارخانه هایی را در برزیل نیز راه اندازی کرده اند. با چنین جمعیت عظیمی – حدود 200 میلیون نفر – در اینجا تعداد کافی خریدار وجود دارد!

کشتیرانی برزیل

خودروسازان اروپایی پژو ، سیتروئن و فیات سه سایت بین آن ها در جنوب شرقی کشور دارند. در هر کارخانه هزاران کارگر مشغول به کار هستند و اتومبیل هایی را طراحی می کنند که در اروپا طراحی شده اند ، در برزیل. ساخت و ساز کشتی همچنین ایجاد شغل می کند. شهر نیتروای ، درست در شرق ریو دوژانیرو در خلیج گوانابارا ، در کنار بندر موفق خود ، دارای مکان های بی شماری برای ساخت کشتی است.

حدود 11.8 میلیون برزیلی با قرارداد کتبی برای شرکت های خصوصی کار می کنند و می دانند که چند ساعت باید کار کنند و در ازای این چند ساعت چقدر دستمزد دریافت میکنند.

انواع مشاغل غیررسمی شامل کفاش های نوجوان پسر (این افراد – همیشه پسر نیستند) که کفش های کثیف مردم را در معمولا در خیابانها برق می اندازند، فروشنده مواد غذایی خیابانی ، تمیزکردن شیشه های جلو اتومبیل ها (در پشت چراغهای راهنما) ، کار در آشپزخانه و نوازندگی خیابانی !

فروش نوشیدنی های سرد در ساحل برزیل
فروش نوشیدنی های سرد در ساحل
فروشنده میان وعده های خیابانی برزیل
فروشنده میان وعده های خیابانی

بیکاری در برخی از مناطق ریو دوژانیرو و سائوپائولو یک مشکل است و منجر به مشکلات عدیده جرم و فقر در خیابانهای این شهرها می شود. پلیس در سائوپائولو بعد از نیویورک و توکیو بزرگترین ناوگان شهری هلیکوپتر جهان را دارد.

پلیس برزیلارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید