زمان تقریبی مطالعه این مطلب : 3 دقیقه

 

همه سفر را دوست دارند، خوب چه کسی واقعا سفر نمی کند !؟ در اینجا لیستی از ۸ شغل هیجان انگیز برای افرادی که دوست دارند سفر کنند یا در حال حرکت هستند ، آورده شده است.

 

۱- بلاگر سفر
احتمالاً جالبترین کار در جهان است. یک وبلاگ نویس سفر به جهان به مکان های عجیب و غریب سفر می کند و تجربه خود را در ازای دریافت پول به اشتراک می گذارد. آژانس های مسافرتی از بلاگرهای مسافرتی برای ارزیابی املاک استفاده می کنند در حالی که هتل ها از آنها برای بازاریابی استفاده می کنند.بلاگر سفر

۲- راهنمای تور
برای راهنمای سفر نیازی به مدرک تاریخ و جغرافیا ندارید. هرکسی می تواند این کار را انجام دهد ، شما فقط باید مکان را به خوبی بشناسید. مهارت های ارتباطی و بین فردی نیز خیلی مهم است.

شغل راهنمای تور

۳- مهماندار پرواز
هر روز به کشوری جدید سر بزنید و با افراد جالب از سراسر جهان ملاقات کنید. نه تنها این ، مهمانداران پرواز نسبت به سایر مشاغل در هفته ساعات کار نسبتاً کمتری دارند.

مهماندار هواپیما

۴- متصدی سفر دریایی
اگر شغل مهماندار هواپیما شما را مجذوب خود نکرد ، ممکن است این پستمناسب شما باشد. با خیال راحت روی زمین (در واقع روی آب) خواهید بود و مجبور نیستید در مکان های تنگ هواپیما کار کنید.

متصدی سفر دریایی

 

۵- خلبان
یکی از معتبرترین مشاغل موجود که نیازی به مدرک دانشگاهی ندارد. فقط باید در آزمون های عملی و تئوری شرکت کنید.

خلبان

 

۶- طراح Waterslide
برای ساختن لغزشهای دیوانه وار به پارک های آبی در سراسر جهان سفر کنید. مدرک مهندسی ممکن است لازم باشد اما ازین بهتر نیست که شما اولین نفری هستید که هر لغزش را امتحان می کند ، بنابراین با دقت طراحی کنید!

طراح سرسره های آبی

۷- خبرنگار / گزارشگر خبر
برای اکثر مردم نسبتاً شناخته شده است. گزارشگران بین المللی برای پوشش آخرین اخبار از مکانی به مکان دیگر در حال حرکت مداوم هستند. اگر فکر می کنید این حرفه خطرناک است ، نگران نباشید ، موضوعات زیادی وجود دارد که به جز سیاست و درگیری باید پوشش دهد: ورزش ، فناوری ، هنر و غیره.

خبرنگار یا گزارشگر

۸- مترجم
با نمایندگی های دیپلماتیک به کشورهای مختلف سفر کنید. یک کار مهم اما در عین حال هم ساده. ساعات کار شما منوط به زمان کارمندان مافوق شما خواهد بود که معمولاً بسیار کم است.

مترجم

اگر شما هم تجربه ای دارید خوشحال میشیم برای ما پیام بگذارین تا دیگران از تجربیات خوب شما استفاده کنند.موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید