ملانی پرکینز
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

کارآفرین بخش فناوری کشور استرالیا است که بیشتر به عنوان مدیرعامل canva شناخته می شود canva یک ابزار طراحی گرافیکی آنلاین برای متخصصان و وبلاگ نویسان است که دسترسی به عکس ها تصاویر برداری گرافیک ها و فونت ها را فراهم می کند.

پیش از این ملانی پرکینز اولین شرکت خود به نام Fusion Books را تاسیس کرد یک سیستم طراحی آنلاین برای سالنامه های مدارس بود اکنون بزرگترین ناشر سالنامه در استرالیا است و همچنین اخیراً به فرانسه و نیوزلند هم گسترش یافته است.

درباره ملانی پرکینز :

نام : ملانی پرکینز
معروف به: مدیرعامل Canva
حرفه : کارآفرین فناوری
ملیت : استرالیا
ارزش خالص ثروت : ۱۲۸ میلیون دلار
دانشگاه آموزش و پرورش استرالیای غربی
نقل قول : هدف بزرگ دیوانه کننده را تعیین کنید و آنها را تحقق بخشید.

مرتبط : حقوق کارگر ساده و کارمند در استرالیا ۲۰۲۱

روزهای اول زندگی و آموزش

ملانی پرکینز در استرالیا متولد شد او دوران مدرسه خود را در پرت (Perth) استرالیا گذراند و به دلیل شیوه زندگی که داشت چیزهای زیادی از جهان آموخت.

قبل از ترک تحصیل دانشجوی تجارت و ارتباطات در دانشگاه استرالیای غربی بود بعد از مدرسه او با دوستش کلیف خانه خود را ترک کرد و تنها فقط با یک کوله پشتی به هند سفر کرد پس از آن او اولین نشانه‌های استعداد خود را به عنوان یک طراح نشان داد و راهی دنیای هنر شد.

ارزش خالص ثروت ملانی پرکینز:

او که کارآفرین حوزه فناوری است توانست درآمد خود را از کتاب‌های canva و Fusion Books افزایش دهد آخرین اطلاعات درباره ثروت ملانی موجود نیست اما برخی منابع ادعا می کنند که دارایی خالص او ۱۲۸ میلیون دلار است این مبلغ او را به یکی از ثروتمندترین زنان جوان در استرالیا تبدیل کرده است.

مرتبط : ۱۰ شغل پر درآمد در استرالیا

شوهر ملانی پرکینز

آنها از زمان دانشگاه با هم هستند او بیش از ۱۴ سال با کلیف اوبرشت (Cliff Obrecht) رابطه دارد کلیپ همچنین شریک تجاری اوست و کسی است که Fusion Brooks را با هم تاسیس کردند و اکنون به عنوان مدیر عامل اصلی Canva فعالیت می‌کند.

ملانی پرکینز و همسرش

حقایقی درباره ملانی پرکینز

اولین اقدام کاری ملانی طراحی و فروش روسری های دست ساز برای فروش در زادگاهش پرت استرالیا در سن ۱۴ سالگی بود.

ملانی پرکینز در ردیف ثروتمندترین زنان استرالیا قرار گرفت همچنین مجله Financial Review استرالیا در شماره ۱۷ خود در سال ۲۰۱۸ او را در فهرست ثروتمندان جوان استرالیایی رتبه بندی کرد.

او Fusion Books را به عنوان اولین تجارت خود در اتاق نشیمن مادرش آغاز کرد. در حال حاضر Fusion Booksکه بزرگ‌ترین سالنامه در استرالیا است که حاصل سن ۲۲ سالگی ملانی می باشد . او در سال ۲۰۱۳ بانک canvaرا راه‌اندازی کرد. و پس از حمایت یک سرمایه دار به نام مری میکر از canva اکنون ارزش canva بالغ بر دو و نیم میلیارد دلار است.

کلیف اوبرشت و ملانی بنیانگذاران canva وام گرفتند و یک تیم بزرگ فنی برای ساخت Fusion Books آوردند.

در سال ۲۰۱۶ مجله بیزینس اینسایدر ملانی را در لیست جالب ترین افراد فناوری در استرالیا قرار داد که در این لیست ملانی پرکینز موفق شد رتبه شماره ۳ را به خود اختصاص دهد او معتقد است که رویای بزرگ دیوانه واری را انجام داده و به آن دست می یابد. در کنار کارآفرینی او در حمایت از سازمانهای غیرانتفاعی نیز فعالیت داشت.

شبکه‌های اجتماعی ملانی پرکینز:

Melanie Perkins Facebook Page

Melanie Perkins Instagram @Melani Perkins

Melanie Perkins LinkedIn – Melanie Perkins

Melani Perkins Twitter MelanieCanva

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید