کار در بحرین
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

 

کار در بحرین : کار بر روی ابتکار و نوآوری بحرین برای تطبیق بهتر آموزش با بازار کار آغاز می شود.تمکین می گوید که طرح مهارت های بحرین با همکاری دولت و بخش خصوصی اجرا می شود.

صندوق کار بحرین تامکین اعلام کرده است که کار برای راه اندازی طرح مهارت بحرین با هدف تطابق بهتر آموزش با نیازهای بازار کار در حال انجام است.

این ابتکار در حال حاضر توسط Tamkeen با همکاری چندین نهاد دولتی و بخش خصوصی مرتبط درگیر در آموزش، آموزش و الزامات بازار کار حرفه ای در حال اجرا است.

Skills Bahrain اولین ابتکار ملی جامعی است که با هدف ایجاد استانداردهای حرفه ای برای حرفه ها در کشور بحرین انجام می شود و هدف آن پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای اتباع واجد شرایط در طیفی از بخش های مختلف است.

در بیانیه ای آمده است که اسکیلز بحرین منابع و ابزارهای مورد نیاز را برای حمایت از راهنمایی شغلی به سمت حرفه ها و مهارت های مورد نیاز بازار کار فراهم می کند، بنابراین انتقال آرام از تحصیل به اشتغال را تسهیل می کند.

کار در بحرین

حسین محمد رجب، مدیر اجرایی تمکین، گفت: «تیم مهارت بحرین در حال ساختن یک چارچوب مهارتی روشن برای سطوح مختلف تخصص مورد نیاز در بازار کار بحرین است.شاید مایل باشید مقاله حقوق کارگر ساده و کارمند در بحرین را هم مطالعه کنید.

این ابتکار کار خود را برای ارزیابی نیازهای چندین بخش با پتانسیل بالا در راستای برنامه بهبود اقتصاد ملی با هدف ارائه اطلاعات بازار کار و شغل به روز و جامع آغاز کرد.

وی افزود که کار در بخش خدمات مالی و ارتباطات راه دور آغاز شده است – که یکی از مهم ترین مشارکت کنندگان در بازار کار محسوب می شود.

او گفت: اینها با افزودن بخش‌های جدید در آینده، از جمله طیف وسیعی از صنایع که هر کدام مهارت‌ها و مدل‌های ارزیابی خاص خود را دارند، تکمیل خواهد شد.

محمد احمدی، مدیر Skills بحرین، گفت که این طرح را می توان به عنوان یک “شتاب دهنده مهارت”، به ویژه برای بخش های با پتانسیل بالا توصیف کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید