برند بورژوآ

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

تاریخ برند لوازم آرایشی بورژوا داستانی از دانش زیبایی است که در نسل های مختلفی از زنان سراسر دنیا گذشته است.رنگ ، شادی ، دسترسی و تخصص بی نظیر آن در قلب برندی باقی مانده است که بیش از ۱۵۰ سال است زنان را می شناسد و دوست داشته است!

در سال ۱۸۶۳ ، بورجوئس در بلوارهای بزرگ (بلوارهای گراندس) پاریس در منطقه تئاتر متولد شد ، در زمانی که فرانسه دومین قدرت اقتصادی برتر جهان بود!

مرتبط : بهترین برندهای لوازم آرایشی دنیا را بهتر بشناسید.

بیایید به سال ۱۸۷۰ برگردیم ، هنگامی که بورجو اولین رژ لبهای خود را با نام “کشمش پور لس لورس” تهیه کرد. ساخته شده از رنگدانه های رنگی گرفته شده از انگور و موم زنبور عسل ، این مواد را به میله های بلند ، جامد و بسته شده در مقوا پیچیده شده اند که می شد با خودمان حمل و نقل کنیم ، و در سایه های طبیعی لب به رنگ صورتی و قرمز تولید کرد.

سرانجام ، این رژ لب ها با یک دکمه فشار کوچک به لوله های فلزی ریخته شدند که در هنگام استفاده از آن ، رژ لب را نشان میداد. شاید هم اینجاست که مفهوم “لمس در حال حرکت” به وجود آمده است؟!

لوارم آرایشی بورژوا

 

اگر قصد خرید از محصولات بورژوآ را دارید می توانید از لینک زیر در فروشگاه معتبر دیـجـی کـالـا دیـدن بفرماین.

جوزف- آلبرت پونسین یک بازیگر بود ، حرفه بازیگری را ترک کرد تا خود را منحصراً به فعالیت جدید خود ، یعنی خلق آرایش صحنه بپردازد تا بتواند از این راه خدمات بهتر و گسترده تری را در تئاتر ارائه دهد.

در سال ۱۸۶۷ ، جوزف-آلبرت پونسین یک مدیر را استخدام کرد: الکساندر-ناپلئون بورجوئیس و در سپتامبر ۱۸۶۸ ، پونسین تجارت خانه خود را به بورجوئس فروخت ، که این امر موجب شناخت بین المللی از بورجوس شد. نام تجاری Bourjois شد و برای همیشه در تمامی محصولات این برند ظاهر شد.

مرتبط : درباره برند لوازم آرایشی ایوروشه بیشتر بخوانید

Joseph-Albert Ponsin
Joseph-Albert Ponsin

هرگز موفقیت را دست کم نگیرید! برای پاسخگویی به مطالبات و رضایت مشتری ، بورجو تصمیم گرفت از تولید در مقیاس کوچک به سمت تولید صنعتی حرکت کند. در سال ۱۸۹۱ ، کارخانه بخار Bourjois درست در خارج از پاریس ، در پانتین افتتاح شد.در سال ۱۹۱۷ ، پیر ورتهایمر و برادرش پاول مدیریت شرکت را به دست گرفتند. خانواده ورتهایمر ، دارندگان گروه شانل ، نزدیک به ۱۰۰ سال صاحب بورجورس بودند.

مرتبط : درباره برند لوازم آرایشی میبلین چه می دانید؟

در سال ۱۹۲۸ ، شرکت تابعه آمریکایی بورجوئیس خواستار عرضه یک عطر جدید ، یک عطر لوکس ، در دسترس همه شد تا بورجوئیس عطر را در پاریس (سیر د پاریس) ایجاد کند.

رایحه کهربا ، گل و عطر ادویه عصر در پاریس ، که توسط ارنست بیو ، یکی از مشهورترین تولیدکنندگان عطر فرانسه طراحی شده بود ، در یک بطری شیشه ای آبی غلیظ و نیمه تاریک قرار گرفت که نمایانگر زندگی شبانه و مهمانی است.

غیر از عطر بودن ، عصر در پاریس یک ایده بود ، عالمی برای خودش. هاله باورنکردنی پاریس ، شهر چراغها و پایتخت جهان در هر بطری اسیر شد. در هر بسته بندی ، باند سیزده طرح قرار داشت که پاریس را به تصویر می کشد (برج ایفل ، کافه ها ، هنرمندان ، مهمانی های زیبا و توپ).

دامنه کلی و قوام این کانسپت به بورجو اجازه می داد تا عصرانه در پاریس را به نمایش بگذارد و مواد تبلیغاتی را افزایش دهد. . در دهه ۳۰ ، عصر در پاریس چنان موفقیتی بود که خط تولید خود را ایجاد کرد: رژ لب ، رژگونه ، ریمل ، کرم های زیبایی ، پودرها و لوسیون مو ، به زن فرانسوی یک لطافت عالی و زیبایی را ارائه داد که الگویی برای زنان در سراسر جهان شد!ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید