بررسی دستمزد در آلبانی
زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 4 دقیقه

شخصی که در آلبانی کار می کند چقدر درآمد کسب می کند؟

فردی که در آلبانی کار می کند معمولاً حدود ۹۶،۱۰۰ ALL در ماه درآمد دارد. دامنه حقوق از ۲۴،۳۰۰ ALL (کمترین میانگین) تا ۴۲۹،۰۰۰ ALL می باشد.(واحد پول آلبانی : لک آلبانیایی)

این متوسط ​​حقوق ماهیانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف به شدت متفاوت است.

بررسی دستمزد در آلبانی

میانگین ، حداکثر ، حداقل و دامنه

محدوده حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد در آلبانی از ۲۴،۳۰۰ ALL در ماه (حداقل حقوق) تا ۴۲۹،۰۰۰ ALL در هر ماه است.

حقوق متوسط

متوسط ​​حقوق ۹۲٫۲۰۰ ALL در ماه است ، به این معنی که نیمی از افراد (۵۰٪) کمتر از ۹۲٫۲۰۰ ALL درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از ۹۲۲۰۰ ALL درآمد دارند.

صدک ها

صدک ۲۵ و ۷۵٫ با دیدن نمودار توزیع حقوق و دستمزد ، ۲۵٪ از مردم کمتر از ۵۲،۴۰۰ ALL درآمد کسب می کنند در حالی که ۷۵٪ آنها بیش از ۵۲،۴۰۰ ALL درآمد دارند. همچنین با توجه به نمودار ، ۷۵٪ از مردم کمتر از ۲۵۰،۰۰۰ ALL درآمد دارند در حالی که ۲۵٪ بیش از ۲۵۰،۰۰۰ ALL درآمد دارند.

بررسی دستمزد در آلبانی

تفاوت میانگین دستمزد و میانگین حقوق چیست؟

هر دو شاخص هستند. اگر حقوق و دستمزد شما از هر دو میانگین مورد نظر و متوسط ​​بالاتر باشد ، در حال حاضر یک آلبانیایی شرایط مالی خوبی دارد. اگر حقوق شما از هر دو کمتر باشد ، افراد زیادی بیش از شما درآمد دارند و جای پیشرفت زیادی وجود دارد. اگر دستمزد شما متوسط رو به پایین ​​است ، پس اوضاع می تواند کمی پیچیده باشد.

مقایسه حقوق با سالها تجربه

حقوق شخص به مرور چگونه پیشرفت می کند؟

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هرچه سالها تجربه بالاتر باشد ، دستمزد نیز بالاتر می رود.به طور کلی ، کارکنانی که از دو تا پنج سال تجربه دارند به طور متوسط ​​۳۲٪ بیشتر از تازه کارها و دانش آموزان در تمام صنایع و رشته ها درآمد دارند.

افراد حرفه ای با تجربه بیش از پنج سال به طور متوسط ​​۳۶ درصد بیشتر از کسانی که پنج سال یا کمتر سابقه کار دارند درآمد کسب می کنند.

تغییر در حقوق و دستمزد براساس تجربه از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است و بستگی زیادی به زمینه شغلی نیز دارد. داده های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی مشاغل مختلف است.

با رسیدن به مرز ده سال ، حقوق ۲۱٪ و برای کسانی که از مرز ۱۵ سال عبور کرده اند ۱۴٪ اضافی افزایش می یابد.در نظر داشته باشید این ارقام فقط به عنوان راهنما ارائه می شوند.

بررسی دستمزد در آلبانی

مقایسه حقوق و دستمزد با شاخص تحصیلات

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق شما دارد؟

مشهور است که تحصیلات عالی معادل حقوق بیشتری است ، اما مدرک چقدر می تواند پول بیشتری به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق حرفه ای ها را در همان سطح مقایسه کردیم اما با مقاطع مختلف دانشگاهی در بسیاری از مشاغل هم وقتی بررسی کردیم، یافته های ما به صورت زیر درآمد :

کارگران دارای گواهینامه یا مدرک دیپلم به طور متوسط ​​۱۷ درصد بیشتر از هم سن و سال های خود که فقط به سطح دبیرستان رسیده اند درآمد دارند.

کارکنانی که لیسانس گرفته اند ۲۴٪ بیشتر از کسانی که فقط موفق به اخذ گواهینامه یا مدرک دیپلم شده اند درآمد دارند.به افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده اند حقوق هایی دریافت می شود که ۲۹ درصد بیشتر از افراد دارای مدرک کارشناسی است.سرانجام ، دارندگان دکترا در حالی که کار مشابهی را انجام می دهند ، به طور متوسط ​​۲۳ درصد بیشتر از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد درآمد دارند.

بررسی دستمزد در آلبانی

مقایسه حقوق از نظر جنسیت

گرچه جنسیت نباید تاثیری در حقوق و دستمزد داشته باشد ، اما در واقع این شاخص در آلبانی تأثیر دارد.چه کسی حقوق بیشتری می گیرد: مردان یا زنان؟ کارمندان مرد در آلبانی ۷٪ بیشتر از زنان همتای خود در کل بخش ها درآمد دارند.

بررسی دستمزد در آلبانی با شاخص جنسیت

متوسط ​​درصد افزایش سالانه حقوق در آلبانی

افزایش حقوق سالانه در آلبانی چقدر است؟ چند بار کارمندان حقوق دریافت می کنند؟

کارمندان در آلبانی اصولا هر ۲۹ ماه یکبار افزایش حقوق ۴ درصدی را مشاهده می کنند.

بررسی دستمزد در آلبانی

 

منبع : SALARY EXPLORER

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید