آرش استیلاف
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

بازیگر,مجری,دکترا رسانه , استاد دانشگاه تئاتر چین این جزئیاتی است که آرش استیلاف در صفحه اینستاگرام خود نوشته است.امروز که این مقاله را مینویسم یعنی ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ اینستاگرام وی ۹۲۵K فالوور دارد.

آرش استیلاف معروف به هوا بوبو (Hua bobo) در چین بازیگر و مجری تلویزیونی ایرانی فعال در چین است و در شهر رشت سال ۱۹۸۸ (سال ۱۳۶۷ ) متولد شد و در ۱۷ سالگی به چین رفت و در مقطع دکترا در دانشگاه چین شرقی مشغول به تحصیل است.

وی در سال ۲۰۰۶ به شانگهای رفت و در دانشگاه چین شرقی تحصیل زبان چینی را آغاز کرد و توانست پس از سه ماه به زبان چینی صحبت کند و این قطعاً نشان از هوش فراوان او دارد.

طبق آخرین اطلاعاتی که به دست آوردم او همچنین می‌تواند به زبان های کره ای و روسی هم صحبت کند.
در بسیاری از وب سایتهای خارجی اطلاعات غلطی درباره آرش استیلاف نوشته شده است از جمله اکثریت آنها محل تولد وی را تهران و یا چین اعلام کرده اند اما همانطور که نوشتم محل تولد آرش شهر زیبای رشت می باشد که حدود ۲ الی ۳ ماه پیش بود که برای تفریح به رشت سفر کرده بود.

خالق من خالق فراوانی هاست (جمله تاثیر گذار آرش استیلاف) حتما این ویدئو را برای خوب شدن حالتان ببنید.

خیلی ها با آرش در اینستاگرام با چالش های جالب و ویدئوهای ارزشی او آشنا شدند .آرش استیلاف ویدئوهای زیادی تولید کرده است که تعدادی از آنها بارها وایرال شده اند و برای مخاطبان حتی کسانی هم که او را نمی شناسند جالب بوده است.

شاید آرش به نظر خیلی از ایرانی ها جالب به نظر نیاید اما او حسن های بزرگی دارد که من ترجیح دادم بیشتر درباره او تحقیق کنم و برای شما بنویسم.

آرش استیلاف و مهران مدیری
آرش استیلاف با مهران مدیری

از طرز حرف زدن تا نوع لباس پوشیدن های آرش که شاید برای خیلی از ایرانی ها جالب نباشد .مثلا پوشیدن لباس های ست به رنگ صورتی و …اما همه اینها نشات از ذهن آزاد و خلاق آرش میاید , ذهنی که سعی می کند از محدودیت ها فرار کند و آزادانه زندگی کند همان چیزی که خیلی ها ته ذهنشان میخواهند به آن برسند اما محدودیت های ذهنی و شرایط اجتماعی آنها این اجازه را به آنها نمی دهد.همه از ترس قضاوت شدن تمام خواسته های ذهنی جذاب خود را کنار می گذارند !

آرش استیلاف
آرش استیلاف با محمدرضا گلزار

همین اواخر آرش استیلاف در یکی از استوری های خود که برای پیاده روی صبحگاهی در چین رفته بود می گفت اینو یادت باشه که تو فقط یک مدت کوتاهی میتونی روی کره زمین زندگی کنی ! پس کیف کن از زندگی . اگر خوب بهش فکر کنید می بینید که الحق که عین حقیقته . مثل استیلاف زندگی کردن شجاعت و خلاقیت میخواد .

اگر سری به اینستاگرام اون بزنید هایلاتی دارد با نام کرونا در چین که به بهترین نحو ممکن روش قرنطینه کشور چین را نمایش داده است البته از آرش همین نمایش حرفه ای هم انتظار می رود چون او دکترای رسانه دارد و کار بلد !

آرش همین اواخر چالشی راه انداخته به اسم ۵ صبح بیدار شدن ! برای ما جوانان ایرانی همچین چیزی حتی توی مخیلاتمان هم شاید نگنجد اما میدانم خیلی ها با او در این چالش شرکت می کنند.

آرش در توییتر و فیس بوک فعال نیست و عمده فعالیت های او در اینستاگرام می گذرد که فکر می کنم دلیلش هم اینه که اون بیشتر حرفهاش رو با ویدئوهاش میزنه پس بهترین پلت فرم برای تولید محتوای ویدئویی اینستاگرام باشد.

آدرس اینستاگرام آرش استیلاف (کلیک کنید)

 

آرش یکی از ثروتمندترین مجریان برنامه‌های تلویزیونی است آرش استیلاف همچنین در فهرست نخبگان مجری برنامه های تلویزیونی قرار دارد بر اساس تجزیه و تحلیلی که در ویکی پدیا , Fobes و Business Insider انجام دادیم دارایی خالص وی تقریباً یک و نیم میلیون دلار است البته این مبلغ تایید نشده میباشد و منبع رسمی این مبلغ را تایید نکرده است.

پیشنهاد می کنم ویدئو دیگری از آرش حتما ببینید و در نهایت با همین ویدئو این مطلب را درباره وی به پایان می رسانم .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید